Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zębolek

nieświeży oddech rano

Polecane posty

Gość zębolek

co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne to jest
moze to ze przez 8 godzin snu nie myjesz zebow? szerloku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawencjaaaa$
mysle ze wiekszosc osob po przebudzneiu ma nieswieży oddech z rana natomiast jesli towarzyszy on na dluzej w ciagu dnia to slyszalam ze przezuwanie ziarenek kawy badz jedzenie jablek moze troche pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębolek
a co to jest ten refluks żołądkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrambaa
Czytając ten post przypomniała mi sie wypowiedz jednej z forumowiczek Na podobne pytanie odpowiedziała ze człowiek jest tak skonstruowany że rozpoczyna sie otworem gebowym a konczy otworem odbytowym I jakby na to nie patrzec , z której strony by sie nie zabierac to z obydwu tych otworów zawsze smierdzi Pamietam ze ta odpowiedz została nawet nagrodzona Masz wiec juz odpowiedz ze człowiek juz tak ma Z kazdej dziury mu smierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyki zgubilaam :P
mi sie zawsze wydawalo ze kazdy tak ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebolku a moze zapytasz
pana google ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba refluksowa przełyku (ang. gastroesophageal reflux disease, w skrócie GERD) schorzenie, polegające na nieprawidłowym cofaniu się kwaśnej treści żołądkowej do przełyku, z powodu niesprawności zwieracza dolnego przełyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębolek
a uszy? to też jakby nie patrzeć otwór :P nawet dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to zwyczajne
ze ma sie nieswiezy oddech z rana przez caly czas snu w buzi zachodza reakcje chemiczne jak by nie bylo trawienie pokarmow zaczyna sie w ustach przy pomocy sliny i nigdy sie dokladnie nie wyszczotkuje zabkow zawsze cos zostaje wiec nie przejmujmy sie tak wymyj zabki rano i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa nos tez 2 dziury
no i o fiucie nie zapomnijmy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczka prot
przez noc w jamie ustnej powstają warunki beztlenowe, co sprzyja namnażaniu się bakterii beztlenowych. w wyniku rozkładu w warunkach beztlenowych rożnych rzeczy, które zostają nam w ustach mimo mycia zębów, powstają miedzy innymi tlenki siarki, które maja nieprzyjemny zapach, co czuć rankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojemu mężowi nie czuc rano nic z ust.Raz mi chuchnal rano czy czuc od niego alkohol(dzien wczesniej popil) i nic nie czulam-ani alkoholu ani nieprzyjemnego zapachu.Ten to ma fajnie ;)Ja rano musze szybko biec do lazienki bo mam dziwny smak w ustach ale jest to spowodowane chorymi zatokami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi zawsze śmierdzi z buzi jak wstanę rano a zęby myję zawsze rano i wieczorem. A potem jak zjem i umyję ząbki to już ok:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamik
Myję ajoną, jest ok, pasta zdecydowanie pomaga, w moim przypadku poprawę widać zdecydowanie. Jeśli u was nie będzie zmiany to może oznaczać, że problem jest zdecydowanie bardziej złożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W.w pasta jest beznadziejna. Skonczcie ja tu reklamować. Spamiarze. biedronkowa jest już lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsak
Nie ma to jak wypowiadać się na temat produktów, z których się nigdy nie korzystało. Dorośnijcie proszę - nie wstyd jest pisać na temat czegoś co się sprawdza, ale widzę, że niektórzy mają problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka 45

Ja też stosuję pastę Stomaticum z Ajony i efekty są. Naprzemiennie z Elmex - żelem bo Ajona nie zawiera fluoru. I nie piszcie że to reklama bo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×