Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do teściów

odpowiedz do tamatu synowa ograniczami kontakty ha ha

Polecane posty

Gość do teściów

Tesciowka p*****lnieta jak kazda wiec nie dziwcie sie ze synowe maja was gdzies i i się nie szanujecie Tak synowa zawsze winna wy podle k***y zawiste zawsze macie jakis problem do synowych chcecie im życie układać a same nie jestescie dobrym przykładem do nasladowania boli was ze synus woli wlasna kobieta niz mamusie i ze poszlyscie na dalszy plan ze synuś was nie potrzebuje bo ma kobiete ktora go kocha tak was to boli biedulki zrozumcie w końcu ze on ma wlasne zycie i jest dorosly i to jego zycie i jego wybory nie wasze wy nigdy nie wiecie dlaczego synowa ma was w d.. bo przeciez najłatwiej tak powiedzieć nic bez powodu sie komuś nie robi zrozumiano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo! Zgadzam sie!! Ja ograniczyłam kontakty z teściową jak powiedziala mi, że wejściem do ich rodziny obniżyłam ich status społeczny i, że jej syn powinien się związać z kimś równym sobie a nie z prostaczką. Dodam, że mam studia! To, że ktoś pochodzi z biednego domu, nie czyni tej osoby prostakiem! Nawet jej syn, a mój mąż odwrócił się od niej po jej wszystkich intrygach! Wyobraźcie sobie, że rok po ślubie cywilnym wzięliśmy ślub kościelny a teściowa do nas z płaczem, że do końca miala nadzieję, że się rozstaniemy a ślub kościelny zabij w niej ostatnią nadzieję. Minęło 15 lat a dzieci nasze praktycznie nie znają dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj psy szczekaja a karawana jedzie dalej:):):) a ja tam bym bardzo chciała by darmozjady,pasożyty bezwstydne zerwali ze mną kontakty.Co ja zerwę to kajają się jak psy by tylko coś znowu dostać.Obrzydzenie mnie bierze jak pomyślę że można być tak bezczelnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj wczoraj Sama sobie piszesz i sama sobie odpowiadasz. Jestes do bólu głupia a twoj poziom intelektualny sięga dna,kupa mułu i wodorosty. Wytęż swój mrówczy mózg i pomyśl ze tak jak nie wszystkie synowe są złe tak i nie wszystkie matki. Są ludzie na poziomie,szanują się i wspierają ale skąd taka patologia jak może o tym wiedzieć.W buzi mnasz jak w miejskim wucecie-SZAMBO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×