Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JCC

Nietypowe kłamstwo nowo poznanej dziewczyny

Polecane posty

Siema Sprawa wygląda tak: poznałem 3 tygodnie temu pewną dziewczynę. Jeszcze tego samego wieczoru z rozmowy wynikło że jesteśmy w tym samym wieku. Przez te 3 tygodnie w miarę często się spotykaliśmy i wczoraj przez przypadek dowiedziałem się jak ma na nazwisko. Przed chwilą znalazłem jej profil na nk i wiecie co? Z dodanych szkół wynika że...jest ode mnie 3 lata starsza. Przyznam że kompletnie zdębiałem...nie mam nic przeciwko starszym dziewczynom, no ale do k***y nędzy...jak można tak perfidnie kłamać w takich sprawach? Po co ona to zrobiła? No i dlaczego dalej w to brnie? Jak ja mam się teraz zachowywać? Udawać, że wszystko jest ok czy może powiedzieć że znalazłem jej profil na nk i to ją zdemaskowało. Przecież jak ona kłamie w tak istotnych sprawach jak wiek, to co będzie później? Co mam teraz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zemścij się i powiedz, że masz penisa o 3 cm dłuższego i grubszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) Niestety nie przejdzie, bo ona go już widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ktos uzywa nk? :D co to jest 3 lata, jak nic. 6 lat i wiecej - o to juz jest problem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 3 tygodniach już go widziała? :O Nie dość, że kłamliwa to jeszcze łatwa? Po ile wy macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
przecież jesteście w podobnym wieku , co to za różnica TRZY lata w lewo albo w prawo , gdy masz 22 lata a kobieta ma 25 albo 25 i 28 lat , poruuchałeś sobie ? fajnie było ? różnica wieku 15 - 20 lat to może być problem , więc nie truuj duupy , TRZY lata różnicy , nie ośmieszaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że nk już wymarło. Po prostu wpisałem jej imię i nazwisko w google i wyskoczył mi profil na nk. A druga sprawa: tak jak już wcześniej napisałem. Nie chodzi o to, że ona jest 3 lata starsza tylko że mnie bezczelnie oszukała odnośnie swojego wieku. Jeszcze pamiętam z tydzień temu mówiła że jej siostra ma tyle i tyle lat, a ja z racji tego że też mam siostrę w tym wieku co jej, powiedziałem coś w stylu: "Ooo to obydwoje jesteśmy rocznik XX i obydwoje mamy 6 lat starsze siostry". A ona wcale nie zaprzeczyła. Jak mam to teraz rozegrać? Jestem totalnie zirytowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę pisał po ile mamy lat, bo chcę zachować anonimowość. Winon, ty jesteś kretynem czy tylko udajesz? Nie chodzi o to, że dziewczyna starsza a o to że mnie oszukała. Nie widzisz różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo dobra, napiszę. A co mi tam. Jeszcze godzinę temu myślałem, że mamy po 26, a jednak nie...bo wychodzi na to że ona ma 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie ok 20, 30 czy naście lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest jej głupio, że jest starsza, wyluzuj. Dodaj sobie zero do pensji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Oszukała "mnie", że jesteśmy w podobnym wieku... niedługo może cię oszukać na grosika w sklepie, albo nie daj boże o to, że woli jednak spać na lewej stronie niż na prawej D: STRASZNEEE!!! Zostaw ją i oszczędź bycia dupkiem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
JCC dziś jak podajesz masz 26 lat a zachowujesz się jak szczyl, jak góówniarz , gdy bzykałeś kobietę aż wióry leciały na podłogę to jej wiek 29 lat stanowił przeszkodę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jesteście wszyscy p**********i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie było jej głupio przyznać sie,ze jest starsza :) moze bała sie,ze nie będziesz chciał sie z nią spotykać jak sie dowiesz :) no głupio tak zaczynać znajomość od kłamstwa. Ktoś tam wyżej napisał, ze nie dość, ze kłamie to jeszcze puszczalska :/ człowieku, oboje są dorośli to co maja najpierw przez trzy miesiące prowadzac sie za rączki,a do łóżka po roku czy po ślubie, bo tak wypada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie tak, jak dwoje dorosłych ludzi ma ochotę iść do łóżka to jakie to ma znaczenie czy pójdą po 1 dniu, tygodniu, miesiącu, czy roku. ŻADNE. Znam pary które poszły do łóżka na pierwszej randce a dziś są małżeństwem i mają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może jakby ją lepiej poznał, to by mu nie było głupio :P Seks jednak zbliża ludzi emocjonalnie, więc po co się tak szybko bzykać, a potem być rozczarowanym? To obca osoba, więc czego się po niej spodziewał? Nie wszyscy są dobrzy na tym świecie, a seks ogłupia i można nie dostrzec czerwonego światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę ze powinieneś z nią porozmawiać o tym. Powiedziec ze widziales. Wiesz ze to napewno jest jej profil? Po prostu z nią o tym porozmawiaj dlaczego to zrobila. Moze jej sie tak podobales ze bala sie ze nie będziesz chcial z nią być? Ona wie to najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinna kłamać...bardzo dziwne to jest ale powiem że mam kolegę, który sam będąc już w 3letnim związku kłamał,że ma 29lat a ma 27 ..przez trzy lata ja oklamywal aż głupek zostawił dowód osobisty no i poszło..trochę się nadasala ale jej przeszło i nadal są razem, ogólnie to jest sciemniacz niezły sama bym nie chciała być z kimś takim..on ma to wpisane w naturę , sorry za interpunkcje ale z kom pisze i nie chce mi się..generalnie bym jej już nie zaufała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29__latka
Po prostu wstydzi się przyznać, że jest starsza. Pogadaj z nią szczerze o tym, to nie oznacza, że jest kłamczuchą i tak postepuje na codzień, tylko chciała zrobić na Tobie dobre wrażenie. A wiadomo, że fakt, że kobieta jest starsza, nie jest atutem powszechnie przyjętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym wydajesz się być fajnym chłopakiem pewnie nie masz problemów ze znalezieniem sobie dziewczyny ( wnioskuję po stylu pisania, z którego da się sporo wyczuć) jeśli ci zależy to przymkniesz na to oko jeśli jeszcze nie zdążyłes się wkręcić to ja bym odpuściła...laska jak na swój wiek jest mało dojrzała, żeby w takich kwestiach kłamać trzeba mieć coś z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec ja myślę ze powinieneś jej powiedziec ze widziales. Jeśli Ci na niej zależy na znajomości z nią czy tez jesteście para chcecie być para to musisz z nią o tym porozmawiać. Bo nigdy sie nie dowiesz dlaczego to zrobila. My Ci możemy powiedziec ze z tego powodu albo z tego.. A co to da? Każdy jest inny... Moze miala jakiś konkretny powod.. Bo nikt z takim czymś nie klamie. Spytaj jej. Jeśli poda Ci naprawdę powaxny powod to porozmawiajcie itd.. Rozmowa pomaga na wszystko... Chodz dużo os jej unika.. Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może po prostu ustawiła sobie fałszywa datę urodzenia na nk? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wiem jak to rozegram ;) Ona w pierwszej połowie sierpnia ma urodziny, kupię jej kartkę, napiszę życzenia a na końcu dodam "Wszystkiego najlepszego z okazji 26 urodzin" ;) Ciekawe co wtedy zrobi ;) Czy się przyzna, czy dalej będzie palić frana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno... Nie oceniajmy jej ze jest nie dojrzala bo oklamala... A moze miala powod by to zrobic? Zachowujecie sie jakbyście nigdy nie oklamali i nie popelniali bledow. Tak jak mowie jeśli oklamala w tzw słusznej sprawie to ok porozmawiajcie jeśli blachy powod to odposc ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym na wszelki wypadek zobaczyła jej dowód osobisty bo faktycznie może na nk dała taka datę urodzenia bo np sorry ale była łatwa i chciała mieć branie będąc wtedy w dość młodym wieku..cholera wie ludzie są różni..upewnij się nim będziesz nad nią wisieć z kartka z życzeniami i oczekiwać prawdy bo serio się może okazać że ma tyle ile ci powiedziała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz tak dlugo czekać? Ja mam lepszy pomysl.. Powiedz jej ze masz brzydkie zdjęcie w dowodzie.. I spytaj sie czy pokaże Ci jej.. Zobaczysz datę i tyle.. Bo mogla na nk tez dać inna datę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ustawiła sobie fałszywej daty...ona ma pododawane szkoły (od podstawówki aż do studiów) i po latach uczęszczania do nich wywnioskowałem że jest 3 lata starsza. Np ja chodziłem do liceum w latach 2006-2009, a ona 2003-2006 itp itd. A wieku w ogóle nie ma wpisanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;D dobrze ze ja mając 15 lat nie oklamalam swojego, który wtedy miał 19 ...bo pewnie by mi tego nie darowal , a do dziś jesteśmy razem i pomyśleć, że mając 15lat zgarnelam takiego fajnego chłopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×