Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odkryłem cechę, na którą kobiety lecą bardziej niż na wygląd, kasę, pewność sieb

Polecane posty

Gość gość

ie itd. Ta cecha to wrodzona tępota umysłu. Nie żartuję. To mężczyźni patrzą na inteligencję (nawet badania to wykazały), a kobiety pociąga niski iloraz inteligencji. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety z wysokim iq mają w życiu mniej partnerów seksualnych i średnio później podejmują inicjację seksualną, ale u kobiet wynika to z dobrowolnego wyboru, a u mężczyzn z trudności w znalezieniu partnerki. Zaraz wytłumaczę dlaczego tak się dzieje. Z inteligencją u mężczyzny idą w parze bardzo nieatrakcyjne dla kobiet cechy charakteru. Często łączy się z brakiem pewności siebie, odwagi, skłonności do agresji, flirtu, podrywu, strachem przed konsekwencjami, złożoną osobowością pełną problemów. Kobiety podświadomie pragną faceta tępego, skłonnego do przemocy, stabilnego, prosto myślącego( bez żadnych złożonych klisz myślowych), nie dbającego o konsekwencję działań i o ryzyko( bo ma w ten sposób większe szanse na zarobki). Nawet z dwóch równie atrakcyjnych fizycznie facetów ten głupszy prawie zawsze będzie miał na koncie więcej partnerek seksualnych i większe powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno prawda ludzie glupi maja wiecej seksu bo zwyczajnie nie brandzluja sie umyslowo "co kto pomysli" tylko dzialaja: zagaduja lapia za d**e cycki za c**e caluja ssa liza itd a czlowiek z wysokim iq stoi i mysli co bedzie jesli... I wymysla 3679428046832 scenariuszy a czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ten idiota od dziewic, samotnych matek, kobiet z tatuażami i tak dalej. Twoje tematy cuchną na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie :o wolałbym być tępym debilem niż rozmyślać o wszystkim, przewidywać, rozbierać na czynniki pierwsze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jak mam lecieć na tego inteligentnego, skoro z twoich wyjaśnień wynikło, że brak mu odwagi, pewności siebie i nie flirtuje. To co? Sama mam go podrywać? A jak mi ucieknie, kiedy podejdę? Albo będzie tak nieśmiały, że pomyślę, że się narzucam, nie podobam, itp? To się nie dziw, że ktoś, kto ma niską pewność siebie, mało odwagi i nie chce flirtować ma trudniej w zdobywaniu kobiet. To logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie masz startować tępa, bierna kłodo i xiężniczko? Mamy równouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety ktore leca na tepych pewnie sa same tepe Inteligentne zawsze wybiora inteligentnego Swoj przyciaga swego,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he skoro mamy rownouprawnienie to ty tez jestes tepy i bierny i kloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt, głupi się nie zastanawia i choć wiele razy dostaje kosza to i tak zdarza mu się od czasu do czasu zaliczyć, a inteligent przez ten cały czas zastanawia się czy zagadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:09 ty masz jakies zaburzenia obsesyjno kompulsywne z powiklaniem paranoi? Nie otwieraj lodowki bo moze tam siedziec ten od tatuazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, między nami neurotykami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez trochę wole tepych i prostych. Jestem zmęczona życiem z facetami inteligentnymi. Są niezrownowazeni emocjonalnie, złośliwi, podstępni, perfidni, zachowują się jak piotrusie pany, cały świat ma się kręcić wokół nich, maja zapędy dyktatorskie, nie lubią spotnaniczych akcji wszystko musi być k***a zaplanowane i przemyslane. Zero wrażeń z takim czloiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym że tępota i patologia się rozmanaża a inteligencja nie, za pare pokoleń ( jak już to nie ma miejsca ) będą całe stada debili wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie startowalam do takiego inteligencika bo był nieśmiały. Udawalam ze nie widzę jak strzelał gafy, próbowała rozerwac. Irak mu sodowa do pustego lba uderzyla ze mnie zostawił ale podbudowany psychicznie juz miał większą śmiałość i sobie znalazł inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak by inteligentny i glupi strzelali z luku do tarczy i wygrywa ten ktory trafi 10 razy w 10. No i glupi zaczyna dzialac i wystrzeliwuje juz 100 strzal z czego 7 w celu (bo w koncu chybil trafil trafi). Podczas gdy inteligentny stoi i sie zastanawia jak wystrzelic zeby trafic za kazdym razem... A czas leci. I z uwodzeniem jest tsk samo jest mnostwo inteligentnych kobiet ktore sa same bo inteligentni do nich zagadujaca glupkow nie chca. Ale w koncu i one ulegaja glupkom bo inteligentny nie podejmuje dzialan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wtedy nie będzie już takich tematów na kafe, skoro wszyscy będą tępi - to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tez trochę wole tepych i prostych. Jestem zmęczona życiem z facetami inteligentnymi. >>>>> I tu panowie macie wszystko świetnie wytłumaczone!!! Piękny opis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta lubi jak facet jest zdecydowany wiesz czemu? Bo jest pewna ze mu zależy i ze nie będzie grymasil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to w zastraszajacym tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:22 co kto lubi... Ile kobiet tylu idealnych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobieta lubi jak facet jest zdecydowany wiesz czemu? Bo jest pewna ze mu zależy i ze nie będzie grymasil Debil tylko sprawia wrażenie zdecydowanego. On po prostu nie potrafi myśleć o 2 rzeczach na raz, więc myśli o jednej (wydaje się, że zdecydowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh kobietki powiedzcie gdzie wy znajdujecie tych inteligentnych? Szuka i szukam ....i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doczytaj do końca a nie jaraj się. Inteligenci maja trudne charaktery, roszczeniowe, egoistyczne, a użytku z mózgu nie robią. Może jakby uprawiali jakieś sporty i ćwiczyli męskość to by się do czegoś nadawali a tak wola siedzieć i pogardzać fizolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnoszę się do tematu (topiku nie czytałam). U mnie ZAWSZE podstawowym kryterium był wysoki iloraz inteligencji. Pewnie przez tatę, który ma bardzo wysoki, choć nie badany chyba. Moi faceci byli ZAWSZE inteligentniejsi ode mnie z 1 wyjątkiem, z którym nie byłam z przekonania (on chciał) i rozeszliśmy się bardzo szybko. A nie jest to takie łatwe (nie chwalę się, stwierdzam fakt). Mój mąż jest inteligentniejszy ode mnie. Laureat olimpiad itd. Jak mój tata. Więc tu proponuję dać mały wyjątek od reguły, żeby tym inteligentnym zrobiło się miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ehh kobietki powiedzcie gdzie wy znajdujecie tych inteligentnych? Szuka i szukam ....i nic Moja żona do mnie zawsze mówi, że statek kosmiczny zbuduję, że wszystkie zadania matematyczne świata rozwiążę, ale mam problemy z interpretacją najprostszych zachowań. Mimo wszystko nie jestem pierdołą (przecież mam żonę). Do tego podnieca ją moja inteligencja. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem taki prosty facet jest bardziej czuły i delikatny i jest wsparciem psychicznym od takiego wykształconego bufona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam przypadek. Inteligencja jest afrodyzjakiem. U mnie przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety tez cenie najbardziej inteligencję i się mecze z takim człowiekiem 156 IQ. Brakuje mi takiej prostoty, czasem podgladam robotników wykwalifikowanych i sobie myślę ze oni to są szczęśliwi. Prości, życzliwi i mescy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentni tak na prawde sa o wiele bardziej zaradni i atrakcyjniejsi od glupkow. Pod jednym warunkiem - ZE PODEJMUJA DZIALANIA I WYCIAGAJA LAPY PO TO CO CHCA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×