Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co za czasy nastały ale teraz faceci nie starają się o kobiety

Polecane posty

Gość gość

chcą żeby to one przejmowały inicjatywe, podrywały ich, nawet na randce chcieliby żeby dziewczyna za siebie płaciła bo inaczej będą wypominać 5 zł za kawe i odrazu zaczynają sie rozmowy o seksie, jeszcze facet dobrze kobiety nie pozna a już liczy że odda mu sie na pierwszym spotkanie a jak nie da to szuka innej. Związki zaczynają sie czesto od d**y strony dlatego jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ja zawsze płace za siebie, bo mam taki nawyk, ale nigdy nie narzekałam na brak starań ze strony facetów. Zawsze to oni zabiegali, a ja ewentualnie dałam się zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:13 zabiegają, ale po jakimś czasie przestają się starać. To też nie ten poziom co kiedyś. Mężczyźni są mało męscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ja nie narzekam na swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
Co prawda to prawda, moja się postarała o mnie, chociaż to ja powinienem, ale za to nie jest teraz sama w przeciwieństwie do autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie świat p**********y jest, ostatnich 20 lat to wielka chujnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
historyjka: jechałem pociągiem. w przedziale byłem jedynym facetem, a kobiety miały wielkie walizy. nie czekając na prośby wstawałem z miejsca i pomagałem załadować walizy na górę. przyjechałem do domu. w tv zobaczyłem jak wściekłe POLczyny wrzeszczały że ONE SĄ RÓWNE facetom i w niczym im nie ustępują. aż im jad leciał z mord! wracałem pociągiem. ANI JEDNEJ nie pomogłem ani wrzucić ani zdjąć walizki. siedziałem rozparty i uśmiechałem się drwiąco kiedy niemal upadały pod ciężarem. one OCZYWIŚCIE skrzywione i oburzone (ale się nie odezwały) A CHUJ WAM W D**Y POLCZYNY! chcecie "równości" to ja wam będę pokazywać 'równość' ( i inni faceci też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasfagaghag
hehehe:) ja wczoraj jechałem tramwajem, długo tego nie robiłem, ponieważ codziennie jeżdżę samochodem. Mam takie same obserwacje, goście jadą z dziewczyną nie przepuszczą jej w drzwiach, nie pomogą im otworzyć drzwi guzikiem. Chamstwo w rurkach aa i 90% osób oczywiście tel w ręce i sie cieszą do niego... Świat schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:36 nie masz pewności jakie były te laski. ja na przykład gardze tymi chodzącymi na czarne protesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
Obcym kobietom nie pomagam, nie interesują mnie, tylko ta moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie mężczyźni nabrali mądrości. Kobiety chcą równo uprawnienia, to niech mają. Niech sobie same wszystko robią. Zresztą facetowi kobieta nie pomoże, gdy napadnie na niego banda zbirów i łobuzów, prędzej spanikuje i ucieknie, i jeszcze zerwie ze swoim facetem, bo sobie sam nie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:53 czyli według ciebie kobieta jest gorszym stworzeniem od faceta i nie powinna mieć równych praw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukom nie dogodzi
chciałyście kūrwy równości? walczyłyście o równość?? TO JĄ MACIE TERAZ!!! Oczywiście dalej suki nie są zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno albo drugie
Prosta piłka, albo chcecie być KOBIETAMI, albo chcecie być RÓWNE, do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wręcz przeciwnie. Prawa mogą mieć. Tylko, niech liczą się również z konsekwencjami. Kobiety są ok, nich do nich nie mam. Jestem za ich wolnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście idiotko, że jest gorsza. Na każdym, ale to każdym polu (poza rodzeniem dzieci i karmieniem ich piersią, oraz tępym okrucieństwem). Jaką trzeba być idiotką aby zadawać takie pytania? Dlaczego na pomoście kobiety nie startują z mężczyznami? Dlaczego nie ma ich razem na ringu? Dlaczego nie 'rywalizują' w bilarda? W darta? Dlaczego w 100 ce najlepszych graczy w szachy jest tylko jedna!!! kobieta? Dlaczego kobiety dostają Noble niemal wyłącznie w pseudo-dziedzinach typu "literacki"? Ile kobiet zdobyło tzw. matematycznego "Nobla"? Nie kompromituj się idiotko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
chciałyście kūrwy równości? walczyłyście o równość?? TO JĄ MACIE TERAZ!!! Oczywiście dalej suki nie są zadowolone xxxxx po ch.....j wyzywasz. Nie przesadzajcie z tym równouprawnieniem, jakoś nie słyszę krzyczących o równość koleżanek. Często pomagam kobietom ale najczęściej znajomym. Do obcych się nie zbliżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique213312
A tam nieprawda ;) Ja uważam, ze to wlasnie niektore kobiety im odbiera inicjatywe bo nie pozwalaja sie zdobywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tylko napisała że faceci nie podrywają i są za mało dżentelmenami. A wy już wyzywacie, za dużo złości w was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumiwisizm
ile razy można 'zdobywać' jedną i tą samą kobietę ? zdobyta, zaliczona , wypatroszona porządnie i ma ochotę na więcej zaliczeń to przejdźmy do porządku dziennego , czyli nad ranem bzykanko , szybki prysznic, kawa i do roboty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby same winne własnej głupocie, to teraz faceci zrobili się pedałami a baby niezależne bezdzietne stare panny, i naród wyginie, brawo NWO, misja wykonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta jest równa mężczyźnie. Jeśli nie wierzysz to sprawdź w Biblii. No chyba, że jesteś muslimem. To by tłumaczyło średniowieczne poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście idiotko, że jest gorsza. Na każdym, ale to każdym polu (poza rodzeniem dzieci i karmieniem ich piersią, oraz tępym okrucieństwem). Jaką trzeba być idiotką aby zadawać takie pytania? Dlaczego na pomoście kobiety nie startują z mężczyznami? Dlaczego nie ma ich razem na ringu? Dlaczego nie 'rywalizują' w bilarda? W darta? Dlaczego w 100 ce najlepszych graczy w szachy jest tylko jedna!!! kobieta? Dlaczego kobiety dostają Noble niemal wyłącznie w pseudo-dziedzinach typu "literacki"? Ile kobiet zdobyło tzw. matematycznego "Nobla"? Nie kompromituj się idiotko.... XX Rozumiem, że czujesz się dumnym posiadaczem męskiego umysłu, ty ochlejmordo w zaplamionym podkoszulku. Wyzywanie nieznajomych kobiet od idiotek stawia Cię na poziomie niższym od ameby. Jesteś przegrany i nigdy nic nie osiągniesz. A teraz ładnie sobie strzep, dla rozładowania swoich niezdrowo skumulowanych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kobiety są równe mężczyźnie. Więc niech nie wymagają, ze będzie podrywał je koleś, który im się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszczep twarzy został dokonany przez kobietę. Zajmij się swoją rączka prawiku i nie miej pretensji do nas, że nie możemy patrzeć na twoją brzydką mordę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo teraz takie panicze się rodzą i rozpełzło się to to.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
To że wygram ze swoją dziewczyną w jakiejś dyscyplinie sportowej czy wiem więcej z jakiejś dziedziny wiedzy od niej, czy pomogę zaparkować auto bo nie potrafi, czy dźwignę więcej to nie znaczy że uważam ją za gorszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumiwisizm
ta scena w pociągu z tymi walichami jest idealnie trafiona w dziesiątkę, też to widziałem, uczestniczyłem w akcji wrzucania bardzo ciężkich walizek na półkę , zwykle pytałem kobietę , czy w tej walizce są cegły ? Nie, nie , tylko się uśmiechała a w walizce dzwoniły słoiki z zawartością albo książek napakowała i walicha aż skrzypi od ciężaru , zabierają taki ciężar, że sama nie podniesie ale liczy na to, że znajdzie się FRAJER do dźwigania , tak to wygląda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie Panowie. te tępe suki , niedorobione POlczyny wierzące w 'równouprawnienie' a niektóre nawet w (ahahahah) "równość płci" są na tyle tępe, że nie są w stanie ogarnąć najprostszej prawdy i oczywistej konsekwencji ICH działań --> za 30 lat cały Zachód będzie kalifatem, a każda z tych suk, co dziś chodzi na ichniejsze manify, dostanie czarny worek na łeb i nawet nie spróbuje otworzyć dzioba bez pozwolenia swojego męskiego właściciela. potem przyjdzie czas na Polskę :D zamierzam tego dożyć i śmiać się do rozpuku z tych idiotek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×