Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

o Gabinetach kosmetycznych w Brzegu

Polecane posty

Gość gość

Rady dla kobiet o zabiegach kosmetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iza
Do której kosmetyczki chodzicie na henne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Do którego gabinetu iść na oczyszczanie twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuSKU
Jak będę wychodziła zamąż kto zrobi mi makijaż,bo ja nie chcę takiego od fryzjerki. Wiem że fryzjerki podejmują się i malują ale uważam że to jest zwykłe posmarowanie kosmetykami z targu. Proszę poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdoe
Ta dyskusja jak widać jest bardzo młoda ale napewno się rozkręci. Kocham pięknie zrobione paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pol
Rozumie że to jest forum Brzeg opolski. Czy ktoś był na zabiegu z falami radiowymi,teraz jest to modne, mnie interesuje efekt.Proszę o odpowiedż i jeszcze do której kosmetyczki iść na henne. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLPI
Do której kosmetyczki na lifting. Proszę o podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćElwirka
Jest taki portal Dobra Kosmetyczka i tam napewno są jakieś uwagi czy opinie o kosmetyczkach. Która jest dobra i tania są wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUdU
Do której kosmetyczki chodzą 20 latki. Proszę mi poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKINIA
Ja chętnie bym podpowiedziała ale nie chodzę bo nie stać mnie. Słyszałam że w Brzegu jest dobry aparat kosmetyczny FOCUS. Dużo dobrego jest o tym urządzeniu w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVIWA
W tym miesiącu chcę pójść do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy do którego gabinetu iść POMOCY poradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtatina
Co to jest FOCUS co on dobrego robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKama
W naszym Brzegu wszystkie kosmetyczki są dobre .Tak że nie ma problemu możesz iść do każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrenka
co to jest FOCUS rf plus. Kto na tym był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwka
Chodziłam po różnych kosmetyczkach z trądzikiem. Miałam robione różne maseczki, miałam zrobione nawet kwasy. Bezskutecznie,po niektórych było jeszcze gorzej, twarz robiła się zaogniona. W końcu trafiłam na Fokusa po jednym zabiegu była poprawa widoczna, ale wystarczyło trzy zabiegi żeby moja twarz wróciła do równowagi.Teraz co dwa miesiące mam wizyte żeby likwidować zgrubienia zmiany potrądzikowe.Widzę że się uda. Polecam fokusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUCH
co to jest zabieg Geneo? czy wybrać Arkana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na Arkanie ale te kosmetyki osobiście nie odpowiadają mi wcale i nie pójdę na nie. Uważam że są słabe i dają nikłe rezultaty, ale to jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielam zdanie że kosmetyki Arkana nie dają pożądanego rezultatu również dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie iść na zabieg do Żródło urody czy na jabłkową do Ag. A może jeszcze gdzie indziej, proszę o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVIWA
Nie chodzę do kosmetyczki bo nie stać mnie,chodzę tylko na henne do ELI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXenia
Za namową Viwy byłam zrobić sobie henne U ELE. Jestem zadowolona bo mam kształtne brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŚWIADCZONA 2
Kochana TUCH zdecydowanie radzę Ci idż na fale radiowe FOKUS rfplus jest to bardzo dobry zabieg. A z Arkaną daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  KLT nec
Zabieg robiony ROLEREM nie polecam. To znów ktoś wymyślił tzw. fokus-pokus zabieg bez znaczenia nie warto nic nie wnosi. NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Mach
Nie do wiary moje spuchniete i sine okolice oczu zostały usunięte za pomocą aparatu przypominającego okulary. Aparat po założeniu wytwarza fale które usuwają te niedoskonałości. Zabieg jest przyjemny i tani a skuteczny. Ja do końca nie umię powiedzieć zasad działania tego urządzenia ale znajduje się on U ELI. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość LENa
Byłam u ELI na oczyszczaniu podobał mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wenka
Potrzebuje fajny lifting na odmłodzenie do którego gabinetu iść na ten zabieg. Proszę o podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byliście w Namysłowie to od brzegu 45 km tam jest dużo zakładów fryzjerskich można tam fryzurę sobie tanio zrobić jak jedziecie na namysłów to jedźcie w kierunku lubszy a byłyście na zamku w brzegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość WIWA
Co to są okulary do zabiegu na zmęczone oczy ??? Czy ktoś spotkał się z takim czymś to co można powiedzieć na ten temat ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorka
Polecam liffting falami radiowymi z FOKUSA rf plus jako najbardziej skuteczny zabieg na ujędrnienie i wygładzenie buzi jaki miałam. Po tym zabiegu wygląda się naturalnie i tak świeżo !!!!!!!! Dlatego Fokus bo ten aparat ma parametry ,jego moc jest nieporównywalnie większa niż te różne małe w pudełkach. Fokusa mamy w Brzegu U ELI. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Oliwka
Miły GOŚĆ z04.01.2016 proszę przybliżyć do którego fryzjera w Namysłowie należy iść na fajne strzyżenie. Prosze o namiary. Serdeczne dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×