Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość camillla

Niski wzrost - help

Polecane posty

Gość camillla

Niedawno ukończyłam 15 lat i mam 160 cm wzrostu, więc jestem raczej niska. I mimo, że jestem dosyć ładna, to niestety często słyszę niezbyt miłe komentarze na temat swojego wzrostu:( Eshhhh... Czy w tym wieku mam jeszcze szansę, żeby urosnąć, chociaż kilka cm? Znacie może jakieś ćwiczenia, które przyśpieszają wzrost? I co należy jeść, aby szybciej urosnąć jeśli to możliwe? (I z góry przepraszam, jeśli powtarzam temat) pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że możesz jeszcze trochę urosnąć. ale wg mnie nie masz się czym martwić:) mam juz swoje 24 lata (o zgrozo;)) i 172 cm wzrostu i wiesz co? uwierz mi, że faceci lubią takie małe filigranowe :) naprawdę:) także nic się nie martw i z uśmiechem do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno czym Ty się martwisz, ja mam 18 lat i 154 cm :P I naprawdę, nie przeszkadza mi to,że jestem taka malutka ;) A wręcz przeciwnie, miło słyszeć jak ktoś mówi do Ciebie "malutka bądź maleństwo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ja bym chciała 160:P:P:P tyle to już nie jesteś niska. zresztą z czasem sie przyzwyczaja dorasta i akceptuje siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peace and love
nie martw sie, chociaz ja mam 17 lat i 157 cm wzrostu ;) nie przeszkadza mi to, chociaz kiedys mialam kompleks... wszystko dzieki mojemu chlopakowi ktory kocha moj wzrost :) poza tym, pamietaj: male jest piekne :) i uszy do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×