Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie rozumiem o co chodzi w tym zyciu

Polecane posty

Gość gość

Po prostu nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko ty tak masz... bez sensu, wiem to juz od kilku lat... myslalem ze kiedys sie dowiem, ale juz chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestescie zmanipulowane barany, nie da sie nie rozumiec o co chodzi np w moim zyciu, kazda myslaca osoba wie o co chodzi w ich wlasnym zyciu, idzcie sie leczyc na mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasciwie wedlug natury to masz je przedluzac gatunkowo A normalnie to zycie wali bez sensem.Bo najpierw szkola potem praca a potem zdychanie Ale co ci z pieniedzy skoro nie spedzasz go z rodzina. Zycie przelatuje a na starosc $ ci nie potrzebna,bo mlodosc minela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak napisalem, jestescie baranami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos nam kiedys powie o co w tym chodzi ? Nonsens bezsens i cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie ze zwariowalam ze to wszystko to jakas iluzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie potraficie sie sami siebie spytac o co chodzi w zyciu? Nie macie zadnej odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pitolta ludzie. Macie oczy, uszy, jesteście sprawni a to przecież tak wiele! O co chodzi? O to co się chce i ile się wymaga od samych siebie. Tylko dla leni sens nie ma życia i życie dla leniów nic nie znaczy. Zgroza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 00:46 ci odp po czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
len ma czas na myslenie a robol nie ma czasu, bo jest zajety mysleniem o egzystencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafie. Mam wrazenie ze kazda wykonywana przeze mnie czynnosc nie ma sensu . Tak jak i wasze życie tez dla mnie nie ma se sensu. To jakas abstrakcja. Ciagnaca sie od pokolen po co i na co ? ......:/ staram sie o tym nie myslec ale w glebi ducha wiem ze to bezsensu wszystko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc mysleniem o pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyj z dnia na dzien i nie mysl o tym ,bo odpowiedz juz znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafie juz normalnie zyc. Kazda czynnosc wydaje mi sie bezsensowna i bezcelowa. Nawet przyjemności stracily dla mnie znaczenie. Wszystko mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafisz już normalnie żyć a jak było dotąd? Może masz depresję? Teraz wiele ludzi cierpi na depresję nie wiedząc o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie depresja to wiedza.. o zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiesz o co chodzi w życiu to wykop sobie dół z wapnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam nie wiesz tylko wydaje ci sie ze wiesz. Wychowujecie dzieci chcecie by bylo im lepiej ? Ale to tylko iluzja bo nie omina ich prawa tego swiata. Wasze dzieci tez umra i ich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że umrą ale zanim to nastąpi mają i będą miały uciechę z tego że żyją bo mają wpojone że życie jest piękne i że czasami jest pod górkę i z górki. Tyle że od nich będzie zależeć ile razy będzie pod górkę. Nie rozumiem Twojego myślenia. Może dlatego że ja jestem szczęśliwa i szkoda mi jedynie tego że człowiek żyje stanowczo za krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie jest piękne tylko szkoda że takie krótkie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to,że każdy musi odnależć sens życia sam.Trzeba najpierw odnależć nadzieję i wiarę w to jest ktoś kto ma większą moc niż my sami i potrafi nam wskazać drogę duchową,bo tylko to ma jakąś wartość.Człowiek jest stworzony do wieczności/księga rodzaju/ i tam zabiera tylko duchowe wartości. Wiara,nadzieja i miłość to wartości,które nadają człowiekowi sens życia.Człowiek pokonując trudności,hartując ducha,staje się coraz lepszy i taki powinien być sens życia.Chodzi o to aby umierać w pełni spełnionym i szczęśliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem czy ucieche. Moze zachoruja na bolesna chorobe. Beda ubolewac nad tym ze zycie trwa tak krotko . Beda przezywac smierc najblizszych. Beda sie bac wlasnej smierci. Po co im to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie w chwili umierania nie bedzie mialo znaczenia kim bylam kim jestem i czy ktoa ze mna jest. Bo to i tak bedzie koniec. Moze nawet bez udzialu świadomości. A jesli z to z stopniowo wygasajaca. Na co komu wtedy rodzina? Wolalabym umierac w samotnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morze jest szerokie i głębokie. Spadam z tematu bo nie ma sensu tu pisać. Dobranoc i przyjemnego użalania się nad sobą. Acha, kup sobie trumnę i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekasz bo zaczyna docierac do CCiebie prawda? Na czym polega nie uzalanie sie ? Na udawaniu ze to wszystko ma sens? I robieniu mnostwa nie istotnych rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak w trakcie umierania dojdziesz do wniosku,że jednak coś miało znaczenie a ty to zaniedbałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Uciekasz bo zaczyna docierac do CCiebie prawda? Na czym polega nie uzalanie sie ? Na udawaniu ze to wszystko ma sens? I robieniu mnostwa nie istotnych rzeczy ? X Uciekam bo ta dyskuja nie ma sensu. Prawdą jest że ja od dawna pogodziłam i przyjęłam śmierć za oczywisty fakt. Nie muszę niczego udawać, dostrzegam piękno każdego dnia, każdego wieczoru i wszystko co mnie otacza. A że ty nie potrafisz to nie moja wina. Nie lubię wampirów energetycznych a ty, pisząc jakieś wydumane wnioski jesteś wampirem. Swoje życie cenię sobie zbyt wysoko aby tracić czas na pisanie z kimś kto nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×