Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obejrzałam i nic

Polecane posty

Gość gość

Oglądałam dzisiaj 50 Twarzy Greya i doszłam do wniosku ze to szmira :) sceny łóżkowe fajne, tzn mile dla oka dla obu płci, ale po za tym fabuła do kitu... a Wy co myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktorzy bez charyzmy, ta główna aktorka bez wyrazu, film nie wzbudza emocji, niby historia ciekawa ale słabo pokazana. jedna scena erotyczna może przykuć uwagę ale to nic szczególnego bo w każdym zwykłym erotiku jakich miliony są takie same sceny i wiele lepszych.Film nieudany, nie porywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, do kitu, ja nawet całego filmu nie byłam w stanie zdzierżyć, przewijałam bo po prostu był NUDNY nie liczyłam na wiele, chciałam się odprężyć przy szmirze a tu niestety nuuuuuuuuuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bez emocji to oglądałam, główny aktor taki jakiś sztywny, aktorka tez. Ogólnie mnie nie porwało. Jedna scena łóżkowa fajna, ta w której mizia ja lodem, tak po za tym nuuuuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzałabym sobie jakiś fajny film z napięciem erotycznym, może coś polecicie? bo na grayu to można zasnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam "8 i 1/2 tygodnia", stary film ale tam jest prawdziwy erotyzm i super gra aktorska a sceny seksu pobudzają wyobraźnię; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bym tego Greya z łóżka nie wyrzuciła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8,5 tyg. widziałam... jeszcze jakieś propozycje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, owszem, przystojny facet, ba, nawet bardzo przystojny, ale mnie nie pociąga w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nimfomanka niby taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morphy
Nie wzbudza w Was to emocji bo nie znacie tego klimatu dominacji.Ludzi którzy mieli z nią doczynienia rozumieją inaczej ten film.Aktorzy grali wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie super pociągający facet. Ma coś takiego w sobie, że bez wahania bym weszła z nim w każdy układ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to film dla kur domowych marzących o księciu z bajki.Ogólnie to nic sie nie dzieje zero akcji i sensu.Oddajcie mi ponad godzine z mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morphy
wejdź ze mną w taki układ,też jestem pociągający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu byłam w związku z facetem który lubił dominować, powiem wam, że taki rodzaj seksu jest bardzo dziwny. Z jednej strony jest super, sam akt bardzo podniecajacy, ale jak ktoś cię bije albo krępuje bo inaczej mu nie stanie jest trochę dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morphy wyglądasz jak Grey? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh. Bo trzeba mieć księcia /greja na wyłączność. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez Cię wiąże i bije ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie taki rodzaj seksu to dewiacja.. przecież to niebezpieczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem jak to jest kiedy ktoś czuje tylko przyjemność kiedy bzyka się się w ten sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiazke, 1 czesc, z mozolem dobrnelam do jakiejs 1/4 - choc baaardzo sie staralam, nie potrafilam wiecej strawic tych pisarskich pomyj. film odpuscilam juz w ogole. zreszta 'pisarka' zerznela ze starej dobrej powiesci i filmu na jej podstawie nakreconego w '75 - 'Historia O' :P dobre erotyki to Gorzkie Gody, Intymnosc z '00, Ostatnie Tango w Paryzu z '72 czy Imperium Zmyslow z '76 ;) i nie mozna zapomniec ze 50 t. G. to zaledwie kiepska podroba 'Historii O' Pauline Réage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległy z Trójmiasta lat 43
Niestety ja jestem takim przypadkiem, którego tradycyjny seks praktycznie nie kręci. Jestem samotnym uległym, w dodatku masochistą i fetyszystą stóp, któremu normalny związek nigdy nie potrafił dać zadowolenia. To przekleństwo, bo szanse znalezienia dominującej kobiety, która lubi robić takie rzeczy i którą to naprawdę kręci, jest bardzo małe. Zadaję sobie sprawę, że w moim przypadki nie jest to jedynie urozmaicenie sobie seksu, ale zaburzenie, zalecane do leczenia przez seksuologów jak Lew Starowicz. Jedna ja nie chcę tego leczyć, bo zaakceptowałem siebie takiego i jest mi z tym dobrze, nawet jeśli miałby nigdy nie znaleźć partnerki dominującej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×