Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amelka123

Odchudzanie z brzucha i z ud

Polecane posty

Witam. Mam pytanie ważę 68 kg a wzrostu mam 167 nie jem słodyczy w ogóle, jem razowy chleb, staram się więcej chodzić, jeźdźić na rowerze i brzuszki ale, nie bardzo wiem jaką dietę zrobić by choć trochę spadły kilogramy i żeby uda nie były takie "grube" u mnie bieganie odpada bo mam później zawroty głowy po bieganiu. Bardzo proszę o jakąś radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wiele z nas ma takie problemy. Pierwsza zasada jest taka – nie można się głodzić. Należy ułożyć sobie dietę dostosowaną do potrzeb naszego organizmu. Wiem, że łatwo mówić, ale to naprawdę nie jest takie trudne. Ja wszystkiego dowiedziałam się w Centrum Odchudzania i Odżywiania. Wiem jak komponować posiłki i co jeść by widzieć efekty i czuć się świetnie. Co do aktywności – oprócz biegania są też inne formy np. aerobik, zumba, czy TBC, może tego spróbuj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ja się nie głodzę, pracę mam bardzo aktywną bo pracuję w szpitalu więc ciągle w biegu ale ogólnie to nie mam motywacji na aerobik czy fitness (samej się nie chce) a koleżanki nie chcą i siostry... Tabletek i innych rzeczy na odchudzanie nie biorę bo sama wiem że to nie tędy droga i nigdy nie brałam i nie mam zamiaru. Zastanawiam się jak zrobić lub w jaki sposób zrobić by te uda były "inne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaMorawska
Ja stosowałam foreverlim, ale miałam ogólnie z cąłości do zrzucenia 18 kg i się udało, a nie tylko same uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×