Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obca kobieta chce się ze mną umawiać.

Polecane posty

Gość gość

Poznana w necie przy jakiejś tam okazji. NALEGA, już po raz 2. Zapowiedziała mi, że przyjedzie do mojego miasta i chce sie ze mna spotkać razem ze swoja koleżanką. W rozmowie telefonicznej niemiła, kąśliwa. Jest mężatką, ma dorosłe dzieci. Ja tej samej płci. O co może chodzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej nie podawałam. Kiedyś facet zainteresowany mną znalazł mnie zupełnie nie wiem jak, chociaż z nim w ogóle nie korespondowałam - tylko przez pewne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn. pisalismy na tym samym forum, nie prywatnie. Przyjechał pod sam dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktos ma jeszcze jakies uwagi? Ostatnio miewam anonimowe telefony, biegają za mną grupy jakichś dziwnych ludzi, robią wokół mnie sztuczny tłok w miejscach publicznych (chyba nie złodzieje bo nic mi nie zginęło) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamta historia skończyła się tak, że ja sie wystraszyłam a moi domownicy go przepłoszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to, że można jakoś znaleźć adres danej osoby - pewnie po numerze tel. Zresztą nie boje się że ta kobieta mi jakoś zagraża fizycznie, tylko dziwi mnie jej zachowanie. Najwyraźniej próbuje mną dysponować, chociaż nie szuka przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki to sobie sam weź erotomanie, mitomanie i psychopato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj ja poprostu. A jesli zobaczysz ze cos kreci lub nie powie o co jej chodzi urwij kontakt jesli chcesz. Skad my mamy wiedziec o cojej chodzi?:) nikt ci tego nie powei, bo nikt nie siedzi w jej glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość wczoraj Leki to sobie sam weź erotomanie, mitomanie i psychopato. " xxx ...i konfabulancie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podrywac kobiety mozna na rozne sposoby, w zaleznosci od miejsca i pory dnia. Gdy po prostu chcesz do ktorejs podejsc i zagadac bo CI sie podoba to moze byc to nawet najprostszy temat o pogodę, o godzinę, o to, ze ma na sobie wlasnie taką bluzkę, ktorej ty szukalas od dawna czy cokolwiek innego, jesli pali to mozesz podejsc i spytac o "ogień" i przy okazji spalić papierosa razem z nią, delikatnie nawiązując rozmowę. Najtrudniej jest sie przelamac i zaczac a pozniej juz idzie z górki…odkąd zacząłem uzywać feromonów z http://pherowin.pl to przestałem mieć problemy z kobietami, są one same mną zainteresowane i co bym do nich nie mówił to im się podoba: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×