Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidze ukraińców powinni konać na tej swojej ziemi

Polecane posty

Gość gość

A oni ich jeszcze przyjmują tutaj do Polski i dają im pracę, której nie ma dla nas polaków!!! za to co nam zrobili, za to, że czczą największych zbrodniarzy, tak jakby było ich mało do tej pory, w moim mieście zawsze ich było do cholery bo po wojnie osiedlili się na ziemiach zachodnich a teraz będzie im coraz więcej. I jeszcze poząl sie boże prezydencina im daje kasę, która powinna być przenaczona dla rodaków. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie i dodatkowo uchodzcy mają zapewniony pelen dostep do wszelkich swiadczen medycznych. a Polak na wizyte u specjalisty czeka rok, na operacje 3 lata 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzisz ich bo są biedni i są w cięźkiej sytuacji politycznej. Ciekawe dlaczego nie krytykujesz Polaków którzy pojechali na wyspy pracować oni też zabierają miejsca pracy miejscowym. Ostatecznie wyniku faszyzmu zgineło 60 mln ludzi a jakoś nie piszesz że nienawidzisz Niemców. Pomoc Ukraińcom jest minimalna i masz pretensje ale żeby Polakom pomagać to ci nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukraincy mordowali polakow.Ruski BYL,JEST I BEDZIE WREDNY DLA POLAKA.Anglicy nie mordowali Polakow!Niemcow tez nie nawidze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzisz ich bo są biedni i są w cięźkiej sytuacji politycznej. Ciekawe dlaczego nie krytykujesz Polaków którzy pojechali na wyspy pracować oni też zabierają miejsca pracy miejscowym. Ostatecznie wyniku faszyzmu zgineło 60 mln ludzi a jakoś nie piszesz że nienawidzisz Niemców. Pomoc Ukraińcom jest minimalna i masz pretensje ale żeby Polakom pomagać to ci nie przeszkadza. x Ty chyba jesteś chora, ukraińcy to najniebezpieczniejsza swołocz na ziemi razem z muzułmańskimi terrorystami oni nie mają litości, niemcy i ruskie to przy nich anioły,m oni tak nie mordowali wcale na wojnie a ukraińce bez mrugniecia okiem rozpruwali brzuchy, ucinali palce po kolei, znęcali sie niewyobrażalnie!!!. taaa, biedni, wiesz jak oni nienawidzą Polaków? porąbaliby ich siekierami gdyby tylko mogli. Biedni, wcale mi ich nie żal, potomkowie banderowców. Chyba sama jesteś ukrainką że tak gadasz. Ich sie trzeba bać najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Putin im da popalic ,dobrze ze sobie moga przyjechac do polski po socjal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcy w Polsce są postrzegani jak Polacy na zachodzie. Niby zabierają pracę, a tak na prawdę chwytają posady sprzątaczek czy pomocników na budowie, bo wielu Polaków nie chce pracować na takich stanowiskach (chociaż zmywak w Londynie już jest super :P ) Na rynku pracy jest wolna konkurencja, jeśli jakiś Ukrainiec okazał się lepszym pracownikiem od Ciebie to możesz mieć pretensje tylko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jedna poprawka nie lepszym tylko zdecydowanie tańszym pracownikiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rynku pracy jest wolna konkurencja, jeśli jakiś Ukrainiec okazał się lepszym pracownikiem od Ciebie to możesz mieć pretensje tylko do siebie." " kpisz czy o drogę pytasz? :P przecież oni DOSTALI "z urzędu" pracę w Polsce, nie bylo żadnych konkursów czy coś, specjalnie na nich czekały te miejsca pracy i to wcale nie posady sprzątaczek, dla nas nie było ale dla biednych morderców ze wschodu się znalazło, cud na wisłą normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wkurza ta pomoc polskiego rządu dla ukrainców. A oni w podzięce budują pomniki dla bandery. A już przegięciem było przemówienie Komorowskiego w kijowskim sejmie, podczas którego zapomniał o 200tys okrutnie zamordowanych Polaków. I w tym samym dniu ukraincy wprowadzili ustawę gloryfikującą właśnie tych okrutnych morderców polskich dzieci i kobiet. Hańba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Ukrainką wręcz przeciwnie babcia opowiadała mi o okruciństwie Ukraińców ale przyszedł czas żeby nie budować przyszłości na nienawiści. Skąd możesz wiedzieć że Ukraińcy jak ty to mówisz "porąbaliby siekierami Polaków". Zobacz jaka jest liczba ofiar w wyniku mordów na Wołyniu a ile w wyniku faszyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno dlaczego nie piszesz nienawidzę Rosjanów a byłoby za co za Katyń, Miednoje Ostaszków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez za nimi nie przepadam lecz młodą Ukrainką bym się zaopiekował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałobyć nienawidzę Rosjan błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd możesz wiedzieć że Ukraińcy jak ty to mówisz "porąbaliby siekierami Polaków". x Bo mam sąsiadów ukraińców i słyszę co mówią(dosłownie tak), kiedyś mówili jeszcze głośniej i częściej jak mówiła moja babcia, ale częśc z nich na szczęście już zdechła ze starości i teraz palą się w ogniu piekielnym na wiecznosć. Trzeba pamietać co było, nie ważna jest liczba ofiar, nikt nie znęcał sie tak nad ludźmi jak ukraićny, tak wyrafinowanie a ukraińcy uważaja, ze to było bohaterstwo, nadal. Moja babcia jak słyszy o ukrainie dostaje białej gorączki i zimnych potów, ledwo uszła z życiem bo ukryła się w jajkiejś stodole razem z kilkoma osobami z rodziny podczas gdy rąbali jej kolegów, sąsiadów i kuzynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno dlaczego nie piszesz nienawidzę Rosjanów a byłoby za co za Katyń, Miednoje Ostaszków itp. x Rosjan tez nienawidzę i się ich boję, chociaż mniej niż ukraińców bo nawet rosjanie byli bardziej ludżcy na wojnie niż ukraińcy, poza tym rosjanie nie żerują na nas polakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babcia i dziadek opowiadali jak ukraincy GWALCILI,mordowali,i wieszali polakow na plotach z kiszkami wiszacymi do ziemi.( a te q//(urwy / ktore bronia ukraincow niech zdychaja jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ukraincy mordowali polakow.Ruski BYL,JEST I BEDZIE WREDNY DLA POLAKA.Anglicy nie mordowali Polakow!Niemcow tez nie nawidze" Nie nienawidzisz Niemców, Ukraińców i jeszcze jakiegoś narodu? Jak można w ogóle w taki sposób generalizować? A Polacy nie zabijali się sami podczas wojny walcząc o życie własne i rodzin? Ilu było polskich kapusiów, ilu potem bardzo dobrze czuło się w socjalizmie prześladując innych? Przez to, że kiedyś Zosia w piaskownicy zabrała Ci łopatkę to teraz z założenia nie lubisz wszystkich o tym imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy przynajmniej darowali kobietom i dzieciom najcześciej, dawali możliwość ludziom jakos przeżyć a ukraińcy po prostu wchodzili jak do siebie i rąbali jak drewno na opał całe wioski nie patrząc na nic. Bezduszne bestie, wolałabym zginąc zastrzelona od razu niż w męczarniach patrząc jak konają w bólu moi bliscy i sama cierpię niewiarygonie patrząc jak mi odcinają palce po kolei itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukraińców to za wołyń rozjebać. Ale ukrainki zapraszamy do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""Nie nienawidzisz Niemców, Ukraińców i jeszcze jakiegoś narodu? Jak można w ogóle w taki sposób generalizować? "" nie można, Niemcy przeprosili za to co było i nie uważają Hitlera za bohatera swojego narodu, wstydzą się za to i nie odczuwam do nich urayz, natomiast Ukraińcy popierają banderę i uważaja, że dobrze zrobił to znaczy, ze są zwyrodnialcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że mieszkasz obok psychopatów to nie znaczy że wszyscy Ukraińcy są tacy. We Francji jakiś Polak zgwałcił i zamordował małą dziewczynkę i to nie znaczy że wszyscy Polacy to mordercy. Byłam kiedyś na Ukrainie w miejscu gdzie żyli moi przodkowie i nie spotkałem się z nienawiścią Ukraińców. Uważam że powina panować przyjaźń między naszymi państwami bo zgoda buduje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłem kiedys stronke jak zabijała banda uopa było tam chyba 400 sposobów po 100 odpadłem to bydlaki najbardziej mi szkoda dzieci co nabijali na płot. Rusek i ukrainiec te same s****wa tam powinny chiny bombe zrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że mieszkasz obok psychopatów to nie znaczy że wszyscy Ukraińcy są tacy. We Francji jakiś Polak zgwałcił i zamordował małą dziewczynkę i to nie znaczy że wszyscy Polacy to mordercy. Byłam kiedyś na Ukrainie w miejscu gdzie żyli moi przodkowie i nie spotkałem się z nienawiścią Ukraińców. Uważam że powina panować przyjaźń między naszymi państwami bo zgoda buduje x No i co z tego, że nie wszyscy? ale większość. Nie należy im pomagać w zadnym razie!!! Niech sobie sami radzą, chcą ziemie to mają, kiedys one należały do Polski ale teraz sa ich to niech tam siedzą a nie sie wpie*dalają tutaj. Zgoda, buahaha, od Komorowskiego to wzięłaś? Ukraińcy to swołocz i nic tego nie zmieni, życzę im jak najgorzej, niech gniją razem z banderą amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeź wołyńska miała miejsce w marcu 1943 roku (70 lat temu!). Nie twierdzę, że należy zapomnieć o ofiarach, ale wykrzykiwanie o nienawiści do Ukraińców za to co wtedy zrobili jest co najmniej dziwne. Prawdopodobnie nie żyje już nikt z ludzi, którzy zabijali, a nowe pokolenia Ukraińców różnią się od poprzednich (przecież my też mamy inne poglądy i podejście do świata niż nasi rodzice, nie mówiąc już o dziadkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeź wołyńska miała miejsce w marcu 1943 roku (70 lat temu!). Nie twierdzę, że należy zapomnieć o ofiarach, ale wykrzykiwanie o nienawiści do Ukraińców za to co wtedy zrobili jest co najmniej dziwne. Prawdopodobnie nie żyje już nikt z ludzi, którzy zabijali, a nowe pokolenia Ukraińców różnią się od poprzednich (przecież my też mamy inne poglądy i podejście do świata niż nasi rodzice, nie mówiąc już o dziadkach). x Nie mają innych poglądów bo uważaja za bohatera narodowego Bandere, który jest odpowiedzialny za tą rzeź!! uważają, ze dobrze zrobił, ze wymordował Polaków. Inne poglądy mogą mieć niemcy, któzy uważaja, ze Hitler to zwyrodnialec i psychopata, oni są faktycznie inni, ale nie ukraińcy, nie masz mózgu, że tego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie można, Niemcy przeprosili za to co było i nie uważają Hitlera za bohatera swojego narodu, wstydzą się za to i nie odczuwam do nich urayz, natomiast Ukraińcy popierają banderę i uważaja, że dobrze zrobił to znaczy, ze są zwyrodnialcami." Nie zrozumieliśmy się. Niemcy przeprosili, ale to nie znaczy, że wśród nich nie ma takich, którzy dalej marzą o wskrzeszeniu pomysłów Hitlera. Podobnie jak nie wszyscy Ukraińcy popierają banderę. Myśląc w ten sposób zakładamy, że wszyscy Polacy oszukują na podatkach (bo większość to robi) czy kradną (bo na zachodzie jest wiele takich przypadków). Znam kilku Ukraińców, którzy przyjechali do Polski, bo nie zgadzali się z tym co dzieje się w ich kraju, bo chcieli lepszej przyszłości dla siebie i swoich dzieci. Teraz legalnie pracują w Polsce (nie dostali tej pracy w prezencie) i z naszym krajem wiążą przyszłość i mimo, że chcieliby wrócić do ojczyzny nie maja takiej możliwości. Znam tez takiego, który przyjechał do Polski za swoja siostrą, ona starała się o pracę dla niego, ale on się nie garnie. Siedzi na jej utrzymaniu i narzeka na wszystko wokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrozumieliśmy się. Niemcy przeprosili, ale to nie znaczy, że wśród nich nie ma takich, którzy dalej marzą o wskrzeszeniu pomysłów Hitlera. Podobnie jak nie wszyscy Ukraińcy popierają banderę. x to jest mniejszosc niemiecka, która nie ma nic do gadania i jest tępiona przez większośc, na ukrainie jest odwrotnie, sam "nasz" (właściwie ukrainy) prezydent Komoruski oddał ostatnio cześć bohaterowi banderze ku zadowoleniu ukraińców, ci co nie popieraja to mniejszośc, która nie ma nic do gadania. Natomiast jeśli chodzi o uchodźców jakichokolwiek to jestem przeciw absolutnie, czy to zwołocz ukraińska czy ktokolwiek inny, ponieważ Polski na to nie stać. Niech jadą do Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii tak jak Polacy. najpierw trzeba się zatroszczyć o swoich a dopiero potem wpuszczać tu obych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie mają innych poglądów bo uważaja za bohatera narodowego Bandere, który jest odpowiedzialny za tą rzeź!! uważają, ze dobrze zrobił, ze wymordował Polaków. Inne poglądy mogą mieć niemcy, któzy uważaja, ze Hitler to zwyrodnialec i psychopata, oni są faktycznie inni, ale nie ukraińcy, nie masz mózgu, że tego nie rozumiesz?" Jesteś zaślepiony nienawiścią, stereotypami i reprezentujesz podejście "typowego" Polaka - jak się ze mną nie zgadzacie to jesteście debilami, którzy nie rozumieją otaczającego ich świata. Rozumiem co piszesz, ale nie przekonują mnie Twoje racje. Mam swoje zdanie na ten temat, o dziwo odmienne od Twojego. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zaślepiony nienawiścią, stereotypami i reprezentujesz podejście "typowego" Polaka - jak się ze mną nie zgadzacie to jesteście debilami, którzy nie rozumieją otaczającego ich świata. Rozumiem co piszesz, ale nie przekonują mnie Twoje racje. Mam swoje zdanie na ten temat, o dziwo odmienne od Twojego. Tyle w temacie. x Widać, ze nie znasz tego tematu z autopsji :) Zaślepieni są ci, którzy pałają miłosci do "braci" ukraińskich wierzac, ze są dobrzy i chętnie by im tyłek wylizali nie majac świadomosci. Nie podałaś zadnych argumentów czyli myślisz tak bo tak, ukraińcy czczą banderę i to dowodzi na to, że nienawidzą polaków, banderowcy to większośc a ukraińcy są bezpośrednim zagrożeniem dla polaków. Jakby była wojna, przykładowo z ruskimi i to oni by nam nie pomogli, przeciwnie, pomogliby Rosji robiąc nas równo albo i lepiej jak 70 lat temu. Każdy normalny Polak nienawidzi albo jest PRZYNAJMNIEJ spceptycznie, chłodno i ostrożnie do nich nastawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×