Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oczyszczanie organizmu sokami

Polecane posty

Gość gość

Czy zrobienie sobie takiego 3dniowego oczyszczania - picie tylko soków warzywnych samemu wyciskanych to dobry pomysł? Nie w celu schudnięcia!, ale oczyszczenia organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy papież r***a młodych chłopców? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata323
Witam nie chce tworzyc nowego wątku i tak jest ich juz pełno ;P Chodzi o to że ostatnio zainteresowałam się sokami oczyszczającymi firmy curattio. Korzystał z was ktoś? jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z trzy dniowej kuracji tymi sokami. Bardzo smaczne soki. Piłam tyle je nie jadłam nic innego. Nie byłam głodna. Kuracja zrobiła swoje czuje się teraz trochę inaczej pełna energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciskane i spożywane od razu samemu są bardzo zdrowe pod warunkiem że zawierają błonnik. Sam sok wysikasz, błonnik pomaga w pracy i oczyszczeniu jelit. Sok z marchwi traci większość cennych składników jak postoi tylko godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niszi
no wlasnie słyszałam o sokach curratio - sprawdza sie to? muszą być smaczne bo jezeli 0,5 l jest robione z 1,5 kg warzyw, owoców i ziół to na prawdę jest coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sratio. Wole se sama zrobic z czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczyszczanie sokami to jedna z lepszych rzeczy, jaka mnie spotkała. Nawet sobie nie zdawałam sprawy, że to może być tak skuteczne i przyjemne! To tylko 3 dni picia soków, a efekt można naprawdę zauważyć. I to zachęca to kolejnego cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczyszczanie sokami , jest moźliwe jak najbadziej, ale 3 dni ? szczerez nie wiem co myśleć.dla mnie to brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja powiem tak : jest taka dieta oczyszczająca sokami. Nie pamiętam tylko ile to stosowała moja mama , ale wiem ,ze jest. te soki nazywają się Curratio. I akurat dobrze się składa bo to jest polska firma która zajmuje sie produkcją tych soków. I z tego co wiem to one są uzupełnieniem diety codziennej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam soki Curratio . są naturalne .tam jest tak ,ze pół litra soku masz wytworzone z 1,5 kg owoców i warzyw także coś to znaczy . Ja piłam te soki bo po pierwsze jestem wegetarianką , a po drugie byłam jakas senna ostatnimi czasy , ociężała wręcz otepiała. Piłam te soki codziennie i powiem szczerze ,ze lepiej się poczułam.tylko trzeba je pić dziennie przez jakiś tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiikii
na prawde one tak dużo dają? hmm sa smaczne bo próbowałam ale nie odważyłam się zrobić sobie detoksu. Ale w sumie czemu nie, pewnie będę zdecydowanie lepiej się czuć po nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna sprawa ale nie wiem czy bym wytrzymała 3 tygodnie tylko na sokach:/ Ostatnio słyszałam o oczyszczaniu organizmu sokiem ale z samej cytryny, moja koleżanka taką metodę sobie chwali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finika
no ale na takich sokach nie jest się 3 tygodnie tylko pare dni...to ma być detoks! ja uwazam ze to bardzo fajna sprawa te curratio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zdecydowanie nie 3 tygodnie. ale 3-5 dni na tych sokach corratio spokojnie można wytrzymać! i smacznie! a głodnemu na pewno nie będzie się chodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaritzaRodriguez
tak jak tu ktoś pisze , oczyszczanie sokami Curratio masz od 3-5 dni , tak na prawdę samemu się decyduje na ile dni chcemy się oczyszczać. Polecam dla osób mających problemy z zaparciami , chcących oczyścić się z toksyn i dla osób które mają pieniążki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama dźwignią handlu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CharlieChaplin
Do gościa . A jak to sobie wyobrażasz ? co ? bez reklamy niewiele zyskasz. Chcesz coś mieć z rzeczy którą wyprodukowałeś , chcesz się sprzedać , to musisz się wypromować to jest raz . Dwa : muszą byc osoby które dany produkt będa kupować , po co ? po to by były pozytywne jak i negatywne opinie o produkcie .Negatywne opinie dają nam podpowiedzi jak wziąć i jeszcze dopracować dany produkt. A reklamy w tv Lidla , Biedronki , Ikei ,jakoś ci zapewne nie przeszkadzają co? jak reklamują swoje produkty w niższych cenach ? A to ,że reklama jest dźwignia handlu no .. wiesz tak było , jest i będzie . Co do soków Curratio jako diety sokowej oceniam bardzo dobrze . Stosowałam to przez 5 dni ( bo tyle należy tą dietę stosować )lepiej się po nich czułam,przyspieszył mi metabolizm. I widzisz gościu ale zdradze Ci jedno. Że tego typu impreza do tanich nie należy . Ale jeśli ma się pieniądze , to polecam kupić.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CharlieChaplin
Do gościa . A jak to sobie wyobrażasz ? co ? bez reklamy niewiele zyskasz. Chcesz coś mieć z rzeczy którą wyprodukowałeś , chcesz się sprzedać , to musisz się wypromować to jest raz . Dwa : muszą byc osoby które dany produkt będa kupować , po co ? po to by były pozytywne jak i negatywne opinie o produkcie .Negatywne opinie dają nam podpowiedzi jak wziąć i jeszcze dopracować dany produkt. A reklamy w tv Lidla , Biedronki , Ikei ,jakoś ci zapewne nie przeszkadzają co? jak reklamują swoje produkty w niższych cenach ? A to ,że reklama jest dźwignia handlu no .. wiesz tak było , jest i będzie . Co do soków Curratio jako diety sokowej oceniam bardzo dobrze . Stosowałam to przez 5 dni ( bo tyle należy tą dietę stosować )lepiej się po nich czułam,przyspieszył mi metabolizm. I widzisz gościu ale zdradze Ci jedno. Że tego typu impreza do tanich nie należy . Ale jeśli ma się pieniądze , to polecam kupić.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbaraPlaczek
Ja oczyszczanie organizmu poleca najpierw zacząć od picia samej wody . Potem przejść na dietę sokową . np dietę z sokami Curratio które tu zostały wspomniane . ja tak przechodziłam oczyszczanie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser gouda
jest taka dieta , by w 3 dni sie oczyszcić . tzn . dieta sokowa. Ja też piłam Curratio i znów się do tego przymierzam by sobie zamówić soki u nich . Jak sobie zamawiasz jeden sok tak sprówanie to zapłaciz 20 zł , więc trochę się to nie opłaca. Lepiej zamówić sobie pakiet 18 soków za 120 zł O ile pamiętam .( wejdź sobie na ich stroę i się upewnij jeszcze ) Masz tam soki po pół litra , między innymi z Jarmużu , selera , marchwii , limonki , itd itd . I rzeczywiście soki są bardzo , ale to bardzo dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenaPon
Ja też piłam Curattio - w miesiąc straciłam 6kg bez efektu jojo, świetna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomka
w miesiąc 6 kg! to super wynik...a ćwiczyłaś coś? hehehe może i ja się skuszę na te soki. ciekawe czy one są zdrowe? i sycące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcemy być sobą jeszcze
Curratio Są sycące i są zdrowe . Na pewno ,ze są zdrowe bo w tych sokach wgl nie ma konserwantów . Dlatego też maja krótki termin ważności, poza tym jeżeli z 1,5 kg owoców masz 0,5 litra soku to sama możesz sobie odpowiedzieć na swoje pytanie ;) Ja to tak czytałam kiedys na ich temat i stwiwerdzilam ,ze sie skusze i kupie . Jak będe miała pieniążki to znów sobie je kupie , bo ba prawdę na mój organizm dobrze wpłynęły. Pomka , poza tym pamiętaj , na każdą kobiete dieta wpływa inaczej , na jedną zadziała a na inna nie ;) proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie sag nie
Ja uwielbiam soki korzenne z Curatio , tam gdzie jest marchew , cukinia , koper włoski itd apotem te wszytskie z limonką z owocami itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konradka
ja wole z Curratio te bardziej owocowe i warzywne. nie przepadam za smakami korzennymi. ale fakt, nie wiem jak to robią ale są mega smaczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka0
No to racja Curratio są dobre na oczyszczenie i na zrzucenie kilku kilogramów. Bardzo sycące, czuję się po nich zdecydowanie lepiej, nie jestem ospała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to mit. Zajrzyj na kanał Jacka Bilczyńskiego, filmik o cytrynie i witaminie C, mowi tam też o oczyszczaniu czym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×