Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JadwigaHHhhh

Nowe przepisy o śmieciach - ZAMYKAJĄ ZSYPY

Polecane posty

Gość JadwigaHHhhh

1 lipca wchodzą nowe przepisy. Zsypy będą zaspawane a ludzie starzy i inwalidzi będą zaiwaniać ze śmieciami na dwór. Brawo Polsko. Kto zarobi na stawianiu pojemników w całej Polsce ? Macie pomysł jak z tym walczyć ? Mam sąsiadów inwalidów, oni nie będą śmieci wynosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz gorsze te parafrazy
co ty gadasz? zsypy w blokach? nawet na parterze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abecadlo z pieca spadło
No cóż, w blokach też mieszkają inwalidzi. A przez zsypy karaluchy są może o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolek938473837835
Wiesz co, tych rewelacji z zaspawanymi wsypami to nie slyszalem hahahahahhaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxczxccxzxczx
U mnie zsypy nigdy nie były używane, mieszkają tu też ludzie starsi i niepełnosprawni i jakoś nie widzę żeby mieli problem z wyrzuceniem śmieci do kosza.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolek938473837835
A obierki z ziemniakow to niby gdzie wrzucicie jak Wam zsyp zaspawają? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadwigaHHhhh
u mnie raz sa male mieszkania i nie ma miejsca na segregacje a dwa to psuje sie winda i non stop jej nie ma, ludzie z 10 pietra beda latac ze smieciami ? co robic ? niech ktos zatrzyma te obrzydliwe podle wstretne rzady bo juz sie nie daje zyc !!!!!!!!! czy musimy wyjechac za granice ? moje dzieci juz 3 wyjechala, ja stara mam tez wyjechac ? wstretni obrzydliwi podli ludzie, przetarg na kubly sobie zrobili kase zbiora zsypy zamkna a smiecie beda fruwac wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz gorsze te parafrazy
ludzie często wrzucają do zsypów co popadnie, one się blokują i potem rośnie komin śmieci:o wiem, że w niektórych blokach z tego powodu zarząd zamyka je czasem od góry do 2-3 piętra, ale żeby jakiś odgórny przepis powstał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2222222
Boże błagam niech wróci pis :( Boże pomóż nam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2222222
właśnie dostałam wyrok z e-sądu przedawnione fikcyjne długi Boże dopomóż Polakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolek938473837835
JAdwiga? Skad masz taką wiedze ze zsypy zaspawają? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadwigaHHhhh
Kaczynski byl u ludzi wyrzuconych na ulice popatrzyl pogadal i nic, to samo tutaj, co on moze zrobic ? nie ma wiekszosci kazdy projekt przeglosowuje PO z tym palikotem ja juz nie wiem co tu robic w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolek938473837835
Dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za badziew
przez zsypy w bloku i syfiarzy musiałam w domu walczyć z karaluchami i puskwiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulooooo80
jak mi to zrobią to będę walić wszystko przez okno niech sprzątają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadwigaHHhhh
cale kubly mam wywalac i bac sie jeszcze mandatu tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..treleMorele..
a ja wyjezdzam do anglii i mam to gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolek938473837835
Paulooooo hahaha :D :D :D zlewam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova!
z tym segregowanie to kwestia przyzwyczajenia ....ja juz pare lat segreguje plastiki ,szkło ciemnie jasne , puszki dziele na puszki z kukurydzy itp a puszkami z piwa te ida na sprzedaz zawsze jakis grosz , i zakretki daje na dziecko ktore dzieki nim zbiera na wozek inwalicki :) ...wiadomo teraz trudniej bo opakowanie z jogurtu musi byc wypłukane ..ze Folia to nie plastik musi byc w osobnym worku .Ale .........lata w Niemczech to działa ....i to widac jak sie przekroczy granice tak czysto ze nawet samochody sie nie brudzi .jest czysciutko ogolnie ....a u nas polaczek do lasu albo po rowach wyrzuca ,albo do pieca plastik !!..załosne nie myslize to nam wszytkim szkodzi ....! Ale fakt odbierali za darmo ..ale teraz te opłaty masakra najbardziej odczuja to wielodzietne rodziny ...rzad PO ma to w nosie ... segregacja za darmo ...kosze nie segregowane płątne ....ludzie szybko by sie nauczyli segregowac ...a ten co len by płacił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolek938473837835
Jadwiga. Niestety trzeba bedzie wszystko oddzielnie wynosic :) No niestety. Cywilizacja sie klania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadwigaHHhhh
nie ma mowy nie bede nosic nie po to ma zsyp a dwa to co zrobia starzy ludzi i inwalidzi ? jedna sasiadka z trudem dochodzi do wc, nie wychodzi z domu wcale ona ma te smieci zbierac gdzies w pokoju i co ? czekac az ktos ja odwiedzi i z 8 pietra zniesie bo winda sie psuje caly czas tak ? nie ja sie nie zgadzam na cos takiego, jutro idziemy z sasiadami do prawnika i zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam artykuł, że na osiedlu gdzie to wprowadzono śmieci poniewierają się dookoła bloku. Na razie nie denerwuj się :) Idź do prawnika. Ja też niedługo będę to przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolek938473837835
no a ta sasiadka do tej pory jak sobie radzila? Ktos musial jej te smieci wyrzucac? Tak? To i teraz ten Ktos da rade je wyniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×