Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leoon

O co tu ku...wa chodzi?!

Polecane posty

Co tu się dzieje? Zerżnełem ten adres od żony, patrzę same kobiety moze cos podpowiedzą, ale nie!!! Zaraz mnie wykasowały feministki, mój topik się nazywał : co sie stało?- pytałem się wnim czemu kobieta narzeka, jak ma kase, siedzi w domu i o co jej jeszcze chodzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuliłeśMnieWramionachSnu
i jeszcze się pytasz o co chodzi pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąsnie pytam, dlaczego? Zapierdalam jak wół, w domu jest wszystko co roku wakacje za granicą,ma swOj samochód ale ciagle źle.Fakt przed małżeństwem nie byłem aniołkiem ale teraz zyje tylko dla rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj leoon może uwiera węzeł od kaloryfera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jej poprostu nie zapytasz i nie wysłuchasz. Zarabianie na dom to nie wszystko a może ona by chciała mniej kasy lecz Ciebie żębyś bywał w domku częściej? Zastanów się ile poświęcasz jej czasu. Jezeli nie umiecie z sobą rozmawiać spokojnie polecam spotkania z osobą trzecią psychologiem. Utrzymać małżeństwo i dodgadać się w nim to trudna sprawa i czasami nie dajemy sobie tak naprawdę z tym rady sami bo jesteśmy w siebie zapatrzeni i w swoje żale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bla bla tylko tylle umiecie a dajcie cos od siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowa1
Ojo joj, co było powodem..., do zdenerwowania? Jaśniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon idz
na meczyk ,wypij piwko i wyluzuj trochę ,chcesz zrozumiec kobietę ? jak ci sie uda, to napisz jak to zrobić hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×