Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koloratka

nudzi mi się... ratunku

Polecane posty

no- ratunku :P wchodzę na kafe... nic się nie dzieje... na gg- pustki ogólne w tym 1 osoba mnie zanudza na śmierć opowiadając co dzisiaj robiła, druga poszła się kąpać... i jak przyjdzie to też nic ciekawego się nei stanie... ;) jest tu ktoś fajny? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka
no to pogadajmy o "czyms":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a skąd można wziąść kogoś ciekawego...? intrygującego...? albo przynajmniej... nie nudnego...?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeeej
słucham właśnie Nelly Furtado i zachciało mi się na impreze jechać (choć nie lubie imprez :P ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie wlasnie piwko popijam i mam ochote na ciasteczka korzenne. tylko, ze nie mam :O a potem bedzie topik na \"dia\\etach\" jeste gruba i brzydka, jak schudnac 100 kg w miesiac?\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeeej
a przede mną tylko butelka mineralnej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka
hahaha piweczko pijesza ale mi smaka zorbilas ok wasze ulubione piwo ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ulubione to czerwona warka, ale teraz z braku laku i Redds jablkowy dobry. ma ktos te ciasteczka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej lubie takie babskie smakowe :P gingers... redds... :D a reddsa ato najbardziej tego nowego... czyli \"sun\" potem jabłkowego, a na ostatnim miejscu malinowy... gingers ogólnei dobry... eh... w ogóle teraz to obojętnie jakiego bym się napiła... :P ...a nawet mojej ukochanej nałęczowianki nei mam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweety 2
wez posuchaja jakies radio z netu ciekawe. moze zagraniczne. ja mam swoje ulubione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ciasteczka korzenne :D ale nei mam na nie ochoty- chętnie wymienię na coś do picia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeeej
oj reedsik jabłkowy mniam :) tweety podziel się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słuchanie radia też jest nudne... :P kurcze... może ja śpiąca najnormalniej w świecie jestem...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persymonio
ja Ciebie uratuję, przecież wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweety 2
Koloratka ja tez musze miec wode mineralna pod reka. ale jak niemam to gotuje wode schladzam i dodaje sok z cytryny. MMM orezwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze powiedz, ze te ogragle z gwiazdkami i ksiezycem z Jutrzenki. to ja sie chetnie zamienie. moze kopne ci to piwo, tylko powiedz w ktora strone. na pewno doleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeeej
koloratka jak byś zapodała sobie jakąś dobrą muze przez słuchawki to na pewno byś sie obudziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka
przciez zartobliwie bylo powiedziane "dupeczki" no mi tez wydaje sie ta czarna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tweety 2
ja mam pod reka tylko niemieckie wafelki czekoladowe. ale dobre i to :D Choc wolalabym miec swieze nektarynki i brzoskwinie pod reka ate juz zjadlam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeeej
hej tweety no podzielisz się tym radiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety... ale zanim mi sięta woda schłodzi to umrę... :P miałąm w lodówce wino... i sobie piję... zimne przynajmniej :P persymonia... ja się tam ciastkami mogę dzielić... już nawet nie na wymianę... ;) jeeeeeej- nie mogęniczego słuchaćbo takie dwie pierdoły na gg zawracają mi głowę... bo jedna już wylazła z wanny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie, ze to niezdrowo tak na noc sie opychac? ale co poradzic na to, ze wieczorem albo w nocy smakuje najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy tu robicie o tej porze...;0 bo ja zasnąc nie mogę...oglądałam horrory i się boję...:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to chodzi, że niezdrowo... jakby było zdrowo, kto by miał ochotę...? :P poza tym... ja tylko winko piję... i to tylko dlatego, że nie mam wody :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×