Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiedziałam na kogo głosować. Ale po debacie zdecydowałam się na Kowalskiego

Polecane posty

Gość gość

Marian Kowalski to będzie mój wybór. Był najbardziej rzeczowy spośród wszystkich tych kandydatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadł nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem.Ale co z tego ? Tylko Duda ma szansę przegonic Komorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i tak, ale Duda to mniejsze zło dlatego jak zagłosuje na Niego to dopiero w II turze. W I turze wole WIĘKSZE DOBRO niż mniejsze zło, dlatego oddam głos idąc za głosem serca na Kowalskiego. W I turze głosujcie tak jak każe wam serce, a dopiero w II na mniejsze zło. W I turze najważniejsze żeby ponad połowa głosów rozeszła się na innych niż Bronek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Kowalskiego glosujcie jesienią bo on przyda się w parlamencie.Ale teraz wszystkie ręce na pokładzie i na Dude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby Kukiz sie zjednoczył z RN do sejmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i słusznie :) Ps. lajkujcie profil "Ruch Narodowy" i "Marian Kowalski" na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LICZY SIĘ TYLKO PAN BRONISŁAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś dobrze mówi gość, po cholerę głosujecie w I turze na mniejsze zło, a nie na kogoś kto wg was najlepiej by się nadawał, może ten ktoś wszedłby do II tury ? Nie musi wygrać wyborów w I turze, wystarczy, że będzie drugi, a głos i tak będzie przeciw Komorowskiemu. Ja jeszcze tak nie wiem na kogo oddam głos, ale NIE będzie to na pewno Korwin, Duda, Komorowski. A jak w II turze będzie Komor kontra Duda to wybiorę Komora, bo Duda to dla mnie gorsze zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w czym się liczy? W ośmieszaniu się każdego dnia i nabijaniu kolejnych wpadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie 2 sie bije tam 3 korzysta. Korwin teraz wojuje z Kukizem a ja spokojnie dam głos Kowalskiemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no i właśnie o to chodzi, bo TAKI JEST CEL :) Korwin sam powiedział że jest zakulisowo dogadany zarówno z Kukizem jak i z Ruchem Narodowym z Marianem Kowalskim na czele. To jest wszystko przemyślane działanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego ze wyrażając swój sprzeciw zaglosujecie na Kukiza czy Kowalskiego jak wygra Komorowski ? Po dwóch miesiącach o wszystkim zapomnicie i zostaniemy z nic nie robiacym znowu Komorowskim.Teraz na Dude a jesienia na Kukiza , Kowalskiego i Korwina.Tylko w ten sposób pokonamy PO.W końcu chodzi o Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sejmu jak panowie wystartuja razem to beda mieli ponad 10% spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skad wiesz ze wygra komorowski? Ja jakos nie znam nikogo kto na niego glosuje. Nie wierz w klamliwe sondażen ie daj sobie wmuwic ze ma takie poparcie. Mi sie wydaje ze o ile nie sfalszuja to nie mozliwe zeby onm wygralbo serio nie widze ludzi ktorzy by go popierali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marian Kowalski ma charyzmę i ma co trzeba silnemu przywódcy . To mu trzeba oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też go poprę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
rzeczywiście wczoraj dał radę :) mam nadzieję że wejdzie do sejmu na jesieni bo teraz wiadomo że bez szans jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kowalski jest bardzo chwalony po wczorajszej debacie. Np Ziemkiewicz go chwali ale też ludzie zwiazani z TV Republika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"skad wiesz ze wygra komorowski? Ja jakos nie znam nikogo kto na niego glosuje." Jakąś chwilę temu gdzieś przeczytałam gdzieś taki cytat: "Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy" i chyba autorem był Stalin. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego bierzcie na wybory swoje długopisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co? To prawda ze znikającymi zapisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znikajace jak znikajace ale rzeczywiscie teraz kupic scieralny dlugopis to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bardzo mocno przycisnę długopis do kartki, to i ścieranie nie pomoże (pamiętam, niektórzy tak notatki w zeszytach robili, że odciśnięty ślad był na cztery kartki jak nic) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na komora głosują głownie stare dziady i baby 70-80letnie, zobaczcie sondaże na youtube. Przykre jest to, że takie wstrętne stary parchy ktore za 5-10 lat zdechną mają w ogole prawo glosu. Oni zyli w starym systemie, nie musieli pracować do 67, więc co oni wiedzą o życiu. Wiele tych starych rursk w ogóle nie pracowalo tylko cale zycie byly na utrzymaniu mężow i one glosują na komora. jeśli chodzi o mlodych to na komora glosują osobniki ociężale umyslowo, no bo chyba trzeba miec naprawde ciezkie uposledzenie, żeby glosowac na kogos kto podnosi wiek emerytalny do 67. Szczegolnie mlode kobiety, nie wiem czym takie sie kierują. Dla mnie to jest po prostu bezmyslne bydło. Na szczescie ja planuje emigracje, bo nie mam zamiaru siedziec tutaj dalej jak wygra komor. przez tego s.... moj 61 letni ojciec bedzie musiala pracowac 2 lata dluzej i w chwili przejscia na emeryture bedzie miec prawie 50 lat pracy, bo zaczal prace mając 17 lat. Nie rozumiem czemu reforma emerytalna nie uwzglednia takich ludzi ktorzy zaczeli bardzo wczesnie pracowac. powinien sie liczyc STAZ pracy a nie wiek. Nie ma pieniedzy??? niech zabiorą przywileje 35 letnim emerytom to kasa sie znajdzie. Ale ja i tak stad wyjeżdzam wiec juz mnie to nie obchodzi, szkoda mi tylko rodzicow, ktorzy przez tego sk.... beda musieli 2 lata dluzej pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuc
biore swój długopis, glosuje na Kowalskiego w gruncie rzeczy ma podobny program do Korwina a jest od niego lepszy w przekazie. Poza tym Korwin nie zachowal sie :classic_cool: w stosunku do Kukiza a Wipler miał podobną wpadke z Kowalskim. Wilk odpada, ten z kolei sie kłoci z Korwinem i podejrzanie ślini do PO:-O Tylko Kowalski - nie głosujcie na Dude, to kandydat systemowy na pasku 3 ośrodków zagranicznych - USA, Izrael i Watykan:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też głosuje na Kowalskiego. Ale mam nadzieje że do sejmu jakoś wszyscy panowie "antysystemowi" się dogadają. Co mi sie podoba u Mariana to to jak sie wypowiada - ciągnie na wlasciwa strone za sobą wszystkich i pracownikow i przedsiebiorcow ale i bezrobotnych. Kowalski ma struktury w postaci ogolnopolskiej partii Ruch Narodowy, a reszta leci na nazwisku. Wszyscy powinni wstapic do RN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×