Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Normalni ludzie kupują w Almie, reszta w Biedronce i Intermarche

Polecane posty

Gość gość

Przecież lepiej kupić byle co niż polski produkt w polskim sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka biegnąc do Almy, z rozumem się minęła i stąd temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze ,nie stać mnie na Almę,po drugie nie będę przepłacać ponieważ niestety moja droga 95 proc dostawców zaopatruje i bedre i alme.Jest tylko jedna różnica.W OPAKOWANIU I CENIE W ALMIE. A produkty w środku są te same.Akurat mój brat jest tam dostawcą i wiem coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kupujący w biedronce
w biedronce są bardzo smaczne i tanie produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie nie ma Almy nawet nie wiem co to jest, ani Intermarche jest biedronka osiedlowa najbliżej, sa jakieś prywatne sklepy jakieś małe sieciówki. Robię zakupy gdzie mam bliżej, mamy taką regionalną sieciówkę Arhelan ceny są przeciętne jedna rzecz jest droższa inna tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim mieście nie ma almy, to każdy jest nienormalny? ja nawet o niej nie słyszałam, to chyba na maxa nienormalna :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W almie śmierdzi i jest pełno ekosyfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak patrzę na gazetkę to te produkty takie jakie sa w innych sklepach nie są takie drogie a te które niby są dla konesera to śmiech na sali ha ha ha ha kiełbasa za 29 zł aż razi sztucznością, u mnie w mieście w wielu sklepach można kupić tanią kiełbase prawdziwą swojską a nie jakąs parzoną i faszerowaną przyprawami :) To samo wędliny, u mnie jest duzo sklepów z prawdziwymi wędlinami, a to co tutaj widze to jakaś masakra. Nabierają się ludzie i kupują bop myślą że to lepsze bo droższe i markowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że temat jest złośliwy, ale niestety autorka ma rację, sam kupuję w biedronce, bo nie stać mnie na jakieś delikatesy i tam jest po prostu sama trucizna, wszystko podrobione, tandetne, paskudne. Nie widzicie tego? Bułki wypełnione powietrzem, mięso z żyłkami, tańsze podróby dobrych towarów. Kiedyś to było normalne jedzenie, ale producenci żywności stali się tacy zachłanni na zysk, że dodają chemii i tanich substancji gdzie się tylko da. Poczekajcie. Niedługo do Almy też zacznie coś takiego przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rzadko kupuje w Almie, ceny są straszne, produkty wcale nie pierwszej świeżości, poza tym nie dam sobie kitów wciskac. Jeżeli chce kupić dobra oliwę to wole kupić ja w specjalnym sklepie gdzie sprowadzaja mechanicznie wyciskania i smakuje bosko. Nie lubię ładnie opakowanej masowy bez smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze juz jest, po drugie KAŻDA zywność to chemia, po trzecie kiedyś było jeszcze gorzej , po czwarte gdyby nie ta mityczna chemia to ludzie masowo ulegaliby ciężkim zatruciom pokarmowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mięso z żyłami? hahahahaha najpierw zobacz kto te mięso dostarcza idioto :D mięso z żyłkamie, no jebłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak się chce mieć zdrową żywność to trzeba sobie samemu założyć ekologiczny ogródek czy hodować zwierzęta. A jak się nie ma możliwości czy chęci to trzeba kupić truciznę w sklepie. Wszyscy dostawcy chcą zarobić i nikt nie będzie dokładał do interesu. A marka sklepu nie ma tutaj nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widać, że temat jest złośliwy, ale niestety autorka ma rację, sam kupuję w biedronce, bo nie stać mnie na jakieś delikatesy i tam jest po prostu sama trucizna, wszystko podrobione, tandetne, paskudne. Nie widzicie tego? Bułki wypełnione powietrzem, mięso z żyłkami, tańsze podróby dobrych towarów. Kiedyś to było normalne jedzenie, ale producenci żywności stali się tacy zachłanni na zysk, że dodają chemii i tanich substancji gdzie się tylko da. Poczekajcie. Niedługo do Almy też zacznie coś takiego przychodzić. xx Człowieku ja nie kupuję wędlin w biedronce bo one wcale nie sa takie tanie w dodatku pakowane sztuczne. Kupujcie w normalnych sklepach na wagę, ja wiem, że to wygoda iśc do jednego sklepu i kupić wszystko, ale popatrzcie i poszukajcie innych sklepów mniejszych w których będa dobre rzeczy kazdy sklepik ma promocję na jakiś produkt ja kawe kupuje w jednym, pieczywo w innym mięso w innym serio to nie takie trudne. Nie dajcie się nabrac na jakieś tanie sklepy bo to nie prawda, Ciebie stać na inne sklepy tylko tak ci wmuwiły reklamy że w biedronce jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja tam akurat mięsa nie kupuję, tylko stwierdziłem, że jest chemiczne i niezdrowe. To widać od razu. Zresztą ze wszystkim tak jest. To konserwowanie nie jest po to, żeby ludzie byli zdrowi, albo dlatego, że kontrolerzy się doczepią, tylko po to, żeby jak najbardziej zaoszczędzić na produkcji, oj*bać człowieka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W biedronce są dobre produkty jest tez sporo szajasu ale to widać gołym okiem. Nabiał, sery, ryby, słodycze maja przyzwoite i oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtansze Bordeaux kosztuje w Almie ok 30 zl a w Biedrze 24 i to superior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w almie sa super warzywa i owoce....w biedronce to jakies gowno. to samo wedliny czy mieso : w almie dobrej jakosci w biedronce smierdzace jak sie tylko odpakuje poeczywo w almie jest na zakwasie itd w biedronce pompowane jakies chemia - nie raz kupowalam chemie w biedronce bo mieszkalam obok i to jakas pomylka.tanie a nie skuteczne ! nie ma o czym dyskutowac alma jeat drozsza..ale jakosc kosztune biedronka wydaje sie niby tania,ale wcale tak nie jest a oferuja sam s**t pakuja mniejsze ilosci do opakowan..to samo soki mniej ml ! czytajcie etykiety ! biedronka jest dla naiwniakow w smierdzacych kurtkach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15.27 i co ,dowartościowałaś się Lepiej ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Normalni ludzie kupują w Almie<<< W dzisiejszych czasach, nazwanie kogoś nienormalnym, to raczej komplement dla samodzielnie myślącego człowieka :D :D :D. x >>>reszta w Biedronce i Intermarche<<< Ja nie kupuję w żadnym z tych sklepów :), to co? Nie ma mnie :) ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak kupuję w mięsnym obok domu i w warzywniaku na rogu to kim jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znoszę supermarketów i do nich nie chodzę, choćby nawet były almą czy piotrem i pawłem. Może założę sobie osobny temat o tym, jak nienormalni są ludzie, w tym autorka, skoro chadzają do supermarketów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nie ma almy sralmy, jest tylko biedronka netto i tesco. normalny czlowiek kupuje gdzie chce a nie tam gdzie wg niego "normalni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronek jest pełno a Alma jedna w mieście, mam wydawać na komunikację i tracić czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesniaki kupuja w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×