Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

o co mu chodzi?!

Polecane posty

Gość gość

W lutym wyszlam za maz, i od tamtej pory z mezem mieszkamy u mnie z moja mama, siostra jej mezem i corka maly dom. z mezem kisimy sie w jednym pokoju kuchnie mamy z mama i wszyscy wspolna lazienke. i caly czas szukalismy jakiegos mieszkania zeby pojsc na swoje ale wszystkie byly nie na nasza kieszen, caly czas szukalismy. Jakis czas temu ten moj wymyslil zebysmy zrobili gore u jego w domu no na poczatku ok chcialam tam isc wszystko osobne od tesciow.. tylko ze nie dawno tesciowa zaczela mi mowic zebysmy tam nie przychodzili tylko na swoje i jak mowilam mojemu to ma to w d***e a mi jest teraz glupio tam isc mieszkac bo kiedy bysmy nie gadali o domu to tesciowa zawsze tak mi gada.. i wczoraj znalazlam idealne mieszkanie dla nas, dobry metraz cena tez ok i jak powiedzialam swojemu to cos wymysla.. i kazdy mu mowi zeby na swoje irc a on napalil sie zeby tam isc. czego tak robi?! jestem zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa powody dla których tak robi pierwszy albo poprostu stwierdził ze szkoda mu kasy trafić na mieszkanie wynajem..czyli skapy jest albo drugie stwierdził ze w swoim mieszkaniu będzie za cicho ,nudno..to woli być blisko rodziny żeby mieć z kim pogadać, do kogoś pójść i wogole..tymbardziej ze to jego rodzinny dom więc jest w jakimś sensie do niego przywiązany i zapewne w nim czuje się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmtja
Ale czy kupilibysmy to mieszkanie czy tam do niego szli to tyle samo kasy trzeba bo tam wszystko trzeba robic u niego. Tylko ze do mieszkania juz mozna isc i mieszkac a tam to jeszcze dlugo nie, a ja nie chce tu mieszkac w jednym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co mu chodzi no jak o co, nie stac was na to, piszesz ze mozna isc i mieszkac, super, tez bym tak chciala isc i mieszkac a kto za to bedzie placil? nie zapominaj ze wyzywienie i inne rzeczy tez bedziecie miec swoje, to tez kosztuje, urzadzic tez sie trzeba. boze gdzie ty zyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmtja
No ale jak my wlasnie mamy ta kase na mieszkanie, a na to wyzywienie oplaty itp to przeciez on pracuje to tez mielibysmy kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmtja
I to nie mieszkanie zeby wynajac tylko kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmtja
I nawet jak tu u mnie mieszkamy to tez sobie kupujemy sami to wyzywienie itp tu nikt nam nie funduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×