Odpowiedz na ten temat

Nowe zycie po..... czesc 2

• YOLANTA555 2017.04.20 [18:51]
    Hej Jolcia usmiech.gif trzymam kciuki ! pozdrawiam i zaglądaj tu częściej lasko smiech.gif
  • YOLANTA555 2017.04.20 [23:33]
  • natkapietriszki 2017.04.21 [08:14]
    Witam wszystkich usmiech.gif niestety dalej cierpię smutas.gif wiecie co mnie denerwuje że jak piłam to mnie nic nie bolało a teraz przechodzę taki męki smutas.gif
    Depp dzięki może będzie lepiej za jakiś czas .Kurcze najgorsze że nie mogę uprawiać sportu pić kawy żadnych przyjemności już mi nie zostało taka wegetacja .Dam radę ,muszęusmiech.gif
  • natkapietriszki 2017.04.21 [08:17]
    Gośćjolka super cieszymy się z Tobą powiem Ci z doświadczenia że teraz będzie już tylko lepiej najgorsze masz za sobą choć musisz teraz uważać na podstepy które kryje w sobie alkohol.
  • Sonia 1 2017.04.21 [08:30]
    Gośćjolka Brawo!!!!!!!!!!!!!
    Natka mnie też dopadło co nieco. Nie ma związku z alkoholem. Po cierpimy razem?
  • Majkaja42 2017.04.21 [14:36]
    Witam wszystkich!
    Natka,wiem jak się meczysz,ja z refluksem walczylam dwadzieścia lat,nie dość,że piekło to jeszcze strasznie bolało.Powiem Ci co mi pomogłousmiech.gif W styczniu pomyślałam,żeby się trochę odchudzić więc wykreslilam z jadłospisu potrawy tłuste,ciężkostrawne i mocno przyprawione,napoje gazowane,soki owocowe.Wszystkie mięsa gotuje lub pieke w rękawie.Na czczo zaczęłam pić ciepła wodę z cytryną.Nie przejadalam się,jadłam częściej a małe porcje i ostatni posilek2_3 godz przed snem.Zaczęłam też pić siemię i przegryzac migdały.Z porannej kawy nie zrezygnowałam,dla mnie to,must have,,niemal każdego poranka.Noale zgaga sama mi przeszła nawet nie wiem w którym momencie.Sama odstawiłam leki,inhibitory,które u mnie spowodowały niedobór B12.Poczytaj,poszukaj i zacznij od diety a jeśli musisz się wspomagać lekami to polecam neo Bianacid i Esoxx one,mniej szkodliweusmiech.gif
  • Majkaja42 2017.04.21 [14:58]
    Goscjolka,mówiłam że zaświeci słońceusmiech.gif Ja się w święta zlamalam,Zaczynam od nowa...ech brak słów..Też się mnie imaja wszelakie chorobska ale ja wierzę w to,ze problemy ze zdrowiem fizycznym wynikają z problemów natury psychicznej,więc na początek mam zamiar zapisać się na jogeusmiech.gif
  • YOLANTA555 2017.04.21 [16:42]
    Witam w zimny ,ponury piątek.Ja też chciałam iść na jogę ale ksiądz mi wybił z głowy ...
    Majka to tak jak ja, tyle,że ja 30 lat brałam inhibitory i nie jadłam nic smażonego i to samo brak B12, ale ja o tyle dobrze miałam,że mi rodzinna wypisywała ją w zastrzykach.I pewnie dalej bym tak żyła gdybym nie dostała dny moczanowej ,rzuciłam mięso i controloc smiech.gif
    a ostatnio banany bo mnie zgaga po nich męczyła.
    Kawę rzuciłam dawno ,teraz piję orkiszową usmiech.gif
  • YOLANTA555 2017.04.21 [16:44]
    Natka ja też tak miałam,że jak piłam to mnie nic nie bolalo ale czytałam,że tak jest bo alkohol znieczula ból, co nie znaczy,że byłaś zdrowa a teraz jesteś chora.
    edytowano 2017.04.21 [16:45]
  • gośćjolka 2017.04.21 [17:42]
    Witam dziewczyny, dziękuję za ciepłe słowa.
    Dużo zdrowia chorowitkom; a może te problemy to ten słynny "glod"...właśnie mózg wysyła sygnały żeby się znieczulic?
    Przede mną długa droga, na razie nie pije ale trzeba jeszcze poprzestawiac trochę w pustej głowie.
    Niestety ta moja terapia to taka sobie bo wizyty są odległe jedna od drugiej
  • natkapietriszki 2017.04.21 [18:57]
    Tak dziewczyny czwarty tydzień jestem na diecie nie jem nic ciężkiego mięs tłustych seria itp.jak na razie mało to daje muszę znaleźć jakiś złoty środek na ten refluksusmiech.gif .Miłego wieczoruusmiech.gif
  • Majkaja42 2017.04.21 [20:26]
    Znajomi mówią ,że prowadząca zajęcia nie prowadzi jakiejkolwiek agitacji religijnej ale z drugiej strony joga to nie jest czysta gimnastyka,nie da się skupić na samym ciele.Kurcze też jestem rozdarta,nie czuje się wolnym człowiekiem.Mi nie przyszło do głowy porozmawiać z kapłanem .
  • YOLANTA555 2017.04.21 [20:47]
    Majka a mnie w sprawie jogi i medytacji do księdza zaciągneła siostrzenica ,która ma 15 lat !!!
  • YOLANTA555 2017.04.21 [20:51]
    natka ja rano siemie lniane osłonowo a potem ocet jabłkowy smiech.gif
  • Majkaja42 2017.04.21 [21:08]
    Yola masz bystra siostrzenice.
    Natka kombinuj,sprobuj też wodę ciepła z cytryną ,cytryna wpływa zobojetniajaco na kwas żołądkowy i jest naturalnym impregnatem ścianek żołądka.Ja też strasznie cierpiałam i coś w końcu pomogło,u mnie nie było to siemię bo pije od niedawna,nie mogłam się wcześniej przemoc .Octu też nie pilam,mi zależało schudnąć a nieświadomie się wyleczylam
  • YOLANTA555 2017.04.21 [22:56]
    Majka ocet jabłkowy działa podobnie cytryna smiech.gif chyba
    edytowano 2017.04.21 [23:56]
  • Majkaja42 2017.04.22 [00:11]
    W temacie octowym muszę się podszkolić,tyle tych dobrodziejstw jest aż nie nadazam
  • YOLANTA555 2017.04.22 [09:00]
    Witam w piękny słoneczny poranek smiech.gif ale tylko 6 stopni a w nocy była straszna ulewa !
    Czekam, aż przywiozą opał i jade nad jezioro usmiech.gif
    pozdrawiam wszystkich serdecznie
    edytowano 2017.04.22 [09:58]
  • Sonia 1 2017.04.22 [13:47]
    U mnie wieje okrutnie. Moja wiedza wystarcza aby radzić Wam trzymanie się z dala od wszelkich duchowych manipulatorów,uzdrawiaczy,egzorcystów itp. /w tym księży/.Obserwuję ostatnio kolegę,który doznał nawrócenia, ma jakieś ataki demoniczne i widzenia. Swego czasu proponował mi jakiś wyjazd do jezuitów, ale nie skorzystałam na szczęście. Mamy, że tak powiem czasy ostateczne/Pismo Święte/i trzeba na siebie uważać.
  • natkapietriszki 2017.04.22 [14:23]
    Kurcze a mi lekarz zabronil jeść owoce cytrusowe w tym i cytrynę smutas.gif
  • Majkaja42 2017.04.22 [16:13]
    Natka bierz poprawkę na to co lekarze mówią,wiem z doświadczenia.Spróbuj i się przekonaj sama ,nigdy nie słyszałam żeby lekarze leczyli cytryną lub octem jakiekolwiek schorzenia a jednak to pomaga,Poczytaj na forach.
    U mnie dzień prozniaka,nie mogę się zmobilizować do żadnej pracy a trawa do koszenia czeka...Pozdrawiam
  • YOLANTA555 2017.04.23 [14:01]
    Witam usmiech.gif ja już po mszy i zaraz idę na kijki smiech.gif pozdrawiam z Iławy smiech.gif
  • natkapietriszki 2017.04.23 [22:02]
    Dobry wieczórusmiech.gif Dziewczyny dziś i wczoraj wypilam ten ocet jabłkowy zgaga po nim mija ale strasznie boli mnie żołądek i mam odruch wymiotny smutas.gif dziś wzięłam mniejsze porcje wczoraj jedna łyżkę a dziś jedna łyżeczkę na 200 ml.tk chyba nie dla mnie . Spróbuję jeszcze ta cytrynę usmiech.gif
  • Sonia 1 2017.04.23 [23:32]
    Mnie pomogła kiedyś soda oczyszczona ale ze mnie ekspert żaden. Jestem przerażona przed wyjazdem do Małego Cichego . Cały czas deszcz i zimno w prognozie. Moja zatoka tego chyba nie przetrzymie. Wszystko ma być na powietrzu.
  • YOLANTA555 2017.04.24 [10:50]
    Witam u nas nie pada ale zimo .
    Natka mam pytanie ...
    czy ten ocet jabłkowy wypiłaś na czczo?????
  • Sonia 1 2017.04.24 [18:55]
    Witajcie! U mnie nadal zimno. Pszczół nie widać. Byłam trochę na zielsku, ale bez przyjemności.
    Wzięłam się znowu za czytanie Pisma Św., bo miałam przerwę. Dostałam też w prezencie,, Naśladowanie Chrystusa,, Tomasza a Kempisa.
  • gość 2017.04.24 [19:52]
    Rynce opadowywujom - tutaj też o jedynym słusznym kierunku rozwoju intelektualnego narodu polskiego !?
  • Sonia 1 2017.04.25 [02:04]
    Gościu! Czy Ciebie ktoś indoktrynuje? O jakim słusznym kierunku piszesz? I co ma do tego Pismo Święte?
  • Susan07 2017.04.25 [07:17]
    Dzien dobry, wpadam tylko, zeby sie przywitac, u mnie sa tesciowie, wiec nie mam czasu na internet. Obiecuje wrocic, gdy tylko wyjada. Dbajcie o siebie!
  • natkapietriszki 2017.04.25 [08:41]
    Yolu tak przed posiłkiem go piłam jakieś 20 minut więc był pusty żołądek ale spoko od niedzieli nie biore leków dzis faktycznie od rana miałam okropna zgagę masakra ale napilam się tego octu jabłkowego i wszystko ok żołądek nie boli już wcale może musiałam się przyzwyczaić do niego wodę z cytrynka też pije .Trzymajcie kciuki bo już jestem wyczerpana smutas.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...