Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marlenka_nowa

odszkodowania powypadkowe co wybrać?

Polecane posty

Gość Marlenka_nowa

miałam paskudny wypadek w 2011 roku. powoli dochodzę do siebie, ale wciąż nie mogę pracować pełną parą. wypadek komunikacyjny, któremu uległam spowodował u mnie szereg natępstw. dowiedziałam się, że mogę ubiegać się o odszkodowanie powypadkowe. Jest jeden kłopot, jest bardzo wiele firm, które oferują pomoc w odzyskiwaniu tego typu odszkodowań. Jeśli macie, jakieś doświadczenie i opinie, to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk74
Gdzie miałaś ten wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamersmith15
w googlach wklep coś w stylu odszkodowania uk i masz masę firm. W czym problem ? sam widzę jakieś optimal claim, odszkodowana centrum, fcs itd. Podzwoń i sama sprawdź kto jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka_nowa
owszem w googlach jest masa firm, jednak ja bym chciała skorzystać z usług jakiejś sprawdzonej firmy. Dlatego pytam czy ktoś już może z jakiejś korzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIKONAAA
nie wiem jak wygląda system likwidacji szkód i dochodzenia odszkodowań z oc komunikacyjnego na osobie w UK,lecz jako likwidator ww szkód w PL z 6letnim stażem mogę poradzić Ci, abyś poszukala po prostu na forach opinii o firmach specjalizujących się w tej dziedzinie. Warto zwrócić uwagę na procent/ kwotę , która zostanie potrącona z ewentualnego przyznanego Tobie odszkodowania. Dobry pelnomocnik, jest cenny, gdyż zadba o Twój interes, wystąpi z wszelkimi mozliwymi roszczeniami i maksymalnie szybko wszystkie je udokumentuje. A to oznacza,że może przyspieszyc sam termin ewentualnej wypłaty. pozdr aikona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman_uk
Ja po wypadku komunikacyjnym- wjechał we mnie jakiś małoletni patol, kożystałem z odszkodowań centrum. Całkiem ok, były tylko jakieś czasowe problemy w odzyskaniu pieniędzy, ale finalnie całkiem fajną sumkę dostałem. Kuzyn po wypadku w pracy na magazynie, też się starał o odszkodowanie kożystał z usług jakiegos gordona czy coś takiego, i w sumie też mu odzysakli pieniądze ale chyba większy procent wzieli niż mi. Zrób jak hammer mówił- podzwoń i popytaj co ci do gustu przypadnie to weź. (a jak bardzo chcesz polecenie to masz 2do wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka_nowa
Aikona a czy znasz - możesz polecić jakieś dobre i sprawne firmy w UK? a jeśli nie to czy mógłbyś poświęcić chwile i sprawdzić oferty kilku firm na google? Ty masz doświadczenie i rozpoznasz dobrą firmę. pozdrawiam Marlena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janko007
Roman a jakie miałeś wtedy prawko jazdy PL czy międzynarodowe? Bo we mnie też wjechał jakis indus - jakieś 6 miesięcy temu, a prawko mam PL i nie wiem czy mogę starać się o odszkodowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luke_sky
Z tego co mi wiadomo to nie ważne jakie miałeś prawo jazdy - o odszkodowanie po wypadku możesz się zawsze ubiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben_jamin
Ja po wypadku, mimo tego że w Anglii byłem już ze 4lata i wciąż miałem polskie prawo jazdy, to odszkodowanie i tak uzyskałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janko007
a czy po tak długim okresie 6 miesięcy - wciąż mogę starać się o kase z odszkodowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luke_sky
z tego co wiem to o odszkodowanie można starać się do 3 lat po wypadku, ale najlepiej sprawdź na googlach albo zadzwoń do, którejś z tych firm o ktorych mowa wyżej - może Ci powiedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę polecić firmę fcs-accident, która jest prowadzona przez Polaków tak więc zero problemów z komunikacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, ja również zaliczam się do osób, które korzystały z usług firmy Optimal Claim. Miałam wypadek w pracy podczas wykonywania swoich codziennych obowiązków -skręciłam nogę. Jednak pracodawca nie pomógł mi w niczym. Dobrze, że pracowałam wtedy z bardzo miłymi ludźmi, którzy to podali mi namiar na http://www.optimalclaim.co.uk/. Po kontakcie z tą firmą wszystko było dla mnie jasne. Jak będzie wyglądać przebieg dostania odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla szukających, polecam http://cito-krakow.pl/, kancelaria typowo odszkodowawcza, co pomagają właśnie w dochodzeniu roszczeń i "normalnego" odszkodowania. Pomogą w zakresie odszkodowania powypadkowego, z tyt. uszczerbku na zdrowiu, komunikacyjnego, z tyt. kradzieży, włamania, wandalizmu i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje firmę VOTUM.Naprawde po wypadku komunikacyjnym moja crka dostała dużo pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Auxilia. Wyszukaj w gogle, poczytaj. Wywalczyli najwyższe w Polsce odszkodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wybierajcie firmy OPTIMAL CLAIM Ja niestety wybrałam i jeszcze musze się z nimi męczyć . Firma śmiechu warta miałam komisje lekarska która trwała 3 min bo lekarz sie spieszył. Mało tego w raporcie były powypisane bzdóry wogóle nie dotyczace mnie ...odpowiedz na ten raport państwa z optimal claim była taka że takie rzeczy się zdażają parodia NIE KORZYSTAJCIE Z TEJ FIRMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huaaa
Ja z kolei mam bardzo dobre doświadczenia z kancelarią http://www.zco.com.pl/wiecej.htm - nie biorą pieniędzy zanim nie dostaniesz odszkodowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić tylko EuCO, bo tylko z ich usług korzystałam. Poradzili sobie z ubezpieczycielem i odszkodowanie znalazło się na moim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wypadek pod Bielsko-Białą. Nie było to najprzyjemniejsze, psychicznie bardzo to odczułam. Ale zmierzam do tego, że w sumie to zajela się mną pomoc drogowa (http://www.akra2.pl/serwis.html). Brzmi dziwnie, ale tak było. Wzieli samochód, naprawili. Mają też w ofercie odzyskiwanie odszkodowań, naprawy powypadkowe i załatwili mi to co trzeba. Z perspektywy czasu czuje sie jak lebioda, no i troche i glupio że byłam taka nieporadna, ale na szczescie trafiłam na normalne osoby, które to zrozumiały że moge być niedyspozycyjna po czymś takim co przeżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei miałam wypadek taki, ze wpadłam do rowu. Noga i ręka złamane a odszkodowania ciężko było cokolwiek ruszyć. Jakieś kruczki, przepisy, gwiazdki i takie tam. Koniec końców poprosiłam o pomoc http://www.zco.com.pl/ i po jakimś czasie w końcu udało się uzyskać należne pieniądze...no madsakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika321
moja siostra miała wypadek nie ze swojej winy, wyszła z tego ale była dosyć poturbowana...początkowo był plan ze bedzie sama walczyc o odszkodowanie, pozniej jednak dała się przekonać na wybór jakiejś profesjonalnej firmy. padło na votum, jesteśmy zadowoleni z wyboru. chyba warto zdecydować się na firmę a nei samemu wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokul
u mnie była tak samo jak u mariki - najpierw mieliśmy iść do sądu i walczyć własnymi siłami, ale po pierwszych krokach już wiedzieliśmy, że nie damy rady. wreszcie wybraliśmy votum i dobrze zrobiliśmy. jednak co doświadczona firma to doświadczona firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja rowniez korzystalam z uslug optimal claim kilka lat temu i bylo ok. Teraz od znajomego uslyszalam ze duzo sie pozmienialo. I teraz niby jest no win no fee a na koniec sprawy biora 25% wywalczonego odszkodowania. Pozatym po wpisaniu w googlach jest pelno "kretynskich samochwalek" ktore na 110% sa pisane przez pracownikow firmy, przez co firma jak dla mnie traci na wiarygodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm...na czym Ci najbardziej zależy? Na doradztwie, czy konkretnie na powierzeniu prowadzenia sprawy? Jeśli w sumie na jednym i drugim, to ja mogę w tej kwestii się wypowiedzieć. Współpracowałam z firmą http://www.zco.com.pl/. Miałam wypadek komunikacyjny i wyszło na to, że przez pół roku musiałam mieć nogę w gipsie. Ubezpieczyciel podpierał się milionem paragrafów świadczących o tym, że nie należą mi się pieniądze, co było drogą przez mękę. No, ale koniec końców udało mi się z ich pomocą uzyskać pieniądze. No i można, ale widzisz, długo naszukałam się tej firmy, bo na takie też trzeba uważać niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetttta
hmm no ja akurat miałam do czynienia z votum i powiem szczerze ze jestem pozytywnie zaskoczona, szczególnie że nie miałam wcześniej dobrego zdania o tego typu firmach. atu porządna firma, obsługa profesjonalna i co najważniejsze na wstępie nie chcieli pieniedzy - tylko po odzyskaniu odszkodowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRB Centrum Odszkodowań
Witam współpracuje z firmą DRB Centrum Odszkodowań jesteśmy nr 1 w rankingu internetowym i nie tylko. Jeśli były by jakieś pytania postaram się odpowiedzieć i pomóc jeśli tylko będę potrafił ,mój kontakt 504037268 Sp. do spraw odszkodowań Domino Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja może dodam http://www.kancelariaulmer.pl, ot tak żeby mieć większy wybór i zwiększyć konkurencję. A większa konkurencja jest to plus dla klientów. Szczególnie jeśli mieszkasz w stolicy to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×