Odpowiedz na ten temat

Nowe zycie po..... czesc 2

• Susan07 2016.12.10 [19:33]
    Skoro chcecie, to prosze, nowy temat!
  • natkapiertuszki 2016.12.10 [19:43]
    Hej witam wszystkich w tak piękna sobotę nie muszę dodawać że trzeźwa usmiech.gif a może napiszę w tą trzeźwa sobotęusmiech.gif a więc tak prezent dla córki kupiony mąż się dziś ze mnie nasmiewal bo ciagle się wzruszyłam i płakałam że kupulismy jej wymarzony prezent czyli aparat lustrzankę dużo kosztował a ona go bardzo chciała i wcale a wcale się go nie spodziewa i morze z tad te moje łzy właśnie gotuje rosołek już na jutro posprzątane mam więc teraz trochę czasu dla mnie usmiech.gif
  • natkapiertuszki 2016.12.10 [19:44]
    Hej witam wszystkich w tak piękna sobotę nie muszę dodawać że trzeźwa usmiech.gif a może napiszę w tą trzeźwa sobotęusmiech.gif a więc tak prezent dla córki kupiony mąż się dziś ze mnie nasmiewal bo ciagle się wzruszyłam i płakałam że kupulismy jej wymarzony prezent czyli aparat lustrzankę dużo kosztował a ona go bardzo chciała i wcale a wcale się go nie spodziewa i morze z tad te moje łzy właśnie gotuje rosołek już na jutro posprzątane mam więc teraz trochę czasu dla mnie usmiech.gif
  • natkapiertuszki 2016.12.10 [19:45]
    Dziewczyny dobry pomysł z tą nową stronąusmiech.gif
  • Niezłomna 2016.12.10 [22:16]
    Wymyłam okna uff nie lubię. Dziewczyny miłej dalszej części soboty usmiech.gif znowu mam entuzjazm. Może to zbliżające się święta.
  • YOLANTA555 2016.12.11 [10:32]
    Witam w niedziele dopiero wstałam! Po tym body detox jest mi niedobrze i wszystko w brzuchu się przewraca ale pewnie tak ma być gorsze rzeczy się przeżyło hehe.Spokojnego i miłego dnia
  • YOLANTA555 2016.12.11 [10:37]
    Ale fajnie strona teraz chodzi, dzięki Susanko usmiech.gif
    edytowano 2016.12.11 [11:00]
  • natkapiertuszki 2016.12.11 [13:13]
    Hej wszystkim .Yola a co to za body detox ???
  • Susan07 2016.12.11 [14:15]
    Hej hej! No, body detox dobrze pamietam usmiech.gif
    Ja wrecz odwrotnie, upieklam czekoladowe muffinki i mini serniczki. Co prawda jak do tej pory nie zjadlam, ale zamierzam usmiech.gif
    Ciesze sie, ze strona chodzi, mam nadzieje, ze Deep nas znajdzie.
  • natkapiertuszki 2016.12.11 [16:20]
    Susan same pyszności masz dziśusmiech.gif
  • YOLANTA555 2016.12.11 [16:42]
    natka :
    BODY DETOX 24, 4 SASZETKI - 22,99 zł
    Składniki suplementu diety Body Detox 24 wspomagają oczyszczanie organizmu i stymulują usuwanie nagromadzonych toksyn.
    Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki wspomagające oczyszczanie organizmu i usuwanie nagromadzonych toksyn
  • YOLANTA555 2016.12.11 [17:06]
    Susan smacznego smiech.gif
  • Susan07 2016.12.11 [20:27]
    Szczerze mowiac, nie zjadlam nic z tych slodkosci, wystarczylo mi wachanie i patrzenie jak inni sie nimi ciesza usmiech.gif
  • YOLANTA555 2016.12.11 [20:37]
    no to trudno Pitko ;p
  • YOLANTA555 2016.12.11 [20:41]
    Sonia , Deep,Bronka ,Agatka ,samsonka ,malinka,wieczorna i reszta ! tu jeteśmy !!! hallo
  • natkapiertuszki 2016.12.11 [21:38]
    Powiem Wam kochani że tyle co ja dziś czekolady zjadłam to chyba nigdy tyle nie pochłonęła w jeden dzień ale takiego smaka miałam na nią że włączył mi się głód czekoladowy usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif no to se teraz trochę przybiore będę musiała jeszcze więcej ćwiczyć niz teraz usmiech.gif
  • Niezłomna 2016.12.11 [21:53]
    Natka, ja dzisiaj też dzień słodkościowy. Zaczęłam grzecznie od tosta z miodem ale potem poszło po bandzie. No nic jutro dłużej popływam. Ale pogoda dzisiaj fatalna to co się dziwić. Yola ja biorę silimarol detox i tak jakoś mi lekko. Ale biorę już miesiąc. Trzeba organy reperować. Przedtem karczoch i ostropest plamisty i piperynę (na odchudzanie). Lubię Was wszystkich czytać, nie czuję się w tym wszystkim samotna. Susan wydaje mi się że masz bajeczne życie może i dla mnie zaświeci słońce. Miłego wieczoru Wam życzę.
  • Sonia 1 2016.12.12 [00:08]
    Jestem! Mam nadzieję, że inni też. Dzięki, Susan. Te apetyty na czekoladę to normalne. Organizm chce magnezu. A ja dzisiaj mam dzień leniucha. Prezenty dopiero w przyszłym tygodniu.
  • Susan07 2016.12.12 [06:05]
    Witajcie w bardzo deszczowy poniedzialek! Az sie nie chce wstawac, brrrr! Jak trzeba, to trzeba.
    Niezlomna, to fakt, nie moge narzekac na swoje zycie, po roznych zakretach przyszla prosta i w zasadzie jestem ze wszystkiego zadowolona, teraz cala reszta zalezy ode mnie. No to sie staram!
  • YOLANTA555 2016.12.12 [10:11]
    Witam a u mnie lało wczoraj cały dzień ,dzisiaj słoneczko i mroznie usmiech.gif
    Laski muszę umyć lodówkę czy któraś też musi? było by weselej usmiech.gif bo mi się nie chce -nie lubię tego robić .Jak któraś ma sprawdzony przepis na babkę ziemniaczaną to proszę podać ,dawno nie robiłam a mężowi się zachciało .I nie mam pomysła co rodzicom pod choinkę kupić smutas.gif 6go na Mikołaja dostali suplementy i witaminy a teraz co?
  • Susan07 2016.12.12 [10:19]
    Ja tez musze Jola umyc, ale na pewno nie bede robic tego dzisiaj usmiech.gif Tzn czasowo nie wyrobie. Bede Ci jednak towarzyszyc myslami, nienawidze myc i rozmrazac lodowki.
    Moze jakies kapcie? Nowe fajne pizamy? Cos zwiazanego z tym co lubia, na przyklad ksiazki albo fajna welne, jesli Mama robi na drutach? Trudno doradzic jak sie kogos nie zna. Ja mojemu Tacie kupilam ksiazke o przyrodzie z pieknymi zdjeciami.
  • YOLANTA555 2016.12.12 [10:22]
    Niezłomna każda "pomoc" naszym organom jest dobra byle nie szkodzić smiech.gif dlatego bym uważała na te słodkości.Miód najlepiej służy gdy : łyżka miodu na szklankę wody wymieszać wiieczorem ,odstawić na minimum 10 h wypić rano na czczo najlepiej z cytryną ale może być sam usmiech.gif albo nastawiasz rano a pijesz przed snem usmiech.gif opcja miód z chlebem nienajlepsza .
  • YOLANTA555 2016.12.12 [10:29]
    Susanko dziękuję za pomysły ale trafiłaś ! od książek to jest moja siostra ,moja mama zasuwa na szydełku tak,że byś szoku dostała jakie sukienki robi ale ona sama wszystko kupuje bo ja sie na tym nie znam a kapcie i ubrania odpadają bez mierzenia ani rusz a kasy też nie dam bo mają hehe ,zawsze kupowałam taci whisky a mami szampana no ale jak tak zrobię to będę musiała wypić a nie chcę i tu mam problem smutas.gif
  • YOLANTA555 2016.12.12 [10:31]
    Susan ok ok jak najlepiej,że dziś nie muszę tej lodówki myć usmiech.gif to kiedy? poczekam na Ciebie smiech.gif może jeszcze ktoś się dołączy przez ten czas smiech.gif
  • Majkaja42 2016.12.12 [12:26]
    Dzień dobry!
    Musiałam się zalogować bo się prawie posikalam przez te lodowki,muszę do was dołączyć to może i ja się z motywuje,jakoś tak się składa,że w lodówce zawsze mam bałagan i nie wiem jak się za nią zabrać.
    Yolcia czy mogłabym Cię prosić o nazwy witamin i suplementów dla rodziców,jakie są najlepsze?Zupełnie się nie znam a też chciałabym kupić.Pozdrawiam wszystkich
  • YOLANTA555 2016.12.12 [16:15]
    Hej majka smiech.gif a w jakim wieku są rodzice? i jakie maja schorzenia? np. nadcisnienie ? miażdżyca?cukrzyca ?czy zdrowi?
    no to kiedy myjemy te głupie lodówki??? jest nas już trzy usmiech.gif ale w tym tygodniu musimy to ogarnąć !
  • YOLANTA555 2016.12.12 [16:28]
    co z tą babką ziemniaczaną laski? żadna nie robi?
  • Majkaja42 2016.12.12 [18:19]
    Rodzice lat 65,mama po zawale,cukrzyca.Ojciec alkoholik jak i ja..Babcia lat 90 też cukrzyk i dla męża też poprosze jakiś zestaw,bo za tą granicą żre co bądź i ma problemy z cholesterolem ,trojglicerydami.Yolcia będę Ci bardzo wdzięczna za pomoc w podreperowaniu zdrówka moim Bliskim.
  • Majkaja42 2016.12.12 [18:21]
    Babki ziemniaczanej nigdy nie robiłam i chyba nie jadłam...
  • Susan07 2016.12.12 [19:28]
    Ja moge umyc lodowke w piatek lub sobote. Jak Ci Jola pasuje usmiech.gif
    Bylam dzis u syna na wywiadowce, bosz, jaka klasa, dwie dziewczyny maja kuratorow sadowych. Jedna dziewczyna ma 11 jedynek na polrocze! Wow, to moj synus na mega kujona wychodzi, hihihi.
  • YOLANTA555 2016.12.12 [20:22]
    Majka napewno jadlaś tylko pod inną nazwą hehe.A teraz pisz czy Ci pasuje piatek czy sobota z lodówką bo mi to obojętnie byle samej tego nie robić smiech.gif a wtedy pasuje też susan ja się dostosuję.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...