Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjshfhsfhjshdfkshfkhfd

NIKT NIE CHCE ZDJĄĆ MI SZWÓW PO OPERACJI ! Ten kraj to dno !

Polecane posty

Gość kjshfhsfhjshdfkshfkhfd

Jestem tydzień po operacji. Z racji dlugich polskich terminow operacji, operacje mialam przeprowadzana za granica. I co? Teraz mam zdjac szwy a wszyscy mi odmawiaja zdjecia, bo mam zdjac w placowce w ktorej robilam operacje, czyli w danii. Kuzwa co teraz? Ten kraj to podly i beznadziejny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananaaa
Gdzie są te szwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PICZE ////
To może jak było Cię stać na operację za granicą, to idź do prywatnej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjshfhsfhjshdfkshfkhfd
wyobraz sobie ze za darmo zrobilam sobie za granica operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjshfhsfhjshdfkshfkhfd
banana, ale w mojej przychodzni powiedzieli ze lekarz nie ma takich narzedzi do zdjecia szwow wiec mi nie zdejma. Zaraz dzwonie dp najblizszego szpitala, zobacze co powiedza i dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfs hsuji
a sama nie mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjshfhsfhjshdfkshfkhfd
gutelszol i rgtk - troche szacunku, dobrze? Nie ma mnie juz w Danii- operacja byla przeprowadzana w chirurgii jednego dnia wiec o co ten krzyK? Kazecie mi teraz wracac do Danii na zdjecie szwow? Chyba nie ja tu kjestem mlotem ! A co do prywatnego gab. chirurg. - owszerm moge zaplacic i 200 zł - ale problem w tym, ze w promieniu 100 km NIE MA TAKIEGO GABINETU a ja jeszcze ledwo chodze i \ a). ani nie moge prowadzic samochodu b). autobusow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaVita wiekszych bzdur
jak mozna tak od razu wyzywac czlowieka:-O wy jestescie jacys chorzy na glowe wszyscy:-O patologia normalnie:-Okobieta ma problem a wy z wyzwiskami ludzie idzcie sie leczyc u psychiatry:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkhkhjhhkhkh
Gutekszoł- bez komentarza. Mam podwójne obywatelstwo i mam prawo sie leczyc tam gdzie chce. Mieszkam i PRACUJE w Polsce. Ide prywatnie zdjac te szwy- kolezanka mnie zawiezie. Pytanie: czy oni moga psiknac jakims znieczulajcym srodkiem przed zdjeciem szwow zeby nie bolalo? Teraz boli jak cholera jak je dotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijoijo
wy jesteście tłukami myślicie że szwy sie zawsze zdjemuje przed wyjściem ze szpitala?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijoijo
widać że siedzą tu zazdrosne mendy i wyzywają autorkę bo miała za granicą operację co za żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkhkhjhhkhkh
Nie wiem czego zazdroscic :/ Ze musialam uciekac ze swojego kraju robic operacje , bo u mnie terminy na dwa laty do przodu? To nie moja wina, ze tak wybralam a nie inaczej. Poza tym nie rozstrzasajmy tego gdzie byla operacja. Wazne, ze udana i pacjent przezyl:) Najgorsze, ze boje sie bolu, przed chwila pociagnelam za jedna nitke i podskoczylam pod sufit. I jak tu to cholerstwo usunac? Ponad 20 szwow? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijoijo
też nie wiem czego ale patrząc jak ci dogryzają w związku z tym wyjazdem to aż żal czytać,samo chamstwo tu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkhkhjhhkhkh
ijojo, no coz... Kolezanka wlasnie dzwonila, ze dzis nie da rady mnie zawiezc, bo musi jechac do dziekanatu ( zapomniala podobno o tym). Jestem w punkcie wyjscia: nie ma mi kto usunac szwow. Czytam ze ludzie sami wyciagaja - ok, ale jak ciagne za nitke to boli jak jasny gwint. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijoijo
to może pojedz taksówką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkhkhjhhkhkh
100 km? :D W szpitalu nie chca zdjac, natomiast prywatny gabinet chirurg. jest 97 km ode mnie :/ Wyparzam pesete i cążki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijoijo
lepiej sama nie wyjmuj..miałam ostatnio szwy z brzucha wyjmowane to mnie nic nie bolało ale sama bym się nie odważyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkhkhjhhkhkh
iojojo , no ok, ale jak delikatnie ciagne za nitke to padam z bolu. Dodam, ze na kazdym szwie zrobil sie pokazny strup ktory zaslania pętęlkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 mialam
czy ty wiesz ze szwy wyciaga sie kiedy NIE BOLI JUZ????????????? skad wiesz ze to juz czas wycigania? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkhkhjhhkhkh
na wypisie tak mam. Watpie zeby ten bol minal, miejsce gdzie byly zylaki okropnie bola ( zasinienia, krwiaki, ogromne sińce), wiec tak czy siak bol chyba bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 mialam
no nie wiem ja bym wolala do lekarza z tym isc. zreszta jesli mialam operacje w Danii to czemu nie zszyli samorozpuszczalnymi szwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkhkhjhhkhkh
Nierozpuszczalnymi zszywa sie tylko organy wewnatrz ciala. No nic, probowalam, ale bol nie do zniesienia- nie dam rady sama :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samorozpuszczalne szwy!!! Na zewnątrz??? Rany boskie!!! Jakaś nowa metoda czy co??? Skoro masz odczyny siniaki strupy to co? Chcesz mieć dodatkowe blizny jak się to wszystko rozlezie??? Na nowo być szytą o ile nie wda się jakiś stan zapalny??? Oczywiście w wypisie może być tak ze szwy zdjąć po takim a takim terminie ale? O tym decyduje chirurg ewentualnie lekarz pierwszego kontaktu i nie trzymaj się daty zdjęcia szwów jak maszynista parowozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 mialam
to lepiej nie rob sama szukaj dalej gabinetu albo szpitala albo kogos kto cie zawiezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijoijo
napisz potem co zrobiłaś ok?w każdym razie wyjmowanie samej szwów też odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkhkhjhhkhkh
ijojo, nie probuje juz sama. dzwonie po lekarzach/szpitalch/przychodniach. jasne ze sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×