Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magada-p

Nowy laptop!!

Polecane posty

Gość magada-p

Nie znam sie za bardzo na laptopach i prosze o Wasza pomoc, chcialabym kupic nowego laptopa, wybralam sobe LG E500 ale nie wiem czy to dobry wybor. Jesli ktoras sie zna na tym sprzecie to prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten hp juz lepszy niz LG ale co kto lubi...sama skusilabym sie na asusa, della lub toshibe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy w jakim przedziale cenowym szukasz i do czego ma Ci służyć. Zdecydowanie odradzam asus - te laptopy szybko się psują i są mało wytrzymałe. Toshiba jak najbardziej na tak, a jeszcze lepszy jest california access :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka taka..........
mam toshibe jestem baaardzo zadowolona:) sliczna jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy kto sie z czym spotkal-mialam do czynienia z paroma egzemplarzami asusa i nie bylo problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kundka
a mnie sie podobaja te LG, wyglądają lepiej niz Toshiby a parametry maja podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P a t r y c j a
Ja mam Toshiba Satelite A200. Jest zajebista zarówno pod względem parametrów jak i design'u. Polecam~!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika300
Ja mam LG E500, swietny sprzet, szybki, wytrzymaly. Mecze go calymi dniami i nic zlego nie zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominka0rr
wlanie na w innym watku napisalam ze mam lg e500 i jest swietny wiec tobie tez moge go polecic, jest bardzo ladny i wytzymaly, mam go juz trzy miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×