Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidzę tych koorew Ukrainek, wystrzelałabym je, Putin ma rację

Polecane posty

Gość gość

:D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty psychiczna to u czubków macie internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz prawo do swojego zdania wiec ja też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrościsz im urody i powodzenia szara myszo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, Ukraińskie wieśniary zaniżaja ceny w warszawskich i krakowskich burdelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szara myszo :D no one mi tylko pozazdrościć moga i zazdroszcza urody, kasy, operacji, kosmetykow i ciuchow :D mozgu mi nie zazdroszcza bo to tepe banie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kradły ci kosmetyki ale co z tego skoro żaden kosmetyk nie uczyni z brzyduli piękności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i kto jest zly ? Ten kto para się zlodziejstwem czy ten kto ciezko pracuje? :D przyglupie Jestem piekna, zadbana, a ta twoja Ukrainka może mi buty czyscic i najwyzej talerze w knajpie podawac co z reszta robi :D Dlaczego nic jej nie kupujesz? :D może by dziewczyna nie kradla? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierć UPAinie!!! UPAina powinna zostać podzielona pomiędzy Polskę i Rosję. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie potrzebuje wielu kosmetyków bo jest naturalnie piękna koczkodanie. Jesteś j*******a kiełbasa masz urojenia piękna jesteś ale tylko w nocy przy zgaszonym świetle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie potrzebuje wielu kosmetyków bo jest naturalnie piękna koczkodanie. Buhahaha to samo myslisz widzac jej szkaradnego ciapackiego bachora. Ja jestem piekna i kazdy to mówi. Ktos jej to mowi oprócz ciebie, ktoś tobie tak o niej mowi? :D ze to ukrainka szkaradna k****a z nadwaga i bez cyckow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciapate bachory to mają polskie tłuste krowy, Ukrainkkii nie mają predyspozycji do tycia są piękne i zgrabniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd mi ze zaliczasz sie tepa kobiety do tego samego narodu co i ja. Z toku twoich wypowiedzi wynika ze jedyne co posiadasz to okragly zad i dziure dostepna dla kazdego kto da ci kilka dukatow. Oj ciemnogrod ta nasza ojczyzna a k***wki drogie, brzydkie i glupie jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie Ukrainki? Ta twoja to tlusta i bez cyckow. Mój zad - ktorym nie powinieneś się interesowac - jest zgrabny i wysportowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymigujesz się od odpowiedzi... Ktoś mowi tej k*****e twojej niskiej grubasce, że jest piękna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro sama przyznaje aż że masz ZAD to ok koniec tematu haha Ps. Moja piękność Nadia ma piękny zgrabny tyłeczek bez grama crlulitu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ciemnogrod ta nasza ojczyzna a k***wki drogie, brzydkie i glupie jak but I jeszcze gorsze Ukrainki zanizaja cene :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenę to zaniżają wyzwolone polskie studentki co robią lody w kiblach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro sama przyznaje aż że masz ZAD to ok koniec tematu haha Ps. Moja piękność Nadia ma piękny zgrabny tyłeczek bez grama crlulituusmiech.gif Pisze "zad" na twoim poziomie, zebys zrozumial. A skoro celulit ci przeszkadza u kobiet (ktorego nie mam) to jesteś pusty jak beben. Nic jej nie kupujesz, Ukrainka sie zestarzeje, dostanie celulitu i ja zostawisz.... Mamusi też tak mowisz? Ps. Nadia to rosyjskie imię, więc twoja "Ukrainka pięknosc" to ręka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam poznales Ukrainke jak czekała klienta na ulicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest rosyjskojęzyxczna tłuczku a ten twój obcokrajowiec to Romeo z r Bułgarii albo innej rununi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego, że jest rosyjsko jezyczna skoro jest z Ukrainy. Nadia to rosyjskie imię. Nawet klamac nie umiesz tluczku bez kasy i wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bułgarii :D buhahah nastepny kraj, z którego polscy "panowie" przepadaja za pannami :D tylko nie bulgaria! Z Europy Zachodniej jest, nie interesuj się. Doopę chciałbyś mu wylizać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez kasy to jest twój alfons jak wszystko przechyla g****o wiesz o mnie i o mojej piękności spadają przerzucać siasno wiesniaro wolę osraną d**e ruskiej pocałować niż polczyne w usta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na c***ja jej tak bronisz co? Nie znam jej nawet. :D Wiesz, że jest szmata i samego siebie okłamujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez kasy to jest twój alfons jak wszystko przechyla g****o wiesz o mnie i o mojej piękności spadają przerzucać siasno wiesniaro wolę osraną d**e ruskiej pocałować niż polczyne w ustasmiech.gif alfonsem to ty jesteś swojej ruskiej "pieknosci" :D nie zarobiła dzisiaj I przyszedles sie zalic na lepsze, zaajebiste Polki? :D podsluchiwales pod drzwiami? Ale poziom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją ją rozdziewiczyłem kretynko, za to żadnej Polki nie znam co by szybko nie straciła dziewictwa nawet te najbrzydsze molestują facetów: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaa ukrainki pracuja cipka Gdyby taka suuuuper byla to by na takiego prymitywa bez kasy i wygladu nigdy nie spojrzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chwal się tym zachodnim potomkiem emigrantów z albanii lub Bangladeszu dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się osmieszyles z tym imieniem. Idź wlacz sobie p****la i marz o posluznych Ukrainkach dziewicach z dużym biustem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×