Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie rozumiem tego 500 zl

Polecane posty

Gość gość

Jak mam jedno dziecko pół roczne to dostane 500 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeeeee.Czego tu nie rozumiesz?Wszedzie o tym trabia.Na drugie,trzecie itp lub jesli dochody nie przekraczaja 800 zl na osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaniesz kosiakowe 1000zl czy jakos tak, ale nie wiem dokaldnie jak z tym jest. w kazdym razie mnie tacie cos nie zachecia do rozmnazania.... co innego jakby dali mieszkanie, bo nie mam mieszkania nawet :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to jak mam jedno dziecko i zarabiam powyzej 500 zl to nie dostane? to dla samotnych matek lepiej byc nie robem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki masz dochod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabiam 1600 zalozmy ee tam to ladne wydymali narod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak masz 1600 (czyli po 800 na głowę) to dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie mam ale to nie uczciwe uwazam jest dwojka rodzicow wychodzi na to ze jedna z nich lepiej zeby dorabiala na czarno albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie na tym polegają swiadczenia socjalne. że daje się je biednym, bezrobotnym itd. więc jeżeli ktoś chce je dostać a nie jest biedny albo bezrobotny to musi udawać takiego. to działa tak samo na calym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem tam po prostu zle to zrobili jak na kazde to na kazde a do tego warto dodac ile to pieniedzy kilkanascie miliardow zl .... no ale jak widac Prawo i Sprawiedliwosc uwaza ze ci co nie pracuja to zasluguja ee tam ja nic tam nie mam to sie ciesze chociaz tyle ale w mojej opini to nie jest SPRAWIEDLIWOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie dostanie, to byla kielbasa wyborcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie miało być na każde tylko na drugie i kolejne. naszego państwa z jego długami nie stać żeby dać na każde, budżet by tego nie wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki z jednym dzieckiem poszły głosować na pis bo obiecali na kazde dzuecko a potem okazuje sue ze jednak nie kazde. Wiec wszystkie te glosy biednych matek powinny byc wycofane. Klamcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banda oszołomów podpuszczonych przez propagandę oczywiście niezadowolona że polakom będzie trochę lżej. idźcie do tuska, niech wam vat podwyższy to będziecie mieli lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzi od 1 kwietnia nie wiem może pis popiera oszustwa ogólnie mamy też przecież papier zarobków lepiej chyba na czarno jest zapis taki formalnie to pis popiera nierobów moim zdaniem dwoje rodziców nie zarabiają 1600 razem mogli dać 500 na każde do 5 roku życia no ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed wyborami PiS obiecał kazdemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale teraz dopiero na drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i teraz biedna matka z dochodem 801 na osobe z podatku bedzie placic na matke z 2 dzieci z dochodem 2 tys na osobe :D kocham ten kraj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań szujo kłamać. skoro wam się tak bardzo pis nie podoba to nie musicie brać. warunki są takie jakie są i inne nie będą, lepiej żeby dostaly wielodzietne rodziny niż bankowo-biznesowe hieny jak to było do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poproś bociana o drugiego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak popieracie PO, które przez 8 długich lat nic nie zrobiło by wesprzeć rodziny, to nie przyjmujcie tych 500 zł. Po co ta hipokryzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem czemu pracujący ludzie są niszczeni przez PiS powinni dać dochód do 1000 chociaż klamcy a samotne matki chyba dostaną ... tak czy siak będą oszustwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i teraz biedna matka z dochodem 801 na osobe z podatku bedzie placic na matke z 2 dzieci z dochodem 2 tys na osobe smiech.gif kocham ten kraj lapka.gif" x to jest świadczenie DEMOGRAFICZNE wypłacane ludziom na dzieci więc dostają je ci którzy mają więcej niż 1 dziecko. czego tu jedna z drugą, kretynko, nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujący ludzie to byli niszczeni przez PO i tego typu kanalie które doprowadziły do sytuacji że wydajność pracy w polsce to 60 proc średniej unijnej ale wynagrodzenia to tylko 33 proc średniej unijnej. to jest dopiero niszczenie pracujących ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to dajmy piwosza 22 lata 2 tys magazynier nie dostanie bo jest "bogaty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dostanie nie dlatego że jest "bogaty" tylko dlatego że warunki są takie, że pieniądze dostają rodziny wielodzietne przede wszystkim. żeby pomóc te dzieci wychować, żeby rodziło się więcej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W takim razie niech nie dają na pierwsze przy progu, skoro na kolejne. Poza tym kolejne też jest tu umowne, ponieważ dziecko pełnoletnie, które np. studiuje już nie dostanie, tak samo dziecko z drugiego związku, gdzie 1+1=1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bez sensu. Jeśli to ma wspomóc rozmnażanie, to chyba lepiej dawać na kolejne świeżo urodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skoro tak bardzo nie podoba się wam to co robi pis to zagłosujcie sobie znowu na PO. ciekawe że nie przeszkadzało wam jak tusk przez 8 lat kwotę wolną od podatku zamroził i inne podatki popodnosił. a teraz jak pis wreszcie robi coś żeby ludziom żyło się lepiej to pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×