Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Oceniacie ludzi według muzyki jaką słuchają?

Polecane posty

Ja trochę tak. :D Gdy dowiem się że jakaś osoba słucha szeroko pojętej muzyki rockowej to bardziej ją lubie, niż osobe słuchającą jakieś elektroniczne umca umca :D wiem, że to głupie, ale już podświadomie tak mysle, takie uprzedzenia głęboko we mnie siedzą, i łatwo ich nie zmienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ale mimowolnie oceniam ludzi po nickach na forum - twój jest wyjątkowo głupi. P.S. słucham szeroko pojętej muzyki rockowej, więc chyba mnie polubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, moon. Twój urojony wróg kochający Wisłe równie mocno jak ty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płynie Wisła jak Oka szeroka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham was smyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oceniam, ale nie znam nikogo na poziomie kto słucha umca umca albo disco. co nie znaczy, że ktoś taki nie istnieje. natomiast nie oceniam czy ktoś woli rocka, czy klasyczną, czy jazz, czy folk - to moim zdaniem o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oceniam. Jak słucha rzępolenia country albo rap, to niech spier/da/la. Nie będzie mi tu uszów męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slucham rocka i metalu, zauwazylam, ze w wiekszosci przypadkow ludzie inteligentni sluchaja muzyki rockowej i jej pokrewnych. Hip hopu, rap, czy nawet disco polo (!) lubia przewaznie same pustaki. Chcialabym poznac osobe, ktora ma zainteresowania jak ja, niestety mieszkam w malej miejscowosci i wiecej tu glupich niz madrych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila, tak szczerzę, kiedy zamierzasz się ustatkować nołlajfie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oceniam i to rygorystycznie. Jak ktos slucha radia to od razu wiem ze to kretyn bez wlasnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na swój sposób tak. Jeżeli ktoś lubi hip-hop najgorszej jakości i podnieca tę osobę nazywanie kobiet suczkami to od razu wiem, że się nie polubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat twój szacunek nikomu nie jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje zdanie jest w tym momencie tak samo istotne jak każdej osoby odpowiadającej na pytanie autorki. W końcu chciała poznać opinię. Tobie natomiast wydaje się, że jesteś zabawnym prowokatorem, lubisz śmiać się sam do siebie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie bardzo można na twój post odpowiedzieć, jest po prostu na zbyt niskim poziomie. Jesteś bezrobotny czy po prostu zaczęły ci się wakacje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, wakacje....szkoda, że twoi rodzice nie mają czasu ani chęci nadzorować tego co robisz na internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlaczego nie kończysz wypowiedzi podpisem jak zwykle, gdy wydaje ci się, że błyśniesz- psychopatyczna, nie wychodząca od kilku lat z domu moor? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje odpowiedzi najwyraźniej łatwo rozpoznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyraźniej za dużo siedziesz na necie. Kiedy nie wejdę to jesteś...zawsze gotowy w tematach kasi. Naprawdę myślisz, że tego typu odpowiedzi kogoś urażą? Pracowałam z dziećmi, takie rzeczy nie robią na mnie wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×