Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wierzę, że 28 letni lekarz z tego forum jest prawiczkiem. Lekarze mają powo

Polecane posty

Gość gość

dzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba że ma gębę jak troll :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa nawet wtedy znajdzie łaskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest nierealne, sama bym doktorowi nogi rozłożyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny
może być jeszcze jeden wariant , którego nie przewidzieliście a sprawa jest ciekawa , - jakiś czas temu poznałem piękną kobietę o imieniu Aneta , cudnej urody długowłosa blondynka , wynajmowała mieszkanie w Warszawie a pochodziła z okolic Grójca , jej rodzice to znani sadownicy , zatem Aneta miała forsę od rodziców na studiowanie i mieszkanie oraz na imprezowanie , zaliczyłem z Anetą kilka spotkań , kino, teatr, filharmonia, wyjazdy w plener i te sprawy , Aneta była na V roku Uniwerku i już zaliczała psychologię , jej praca była bardzo ciekawa i napisana na podstawie własnych doświadczeń mieszkania z gejami , tak , mieszkała z dwoma gejami w jednym mieszkaniu wynajmowanym w czasie studiów , jej koledzy ze szkoły podstawowej i z liceum byli gejami i pochodzili z tej samej okolicy więc doskonale się znali od lat , mieszkali w swoim pokoju i Aneta wiedziała , że po powrocie z zajęć będzie obiad na stole i pranie zrobione , jak opowiadała to nawet jej matki wyprali , jeden pediatra , drugi chirurg miękki , podobno nadal są razem ale pracują w innych szpitalach warszawskich , Aneta po zaliczeniu magisterki wyjechała do Niemiec aby pomagać osobom starszym w Niemczech , mamy kontakt ale odnośnie geja chirurga lub geja pediatry to zakładam, że mogą się pojawiać tu na forum takie 'doktory' , którzy szukają kobiety jako 'parawan' dla siebie aby otoczenie uznawało ICH za normalnych z kobietą , być może 'doktorek' otrzymał propozycję wyjazdu do UK lub do USA i będzie 'lepiej' widziany z kobietą , zatem ostrożnie dziewczyny z tymi 'doktorkami' !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadasz, zaruzykowalabym. mam chęć obciągnac lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 24 letnia studntka medycyny może być dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny
gość dziś A 24 letnia studntka medycyny może być dziewicą? xx może być nawet lesbijką albo hermafrodytą ale co mnie to obchodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wiecej, ja jestem lekarzem, mam 35 i jestem prawikiem. Kazdej zawsze cos nie pasowalo. Ale teraz i tak to juz nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×