Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odchodzę z tego pełnego nienawiści forum

Polecane posty

Gość gość

.Proponuje to też WSZYSTKIM NORMALNYM OSOBOM, choć mało tu takich. Niech te mendy same się pozagryzają, PODSZYWAJĄ i niech wylewają swoją żółć nawzajem na siebie :O ja stąd znikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego? to forum jest fajne , każdy może coś znaleźć dla siebie w obecnych czasach życie już jest martwe wole takie forum jak na każdym na którym po rejestracji nikt nie potrafi napisac prawdy jaka go gniecie w duszy bo boi się reprymendy i bana od moderacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też od jutra tu nie wchodzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ale dlaczego?... w obecnych czasach życie już jest martwe<<< Może Twoje życie. Nie sil się na uogólnienia, bo nawet znaczenia słowa martwy nie rozumiesz :(. x >>>wole takie forum jak na każdym na którym po rejestracji nikt nie potrafi napisac prawdy jaka go gniecie w duszy bo boi się reprymendy i bana od moderacji<<< Jak jesteś życiowym TCHÓRZEM, to nic Ci nie pomoże :(. Jakoś nie zauważyłem, na innych forach, by zalogowani ludzie, wstydzili się pisać prawdę. Każdego mierzysz własną miarą :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto wprowadzenie logowania spowoduje obumarcie kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co, myślisz, że ktoś będzie płakał po tobie? czy może liczysz, że spróbuje cię zatrzymać??? cytując Czesia: Bye, bye maszkaro 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×