Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieśpiący:)

Polecane posty

Gość gość
Nie gadam z wirtualnymi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka : ) slonko juz za chmurka przyszla ciemna nocka leze se z komorka pisze tu spod kocka X--- D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevin Beton
niespiący rozrabiający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja leżę pod kołderką I na Ciebie mam chęć wielka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka:) teraz ja ...idzie ksiezyc ciemna noca ma w fartuszku pełno gwiazd ,gwiazdki swieca i migocza az wyjrzaly ptaszki z gniazd autorka..:)《

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kevin łobuz z Ciebie ...słodki:)《

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leże sobie spać nie moge bo złamałam lewą ręke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu,toz to tragedia :)Gdzie ją złamałeś?《

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:54 Oooohohoho noe czuje ze rymuje :--- D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noc leniwa Goście śpią Jeden, drugi, trzeci zgon W barze ciemno W koło pusto Nawet barman prawie usnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z******te ...dobry jesteś ..dawaj jeszcze ,a gdy rano slonce swieci to gromadza mi się smieci....w mojej głowie oczywiscie :)《

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy zimno jest na dworze bardzo lubie w nocnej porze sięgnąc dobrą ksiązke z półki i pojadac do niej bułki oraz napic sie herbatki po niej zawsze humor gladki :---------)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wola nieba kogo mi tu potrzeba???Może łosia może ktosia ....? .....jesteś wierszo-kleto Tobie lepiej idzie:)《

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy dzionek krotki kup se bracie wódki na jesienną smute zafunduj se lute ja juz lece spac rano trzeba wstac choc nie czeka jutro praca jednak wole nie miec kaca : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Git a więc i ja iďę lulu co by nie mieć pogniecionego tiulu......(lulu rymowało się z tiulu logiki nie ma ale jest rym:):)《

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie tu talenty samorodne pijackie kwitną, ja prdl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani talent mnie nie męczy Ani psiakrew żadna wóda Tylko moja dusza jęczy Jaka tu jest k***a nuda I choć szybko zleci zmiana Bo do 6 rano blisko Nudna praca jest barmana A do domu blisko W domu czeka cieple łoże I miękka poduszka Czemu nikt mi nie pomoże Kiedy chce do łóżka Tylko piwo, drinki, czysta Zaraz znowu ktos cos krzyknie A ja przez kieliszka krysztal Zerkam az ostatni klient zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudno tu na kafeterii, Ciągle te same osoby. Nie chce mi się już tu siedzieć I wciąż tęsknię za kimś nowym. Pisałam opowiadanie Doszłam do krwawego miejsca. W pewnej chwili, niespodzianie Zginął mój główny morderca. Teraz siedzę wciąż na kafe I na wiersz mi brak pomysłu. Może ty mi w czymś pomożesz? Użyj wiedzy i umysłu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie piszący kryminały mieli albo będą mieli coś wspólnego z zabijaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ktoś jeszcze coś napisze Z samą sobą nie chcę klikać. Co byście mi doradzili? Co posłuchać? Co poczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt się do mnie nie odzywa? Dobrze, zaraz pójdę lulu. Pookrywam się kołderką Z wyprasowanego tiulu. :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo! Halo! Ci się dzieje, Że mi nikt nie odpowiada? Czy już wszyscy pozdychali? A może to moja wada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaz wiem jak ukryc cialo I mam pomysł na morderstwo Wiem co zrobić by bolało Dręczy jedno mnie cholerstwo Brak motywu i ofiary Źródłem są mego kłopotu Nie popełnię żadnej zbrodni Chociaż nie brak mi polotu Mam pomysły i narzędzie Mam alibi i plan stały Ale nic z tego nie bedzie Bo nie dla mnie kryminały. Siedze smetnie wciaz za barem Jak ostatnie ciele głupie Mógłbym być tęgim chachaem Ale mam to w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden pisze o mordercach Drugi zaś o zabijaniu. Tworzy się kilerów mafia Przy słońca już prześwitaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz warunki swe ku temu? No to morduj, na co czekasz? Nawet nie wiesz, jak to fajnie Zabić jakiegoś człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słońce jeszcze jest wstydliwe Jeszcze się ukrywa Nim pokaże się żarliwie Krzyknie, że przybywa To bezkarnie tu możemy Snuc baje niestworzone Aż na twarz padniemy Bajaniem zmęczone. Jeszcze ciągle czarnie Jeszcze ciągle mrocznie Wiec bajmy bezkarnie Nim się ranek zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×