Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nocleg Szczecin

Polecane posty

Gość gość

Witam, wybieram się do Szczecina w sprawach służbowych, poszukuję noclegu na kilka dni. Proszę o opinię, gdzie najlepiej się zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Focus na Wałach Chrobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie hotel jantar na Romera? Możecie coś o nim powiedziec? Mają mega fajne ceny, dlatego pytam. A akurat blisko hali azoty, wiec dla mnie lokalizacyjnie miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatice
ja z reguły szukam na bookaparcie, mają fajna bazę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jantar jest bardzo przyjemnym hotelem. Ja tam miałam przestronny apartament, naprawdę przyjemny, wygodne łóżko, biurko, itd. Do tego dobry dojazd z dworca no i do centrum blisko. Jedzenie smaczne, ceny bardzo dobre. Nie wiem, czy w takich cenach znajdzie się cokolwiek lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, wygląda bardzo spoko! A będzie ok na regaty w sierpniu? (Tall Ships Races) w sensie, czy dojazd będzie ok, bo miasto będzie pewnie w małym chaosie? Albo może coś innego, taniego, gdzieś blisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jesli chodzi o dojazd z tych okolic, w sensie azoty, ul Romera gdzie jest jantar, to w tym momencie jednym autobusem się dostaniesz na wały chrobrego. Chyba dość sensowna opcja. Chociaż pewnie komunikacja coś na regaty dorzuci. W kazdym razie, na moje oko opcja na nocleg bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecacie coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czasu zdarzyło mi się nocować w Szczecinie w http://hotel-vulcan.pl/ Bardzo ładny, duży hotel. Powiedziałabym, ze z wyższej półki, ale dosyć przystępny cenowo. Pokoje urządzone gustownie, luksusowo. Sam relaks nocować w takim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyjazd to tylko wygodnie i w centrum, wiadomo wszędzie blisko co się przyda w przypadku spraw służbowych, apartament na wojciecha http://apartament.szczecin.pl/ - bardzo miły właściciel, dzwoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ponad pół roku temu uczestniczyłem w tygodniowej konferencji w Szczecinie i nocowałem w apartamencie www.parkowa13.com. Bardzo fajny standard, blisko do centrum i miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hotel vulcan,znajomi z zagranicy mówią że fajny hotel i zawsze tam sie zatrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na Pensjonat koło Stargardu? Całkiem niedaleko :) Miałem okazję wypocząć w pensjonacie Stella www.pensjonatstella.pl w Ognicy. Poza komfortowymi warunkami na miejscu czekały na mnie restauracja oraz basen wraz ze spa. Idealny pomysł na relaks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam w Szczecinie na dwa dni. Zatrzymałam się w wynajętym apartamencie, który znalazłam na stronie www.parkowa13.com Znajdziecie tam świetnie wyposażone apartamenty, które można wynajmować na doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×