Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fwefgteght

Nienawidze slonca!

Polecane posty

Gość fwefgteght

Gdy tylko zaswieci slonce (jak teraz, mimo, ze jest zima) dostaje kur****! Najgorzej jest wiosna i latem, kiedy to gów** zaczyn wyłazić zza chmur. Dostaje pierdol**! Nienawidze jak mi swieci po mordzie, wszyscy sie wokol ciesza, ze w koncu sloneczko zaswiecilo, bleee.... Najlepsze sa burze, mgly, deszcze, jesien i zima. Czy ktos ma podobnie jak ja? Moze ja jestem nienormalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaa
mnie wkurwia slonce w zimie tak samo.... slonce dozwolone tylko w lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiper marketowy
a masz piegi albo jakieś znamiona, że się tak uv boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmieciowaa
Oj tez nie lubie. Ogolnie nie lubie upalow. Gdzies czytalam, ze osoby, ktore nie lubia slonca maja sklonnosci do depresji i sa melancholikami. U mnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedle gustu ale wiekszosc lubi latoslonce itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwefgteght
Mam, ale co to ma do rzeczy. Ja sie nie boje, mam w du... te cale uv. Po prostu NIENAWIDZE slonca, nie wiem czemu, zbiera mi sie na wymioty, gdy to gówno zaczyna swiecic. Moze ja jestem wampirem? hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM KOCHAM KOCHAM
KOCHAM I UWIELBIAM SŁOŃCE - CHCE SIĘ ŻYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.rycko
ja tak samo nie lubie slonca. Lubie deszcz, snieg, jak jest zimno, bo wtedy sie fajnie w domu spi i sie siedzi przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaa
ja w lato wiosne uwiebiam slonce ale w zime jak swieci to mnie to wkurwia nie wiem czemu i tak jest zimno i tak wiec to slonce nie ma znaczenia czy swieci czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdka
przeprowadz sie do krainy deszczowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kocham słońce ;) od razu mam lepszy humor . tak samo jak kocham wiosne i lato .. w sumie to caly rok by mogły trwać . ale naszczęście zaraz marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmieciowaaa
Ja ogolnie mam wiecej energii zima. A latem, jak sa upaly to leze, bo nie mam na nic sily. Jak przychodzi ochlodzenie to zaczynam funkcjonowac i energia mnie ropziera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to bym mogła zamieszkać w ciepłych krajach najchetniej ,albo gdzies na południu europy.. w lato bardzo dobrze się czuje.. wiosną też jak wszystko rozkwita.. zawsze wtedy wszystko zmienia się na lepsze. a zimą mam generalnie mniej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaa
ja tez kocham lato i sloncde tylko jak swieci kiedy jest - 20 za oknem to mnie wkurwia bo i tak wiadomo ze jest zimno, wiec lepiej jakby nie swiecilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhn moje dzieciństwo było ni
ja lubię słońce, lubię wiosnę i ładną pogodę, ale nie aż tak bardzo jak noc. Wolę ciemność i noc od dnia, wtedy latwiej mi się funkcjonuje, kocham noc, ale nie lubie w ciągu dnia np deszczu, zachmurzenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredro
Normalnie bratnia dusza...;) Mam tak samo nienawidzę słońca, kocham jesień... chłodne wieczory w domu, z książką w fotelu przy oknie, a za oknem deszczyk, szarość...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabeth2610
Juz myslałam, ze ze mna cos nie tak, bo ja tez nie lubie słonca i upałów. A tu tyle pokrewnych dusz... budujace. A tak swoja droga, co jest przyjemnego w tym , ze nie ma czym oddychac, ze sie człowiek poci, ze swieci ci prosto w twarz... Lubie chlod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie cierpię pieprzonego słońca! Uwielbiam deszcz, śnieg, szarość i spokój... A nie, jak wali po twarzy i jest 40 stopni w cieniu, ugotować się wtedy można! żyć się nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kocham słońce, wreszcie jest ta ciepła pora roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale niestety już się właśnie zaczyna... Jak zacznie napierdzielać pieprzone słońce od marca, to do listopada będzie jarzyć :((( A wody coraz mniej... Ciekawe kiedy zaczną zakręcać krany, bo po prostu będą braki wody.. Myślę, że niedługo. Stan rzek jest katastrofalnie niski! A matołowaci ludzie cieszą się z pięknej pogody - bezśnieżnej zimy, bezdeszczowej wiosny, upalnego lata i złotej polskiej *****ej jesieni - najlepiej również bez deszczu... Oby tak dalej. Będziemy zdychać bez wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie coś z tobą chyba nie tak skoro nie lubisz słońca i ciepła. Burza deszcz owszem są te bardzo potrzebne do życia. Ale nie lubić słońca i błękitnego nieba to chyba jakaś choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tak samo. głównie dlatego, że jestem gruba i nie nosze letnich ciuchów. boje sie lata, bo na około same chude szczupłe laski a ja taki wieloryb. nie moge założyc krótkiej sukienki, ładnej bluzki bo nie chce pokazywac ludziom swojego tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo.. Ja dlatego, że wszyscy się cieszą, wszedzie ludzie, każdy ma gdzie iść, dziewczyny z chłopakami, wszedzie szczupłe laski.. nie jestem jakaś gruba, ale nie lubiee sie pokazywać ludziom, czuje sie brzydka i w ogole.. Ale najgorsze, że nie mam z kim wyjsc, gdzie i w ogóle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gościa wyżej. Na wszystko jest sposób i na nadwagę też. Np dobrym sposobem by trochę zrzucić kg jest rower czy brzuszki robić biegać no i być w ruchu. Dobrze było by też regularnie odwiedzać Saunę tak 2 razy w miesiącu zrobić sobie piling solny na ciało. Sauna bowiem odstresowuje sprawia że chudniemy no i w saunie pozbywamy się toksyn z ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nienawidze slonca- nie chodze na zadne spacery bo to durne lazenie bez sensu i celu, strata czasu, wychodze z domu gdy jest to konieczne - zadnego siedzenia sobie na balkonie czy laweczce -zadnych wczasow i wycieczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można siedzieć cały czas w domu?Nie wyobrażam sobie nie wyjść z domu,nie pojechać na wczasy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna - nie mam prawa jazdy -wiec musze łazic na piechote i czekac na przystanakch -ale wczasy i wycieczki - nigdy - w domu jest cudnie a slonce to ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja je uwielbiam, od razu mi weselej. Uwielbiam jak naparza w lato, jak zachodzi i wschodzi. To mój akumulator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest cieplo to widac ze tlumy ludzi opalaja sie w parkach na balkonach trawnikach ogrodach dzialkach - dla mnie to zgroza -bo ja sie brzydze slonca od dziecinstwa-juz wtedy niechetnie wychodzilam na podworko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×