Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Twardy Facet 23

Oczekiwania wobec kobiety.... męski punkt widzenia

Polecane posty

Gość Twardy Facet 23

Ja lubię drogie i porządne rzeczy. Mam ładne mieszkanie, japoński samochód, najnowszą Nokie i zawsze wybieram absolutnie "czyste" kobiety. Takie kobiety mają dla mnie jakąś wartość, z innymi nie da się planować niczego dłuższego i stabilnego. "Zdemoralizowane" kobiety mają mała wartość i aż mi dziwi czemu się jeszcze ktoś nimi interesuje. Szkoda marnować czas na "skwaśniałe mleko". Obrzydza mnie seks z "nieczystą". Obrzydza mnie świadomość, że ktoś już pakował w nią swojego zapoconego człona. Dlatego wybieram tylko dziewczyny z najwyższej półki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twardy Facet 23
wybieram dziewice,tzn mam nadzieję, że kiedykolwiek jakakolwiek dziewica zainteresuje się mną, ponieważ mam małego kutasa i tak naprawdę to jeszcze nie mam pojęcia...jak to się robi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z najwyższej pułki czyli z
czatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z najwyższej pułki czyli z
pułki pułki mądre inteligientne i oczy tanie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jeszcze lubię jak
się czasem na tej półce najwyższej myją :DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maseczka mangoo
A moj chłopak ma 23 lata mieszka z rodzicami, ma francuskie popularne auto, Nokie tez raczej znaną i znalazł mnie - "kobiete z wyzszej pólki":) Z nim pierwszy raz sie kochałam A do tego nie jest beznadziejnym materialistą:) Jak ja go kocham...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twardy Facet 23
Teraz zaś zmykam, bo pani zadała na jutro budowę pantofelka i mam kartkówkę z geografii - muszę wykuć wszystkie dopływy Wisły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twardy Facet 23
A te dziewczyny to wiecie, tak na pokaz, tak naprawde kreci mnie tylko Rysio z Klanu, marze o tym by pogmerac palcem w jego rodzynach przyodbytowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaaa
ale palant hahahah ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twardy Facet 23
Dziewczyny, przestancie sie podszywac, bo sie poplacze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaaa
wnie jesteś jakis pryszczatym zapyziałym nastlatkiem co pizdy jeszcze na oczy nie widział hahahahahahahaa i wyobrźcie sobie że jestem facettem i ti pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia prawiczka
marz sobie dalej, oczywiscie bardzo zalujemy, ze nas nie chcesz, glownie ze wzgledu na ten japonski samochjod, ale nie martw sie, juz widze jak te wszystkie nierozdziewiczone panienki maja mokro w majtach na jego widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×