Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Od 4 lat siedze w domu i nic nie robie, zmarnowałam ten czas, jestem żałosna

Polecane posty

Gość gość

dopiero jak mi ktos wygarnal prosto w oczy jakim gownem jestem to zaczelam szukac pracy i planuje wyprowadzke... pobad 4 lata siedze w domu pasożytuje na koszt rodziców i babci :O zadnych znajomych, hobby, nic nie robie, codziennie telewizor i Kafeteria i tak od 4 lat, dzien w dzien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ładna chociaż jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze to zacząć działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 25,5 :O ładna ? no coz, wyglądem nie strasze, jako nastolatka bylam ladna, taka maskotka klasowa, a teraz zbrzydłam - ZERO ruchu, jem byle co, troche przytyłam, nie jestem gruba ale mam sadło na brzuchu, obwisłe ciało, nie dbam o siebie, brzydka cera, zarosniete brwi, byle jakie włosy podczas spotkania rodzinnego siostra mi przy wszystkich wygarnęla jakim gownem jestem, az mi bylo wstyd, rodzice juz dawno przestali mi to wypominac i przyzwyczaili sie ze siedze w domu i nic nie robie, wymyslalam 100 powodow, ze mam jakąs fobie spoleczną, depresje, srecje a mi nic nie jest, tak jak większoisci ludziom z ''fobia'', po prostu nalozylo się kilka niemilych sytuacji, ja wolałam schowac głowe w piasek plus lenistwo i efekt gotowy jestem zła na siebie ze do tego dopuścilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygarnąć bym ciebie autorką, jeśli umiała byś gotować i ogarniać mieszkanie... 1600 Miesięcznie darmowy pokój i jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1600zl płacisz i dorzucasz jedzenie plus mieszkanie. Wymagasz seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wymagam żadnego sexu, ale codziennie 2 dniowy obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem beznadziejna, co dostanę pracę to zaraz ją stracę bo albo chora albo coś :O i tak lata lecą :O tyle, że ja mam pasję i zawsze sobie jakoś dorobię(sprzedaż na allegro) uprawiam sporty, lubię czytać i gotować.No ale i tak się czuję jak g****o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzi mnie lubią i z tym nie mam problemu, każdy mówi że jestem ładna zgrabna żebym nie przesadzała i znalazła sobie chociaż faceta, ale jakim prawem ktoś ma mi mówić jak mam żyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to, ze ty jestes leniwa i dlatego nic ze sobą nie robisz, nie znaczy,że nie ma czegoś takiego jak fobia społeczna czy depresja.Jakbyś nie mogła na krok wyjść z domu i bałabyś się każdego dzwonka do drzwi to też byś powiedziała, że to lenistwo,ignorancie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak fobia i mieszkanie z rodzicami , ja mam wiele lekow i nerwice i musze pracowac , mieszkam sama i musze zarobic na zycie bo nikt mi nie da , a taka osoba jak autorka powie mam fobie i siedzi na garnuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma fobie . Panicznie boi się nie żreć.te problemy dwudziestek. Co wy zrobicie jak was prawdziwe problemy dopadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz każda ma fobię i depresję. Jak nie przez lenistwo to przez brak faceta. Jak nie przez brak faceta to przez faceta. Walnięcie się w końcu w łeb i przestańcie każde goowno tłumaczyć depresją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitnaaa
Ja mam podobnie, tylko, że serio mam problemy z lękiem społecznym, nerwicą i brakiem wiary w siebie. Polecam modlitwę o uzdrowienie, o wsparcie i książki Beaty Pawlikowskiej, zwłaszcza z serii "W dżungli...." i "Pokonywanie lęku społecznego krok po kroku". Dobry psycholog też by pomógł, ale ja akurat na takiego nie trafiłam albo nie byłam gotowa na zmierzenie się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"módl się i pracuj a garb ci sam wyrośnie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś bez honoru i krzty godności. Pasożytujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.21 jesteś wraźliwa, ale walczysz. Szacun! Polecam tutaj na forum książkę argentyńskiego psychoterapeuty, świetnie napisana, czyta się jednym tchem. Jorge Bucay -"Pozwól, że Ci opowiem..." Proszę, przeczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki tematu: mam podobna sytuacje, chociaż jestem troche młodszy od ciebie. jak chcesz moge napisac w jaki sposob ja naprawiam swoją sytuację. bez podszywów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18,35 kolejny len

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"na tapczanie leży leń, nic nie robi cały dzień..." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko gownem to jest twoja siostra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten opis nie pasuje czasem do broken? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 29 lat i nadal mieszkam z rodzicami :) Co w tym złego ? To nie moja wina że w tym kraju młodemu człowieki jest się tak trudno usamodzielnić. Pracy brakuje, a ta co jest, to słabo płatna. Żeby kupić sobie mieszkanie, trzeba mieć kasę. Co mam zrobić ? Wziąć kredytów na 20 lat ? Wyjechać zagranicę ? Zagranicą też różowo nie jest. W UK pośród bezdomnych najwięcej jest właśnie Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom łatwo się mówi: "Robić mu się nie chce, robić mu się nie chce..." Robić to se można kupę. Chodzi o to, żeby ktoś ci przyzwoicie zapłacił za to co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to lepiej nic nie robic ? jak robic za mala kase aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem poprostu się nie opłaca, np. robić przy aluminium za 1,8 tysiąca miesięcznie i po 10 latach umrzeć na nowotwór płuca. Jeszcze dojeżdżając do pracy kilka kilometrów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe,ze tym na ktorych utrzymaniu jestescie sie oplaca :o jprd.dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo tylko ja siedze z dziecmi, maz pracuje. Dostaje już swira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitnaaa
Gość wczoraj , dziękuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×