Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

odszkodowaniedlaciebie

odszkodowanie po wypadku

Polecane posty

Witam, chciałbym się podzielić pewną informacją, która może się przydać osobom, które miały wypadek komunikacyjny i są poszkodowanymi. Otóż parę lat temu sam miałem taki wypadek samochodowy, byłem pasażerem, a kolega prowadził samochód. Rozbiliśmy się, miałem połamaną nogę, kilka operacji. Niedawno dowiedziałem się, że mogęstarać sie o odszkodowanie z polisy oc sprawcy. Pełen nadziei skontaktowałem się z firmą ubezpieczeniową w której był ubezpieczony pojazd kolegi. Po stu telefonach i 50 emailach udało mi się uzyskać 1500zł. Nie podpisałem ugody. Znajomy polecił mi pewną firmę, za co jestem mu bardzo wdzięczny. ( Chętnym mogę wysłać nr telefonu). Kancelaria ta zajmuje sie uzyskiwaniem odszkodowań od zakładów ubezpieczeń. Po dwoch miesiącach na moim koncie znalazło się 30.000tysiecy złotych. Firma działa na zasadzie prowizji, którą pobierają dopiero po zaończeniu sprawy w moim przypadku było to 15%brutto. Dla zainteresowanych mogę podać namiary na tą kancelarię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny
naciagacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnaaa
Sranie w banie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnaaa
30 tys!!! hahahah może...ale jakby ci ten głupi łeb urwało podczas tego wypadku hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nazywasz go naciągaczem??? moja koleżanka też miała wypadek samochodowy i właśnie taka firma wywalczyła dla niej odszkodowanie powyżej 30tyś. Ja nawet nie wiedziałam, że tak można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny
ok ty wierzysz ze on dostal te 30 tys ja nie mam do tego prawo wiec dla mnie jego historia jest naciagana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ludzie zal mi was. Zainteresowałem sie tym tematem. Auto w Polsce jest ubezpieczone na 2.500mln euro polisa OC. poczytajcie sobie troche na forach, jakie ludzie otrzymują odkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnaaa
prosta kalkulacja 30 tys za złamaną nogę. Za złamanie bez powikłań dostaje się kilka procent z odszkodowania. Gość musiał być ubezpieczony na życie i to na przynajmniej milion złoty żeby taką kwotę pozyskać. Ty wiesz ile by miesięcznie musiał płacić za polise? bez mała 3 tysiące złotych! Bujda jakich mało. Z komunikacyjnego nikt w Polsce tyle kasy za złamaną nogę nie wyrwał od ubezpieczenia OC sprawcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie właśnie tak to jest. Dałem namiar znajomemu, który w wyniku wypadku stracił nogę od kolana w dół.Wywalczyli dla niego 250.000zł i w sądzie kolejne 200.000. W sumie dostał 450.000zł i rente do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnaaa
Czarna Anielica bredzisz!!!! W kodeksie karnym jest wyraźnie napisane!!! Suma odszkodowania nie może być większa niż wartość szkody. Jeśli odszkodowanie przewyższy wartość szkody podlega to każde grzywny lub pozbawienia wolności! Żaden powtarzam żaden lekarz jak i likwidator szkody nie podpisze się pod czymś takim!! Brednia jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnaaa
co już zmieniasz zeznania :) hahahaha gościu idź ściemniać małolatów. Urzekła mnie twoja historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny
ciekawe ile ci zaplacili za ta reklame hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam kwotę przelewu dzisiaj wystarczy dobry adwokat i zaświadczenia od lekarzy którzy wypiszą, że masz problem z kręgosłupem szyjnym jest taka możliwość, jeśli nie wierzycie wasza sprawa ale jesli będę miała wypadek to od razu zgłoszę się do tej firmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnaaa
a przepraszam bardzo - od kogo on te 30 tysięcy ściągnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnaaa
a najlepsze Czarna Anielica i autor artykułu to jedna i ta sama osoba... żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnaaa
bujda tyle w temacie. Jesli chodzi o taką kwotę bez drogi sądowej by się nie obeszło. Ponadto skoro wziąłeś 1700 za pierwszym razem, musiałes się podpisać, co jest równoznaczne z tym, że kwota zadośćuczynienia ci odpowiada. Reszta to z twojej strony TO PRÓBA WYŁUDZENIA i powinieneś za to w tym momencie siedzieć jeśli by tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny
a pisalam odrazu ze to naciagacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnaaa
30 tys za złamaną nogę. Na jakim świecie ty żyjesz? Jaka to firma ubezpieczeniowa wypłaciłqa ci taką sumę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że jest to możliwe! też miałam wypadek samochodowy, również byłam pasażerką. moje obrażenia były poważne i dostałam konkretną sumę - tzn początkowo ok.60 tys, ale firma którą wynajełam podała sprawę do sądu i w sumie otrzymałam ok.170 tys. ludzie, korzystajcie ze swoich praw! trwało to trochę, naciągałam się z nimi ale na szczęście udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekod
Witajcie :) Ja tez mialem wypadek i kontaktowałem sie z tym przedstawicielem ,podaje adres mail: odszkodowanie.drb.wypadki@op.pl Dosc duze odszkodowanie mi uzyskali takze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Ja bym radził skontaktować się z Nihil Obstat to firma prawnicza, która zajmuje się głównie odszkodowaniami, więc mają tę dziedzinę dobrze prześwietloną, potrafią faktycznie pomóc, wygrywają sprawy, lub doprowadzają do ugód, jeszcze przed wejściem na drogę sądową. Ja korzystałem z ich pomocy w temacie odszkodowania za wypadek. Udało się wynegocjować satysfakcjonujące pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimajk
Nihil jest bardzo profesjonalny. Świadczą dużo usług bo po wygraniu mi odszkodowania za złamaną nogę, zleciłem im odszkodowanie za wodociąg. Sprawa trwa już w Sądzie rok czasu i Sędzia powołał już biegłego, więc to już chyba kwestia czasu jak dostanę pieniądze. Teraz wszystko rozbije się o ich ilość. Są bardzo rzeczowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniastar
Nihil Obstat uzyskał mi odszkodowanie. Bardzo im za to dziękuję bowiem oddałam sprawę kancelarii z legnicy, która trzymała rok moje papiery i okazało się, że wysłali tylko jedno pismo. To skandal. Nawet mnie o tym nie poinformowali. W nihil obstat otrzymałam pierwszą informację o sprawie już po 3 miesiącach. Wysłali pismo i dostali pierwszą odpowiedź, że gazociągi nie uznają roszczenia. Poszliśmy do Sądu i Sędzi je uznał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×