Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Noclegi Szczyrk opinie

Polecane posty

Gość gość

Interesują mnie opinie na temat kwatery Anny Jochacy w Szczyrku (wystrój, czystość i ogólne zastrzeżenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam nie byłam, ale polecam szukać noclegów przez takie serwisy jak BookApart, jest tam sporo opinii i łatwo porównać ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka razy byłam w Szczyrku. Ostatnio spałam ze znajomymi u bardzo sympatycznego Pana chętnie udzielał nam informacji, gdzie można dobrze i tanio zjeść itp. Noclegi znalazłam na stronie https://www.zaplanujwczasy.pl/noclegi+Szczyrk.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrmm
Ja też najczęściej jak szukam noclegów to patrzę na opinie np na Bookaparcie czy Bookingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuggatka
a które noclegi na bookaparcie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArekKzK
Niestety nie byłem tam i nie mogę nic się wypowiedzieć. Jedyne miejsce gdzie nocowałem w Szczyrku to Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo. Bardzo sobie chwalę serdeczność pracowników, wspaniałe jedzenie i piękne widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnikaP
Ja zazwyczaj kwater szukam poprzez serwisy rezerwacyjne – głównie Booking i Bookapart, zawsze też sprawdzam opinie o danym noclegu, bo też nie chcę mieć niemiłej niespodzianki jak dotrę na miejsce. I jeszcze na szczęście się tak nie stało ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rummi0
Ja też akurat bardzo lubię Bookapart czy Booking, korzystam z tych serwisów całkiem często i nie zawiodłam się na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bookapart jest o tyle fajny że można negocjować ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirthax
Zgadzam się z powyższymi opiniami, Bookapart jest niezły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlenee
Też bardzo lubię Bookapart, jest całkiem niezły tak szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnaXX
Przejrzałam kilka tych noclegów z Bookapartu i muszę przyznać, że wyglądają obiecująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś poleci coś konkretnego z tego bookapartu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprawdzone noclegi mam na bookaparcie, kilka razy z nich korzystałam i zawsze jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf

A jak już tam będziecie to warto pozwiedzać Szczyrk na rowerach. Nam się bardzo spodobał taki sposób zwiedzania - mieliśmy aktywy wypoczynek i wzmocniliśmy kondycję 🙂 Wypożyczaliśmy rowery z Meta Rental, mają dobre stawki i dobry wybór. Oprócz rowerów w ofercie mają także quady a zimową porą narty czy skutery śnieżne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednim noclegiem w Szczyrku polecam hotel meta-hotel.pl  Miejsce to ma wysoki standard, własne centrum Spa i całkiem niezłe ceny. Warto się tam zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2017 o 18:02, Gość gość napisał:

Interesują mnie opinie na temat kwatery Anny Jochacy w Szczyrku (wystrój, czystość i ogólne zastrzeżenia)

Niestety pod tym względem nie mogę Ci pomóc, bo nie byłam w tym miejscu. Jestem jednak przekonana, że korzystając z mapek Google znajdziesz ową kwaterę i sprawdzisz sobie jej opinie.

Natomiast ze swojej strony mogę polecić Ci dwa miejsce: 

  • Orle Gniazdo (już nie istnieje, wkrótce będzie w tym miejscu Mercure) - ze względu na widoki
  • Krupówka Mountain Resort Szczyrk - za wyjątkowość miejsca, piękne widoki i fakt, że właściciel wszystkie meble i ozdoby stworzył samodzielnie! MAJSTERSZTYK. Fotki można zobaczyć m.in. tutaj: https://krupowka.pl/galeria

Jeśli chodzi o samo zakwaterowanie, to w Szczyrku jest go pod dostatkiem. Jeśli szukasz jakiś tańszych opcji to polecam Ci poszukać na OLX albo Lento. Można czasem znaleźć pokój za 50 zł od osoby. Jeśli jednak zależy Ci na jakiś standardzie, to polecam Krupówkę lub Mercure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie byłem u Pani Anny Jochacy natomiast w Szczyrku byłem kilka razy w różnych miejscach i mogę zdecydowanie polecić hotel Krupówka oraz hotel Elbrus. W obu miejscach byłem bardzo dobrze ugoszczony i ceny były adekwatne do jakości, choć w Krupówce była nieco bardziej rodzinna atmosfera. 

Jak będziesz w Szczyrku to mogę też polecić skorzystanie z wypożyczalni rowerów. Jest tam kilka, ceny mają podobne do siebie, ale pod względem jakości rowerów najlepiej wspominam tę: https://www.wypozyczalniarowerowszczyrk.pl/ . Ale jaką wybierzecie to już nie wnikam. W każdym razie będąc w Szczyrku warto zamówić rower elektryczny (jeśli nie posiadacie takowego) i wybrać się na wycieczkę po lokalnych atrakcjach. Zwłaszcza polecam wycieczkę na Skrzyczne i Klimczok - dwa przeciwległe szczyty. Wjazdy i zjazdy sprawią, że będziecie pamiętać wycieczkę na długi czas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×