Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidze fanatyków zwierząt!

Polecane posty

Gość gość

Tylko kompletny debil moze napisac ze jak ktos nie lubi lub nie ma zwierzat to jest zły. Ja nigdy nie mialam i nie chce. Nie nienawidze zwierzat, nawet czasem kotkom cos wyniose ale nie chce ich w domu i nie rozpaczam nad kazdym przypadkiem. I sie wcale zla nie czuje! Rzygac sie chce jak na kazdym kroku tylko piesek to tamto, kotki to tamto. Bede ratowac psa zamiast dzieci, kocham psa, spi ze mna w lozku itp itd. Tak wszyscy kochaja psy tylko ich wychowac nie umieja i gryzą innych i lamentuja bo przeciez to tylko piesek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapamietaj sobie jedno: przez stosunek czlowieka do zwierzat objawia sie to jakim kto jest czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajek
Najbardziej zli to sa ci fanatycy wlasnie. Ostatnio koles sie pytal czy moze bez niczego oddac psa do schroniska to go zjechali po calosci. I co on zrobi po takich wyzwiskach? Pewnie wyrzuci go do pierwszego rowu na jaki trafi i czyja to bedzie wina? FANATYKOW wlasnie bo przeciez koles chcial ladnie psa oddac ale nie. Tacy tylko wyzywac umieja. A psy cierpia przez nich wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje ja to samo czuje,sasiadka uspila swojego psa 8 miesiecy temu to wyje za kazdym razem jak ja spotkam ile jeszcze tego mam sluchac?czlowiekowi sie krzywda dzieje i nikt nie pomoze a kotu to moga isc do weterynarza i wybulic kilka tysiecy na niego,ja tez sie nie rozczulam nad zwierzetami -sa agresywne psy ktore powinny byc uspione a nie straszyc innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze prawi,polac jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale autorka dobrze napisała i jej stosunek do zwierząt jest jak najbardziej normalny. Nie trzeba mieć futrzaka w domu żeby mieć do niego pozytywne odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wazniejsi sa ludzie a zdanie tych narwańców mam gdzieś. Oni tylko w internecie umieja sie odezwac. Jak widzisz jakiegos amstaffa czy pitbulla albo jakiegokolwiek psa przed ktorym czujesz strach bez kaganca i puszczonego samopas dzwon na policje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg niektorych nienormalny bo jak to mozna nie miec psa ani kotka. Albo jak mozna nie schylic sie i nie pogłaskac slicznych szczeniakow tylko olac i isc dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzisz fanatyków zwierząt? To źle, bo każda nienawiść jest zła. Lepiej kochać ludzi, zwierzęta niż nienawidzieć. Ja jestem fanatykiem zwierząt, bo są bez ludzi bezradne, zdane na nas, a często są traktowane nieludzko, tak jak rzeczy, a to żywe istoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.27 Nikt tak o nienawisci nie wie duzo jak wlasnie fanatycy. ZLINCZOWALI by kazdego kto zle traktuje psa albo ma inne zdanie niz oni. Wiec ty tu o milosci nie mow. Dzieci DZIECI tez bez doroslych sa bezradne. Ja wole sie dziecmi opiekowac. Wiele jest opuszczonych i samotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że ludzie są okrutni dla zwierząt robiąc z nich swoje zabawki wyhodowali sobie rasy psów, bo takie im się podobały i potem łażą takie wynaturzenia, chorują i mają ciężkie życie fani zwierząt trzymają je w domach, w zamknięciu cały dzień, często same, gdy ich właściciele są w pracy... czy to naprawdę dobre dla zwierząt? kocham zwierzęta - dzikie zwierzęta, które żyją w zgodzie ze swoją naturą i są szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fanatycy sa obłudni, ludzie zabijaja psy a zwierzeta jak sie zabijaja nawzajem? To nic taka ich natura. Sepy to miesozercy i inne drapiezniki tak samo. Zabijaja sie nawzajem. Prawo silniejszego. Dla niektorych jednak zwierze to tylko piesek i kotek. EGOSISCI. Tak samo wege nie jem miesa bo kocham zwierzatka. Idioci przeciez zwierzeta tez jedza miesa czasem sami najpierw je zabijaja. Ja sama nigdy bym nie skrzywdzila zadnej istoty. Ale jak slysze ze TYLKO ludzie sa zli tylko oni maja taka nature to mnie krew zalewa. Chcialabym zobaczyc jakbyscie sie zachowali sam na sam z tygrysem np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze jak ktos nie ma zwierzatka czy nawet ich nie lubi to nie oznacza ze jest zły. Złym mozna nazwac kogos wtedy gdy ten ktos skrzywdzi jakies zwierze i jeszcze bedzie mial z tego radoche. Wtedy to sadysta a tak? Przymusu nie ma by miec zwierzeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jesteś chora. Nikogo nie kochasz i nie tolerujesz, więc nie wypowiadaj się o miłości. Nie wierzę, że zaopiekujesz się dzieckiem, człowiekiem, zwierzęciem, najchętniej wszystkich byś unicestwiła i została sama ze swoją złością. Szkoda czasu na dyskusje z tobą, z pustego i Salomon nie naleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chora to jestes ty. O dzieciach nic nie pisałam. Wlasnie pokazujesz po sobie kim jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpicolomi
11;50 lecz sie i to szybko. Autorko mialas racje wystarczy powiedziec ze nie lubisz zwierzat i juz jestes najgorsza. Ale nie przejmuj sie takich dewot jest wcale nie duzo. Oni tylko w internecie potrafia zwyzywac. A sami nie umieja wychowac zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porownywanie dziecka do zwierzecia jest chore! Tylko debil (FANATYK) ktory nie ma dzieci by tak napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, jak tez nie lubię zwierząt. I wkurza mnie, kiedy niektórzy twierdzą, że skoro ktoś kocha zwierzęta, to jest dobrym człowiekiem. A niby na jakiej zasadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.50 nie toleruje tylko takich kretynów ze zwierzetami jak TY inni mi nie przeszkadzaja dopoki nie naruszaja mojej wolnosci osobistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym czlowiekiem haha, utopili by innych w lyzce wody i oni sie nazywaja dobrymi ludzmi? bo maja psa albo kota? Chyba w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam psa ale traktuje go normalnie. Karmie, lecze( jak jest potrzeba), wyprowadzam. Zadne calowanie spanie z nim przytulanie. Do przytulania i kochania mam kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo psiary są pier/dolnięte. Myślą, że każdy musi tak podniecać się i rozckliwiać nad srylami jak one, haha. Tu chodzi tylko o szacunek. Dobry człowiek SZANUJE zwierzęta i nie krzywdzi ich, ale nie musi wcale ich kochać ani srać z podniety nad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubicie zwierząt, to nie lubcie. Kogo to obchodzi, a zapluwacie się jakby od tego zależało wasze życie.Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nienawidze bachorow sraja szczaja pod siebie dra mordy wszedzie te glupie bachory na kazdym kroku i co ? wole zwierzeta przynajmniej kochaja bezinteresownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te walniete krowy rozplodowe to co uwazaja ze kazdy musi sie zahwycac ich brajankiem lub dzesika bo przeciez to 8 cud swiata taki bachor wstretny zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie lubię zimy i wcale nie uważam, że ci którzy ją lubią, są pier......ci. Śmieszne to opluwanie innych. Chyba nudzi się komuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sra, a nie kocha bezinteresownie, kolejna durna psiaro. zwłaszcza "kochają" te, które rzucają się na ludzi haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole ratowac psa nawet jesli jutro mialby umrzec niz ratowac bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie umiesz wyhowac pies nie bedzie cie szanowal i sie na ciebie rzuci. a ile jest bachorow ktore jak dorosna zabijaja lub znecaja sie nad rodzicami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś a te walniete krowy rozplodowe to co uwazaja ze kazdy musi sie zahwycac ich brajankiem lub dzesika bo przeciez to 8 cud swiata taki bachor wstretny zenada " x ty właśnie tak samo traktujesz swoje sryle, nie widzisz własnej śmieszności, idiotko? :D jesteście dokładnie takie same jak te matki polki (a nawet gorsze w swoim fanatyzmie niż one) wy psie maciory, bo uważacie, ze każdy ma się podniecać waszymi srylami, głaskać i pozwolić na siebie skakać jakiemuś kundlowi z brudnymi łapskami, bo to przecież "piesek" hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×