Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obozy tenisowe dla dzieci tenis travel czy ktoś zna

Polecane posty

Gość gość

Witam! czy ktos byl albo zna i moze polecic obozy letnie z tenis travel? jakie sa wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam obozy tenisowe, w ogóle sportowe z Klubem Sportowym Alpino. Zawsze dobrze organizują dzieciom czas. Dzieci mają czas wolny. Ogólnie nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_Kalińska
Oczywiście - wysyłam regularnie swoje dzieci poprzez właśnie biuro podróży Tenis Travel. Jak dla mnie jest to sprawdzone biuro, które faktycznie realizuje program obozu - nawet jak nie ma pogody i jakieś zajęcia nie mogą się odbyć - to jest to potem odrabiane - żadne treningi nie przepadają. Kadra jest doświadczona, zresztą przed wyjazdem poznasz opiekunów i będzie wiadomo z kim ma się do czynienia. Ja im ufam - mają ponad 10 lat doświadczenia, ja swoje dzieci wysyłam w tym roku poraz trzeci. Raz byli w Harasiukach, rok temu w Pobierowie i teraz też tam się wybierają, bo im się podobało. Polecam Ci to biuro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam obóz tenisowo-językowy w Londynie ze zwiedzaniem legendarnych kortów i muzeum Wimbledonu. Warunki super - przelot samolotem i zakwaterowanie w hostelu w centrum miasta https://www.atas.pl/pl/kurs-jezykowy/1252,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę Ci polecić obóz tenisowy dla dzieci organizowany przez firmę AgamaSport - https://www.agamasport.pl/oboz-tenisowy-i-rowerowy-dla-dzieci/ . Obóz jest dobrze zaplanowany. Dzieci uczą się gry w tenisa nie mają czasu żeby się nudzić. Po za grą w tenisa są też zapewniane inne atrakcje jak wycieczki rowerowe, gry drużynowe. Dzieci są pod ciągłą opieką wychowawców. Na takim obozie była moja córka i wróciła bardzo zadowolona. Myślę, że za rok znowu może pojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja polecam obozy z tenis trawel. Mialam okazję być obok obozu w Pobierowie na wypoczynku A mój syn był uczestnikiem obozu. Dzieci przez cały dzień mają zorganizowane zajęcia. Opiekunki latały nad tymi dzieciakami jak zwariowane. Podgladalam zajęcia tenisa i są naprawdę super prowadzone. Ja odpoczelam A syn miał super oboz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Robią dobra robotę. Tenis Travel najlepsze obozy. Mój syn już 3 razy byl. W sumie zawsze prawie inni uczestnicy są Ale naprawdę treningi i kadra rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×