Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Migotanie przedsionek

Odzyskiwanie sms-ów

Polecane posty

Gość Migotanie przedsionek

Czy ktoś mógłby mnie poinformować czy można odzyskać sms-y z telefonu? Czy sms-y są zapisywane tylko na karcie czy też znajduje się ich jakikolwiek ślad w telefonie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotanie przedsionek
Pytam poważnie. To dla mnie bardzo ważne. Plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotanie przedsionek
Czy ktoś mi pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik koncernu
SMS-y zapisują się w telefonie nie na karcie sim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik koncernu
Wyjmij kartę to się przekonasz jak nie wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca jestem niemożebnie
piszecie głupoty :O każda karta sim ma pamięć, na której sms się zapisują, ale to dosłownie kilka-kilkanaście smsów. to zależy jak jest ustawione w aparacie, w większości domyślnie zapisują się na aparacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca jestem niemożebnie
Pracownik koncernu przekonałam się nie raz, bo mam kilka aparatów i 2 karty sim, które wymieniam w zależności od humoru, i widzę, że na karcie sim też mi smsy zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik koncernu
Na sim masz tylko z sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca jestem niemożebnie
w wielu aparatach jest tak, ze najpierw sms zapisują się na karcie a jak się pamięć na karcie skończy, to dopiero w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca jestem niemożebnie
Pracownik koncernu też tak kiedyś myślałam, ale to nieprawda, bo widzę, że smsy od innych też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik koncernu
A czy masz kartę pamięci w telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca jestem niemożebnie
no i właśnie, druga kwestia, bo w zależności od ustawień może być tak że smsy zapisują się na karcie pamięci albo na sim. Pracownik koncernu jesli mnie pytasz, to ja mam w chyba 1 aparacie, ale i tak smsy nie sa na karcie pamieci zapisywane a w pamieci aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik koncernu
Autorka olała sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca jestem niemożebnie
"bo w zależności od ustawień może być tak że smsy zapisują się na karcie pamięci albo na sim." chodzilo mi ze albo na karcie pamieci albo w pamieci aparatu, nie sim. sorry, pomylilo mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca jestem niemożebnie
Pracownik koncernu najwyrazniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sms zostanie na telefonie pomi
mo wyjecia karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik koncernu
Sorki miałem na myśli autorkę postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotanie przedsionek
No własnie problem bo nie mam tej karty sim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotanie przedsionek
Muszę chwilowo Was opuścić, ale piszcie co wiecie. To dla mnie wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik koncernu
Chodzi o to czy masz kartę pamięci w telefonie nie kartę sim. ja też pózniej zajrzę teraz muszę zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik koncernu
Pierwszym sposobem na odzyskanie utraconych wiadomości sms jest instalacja programu Paraben Device Seizure. Jest on dostępny na stronie www.paraben.com. Program kosztuje ok. 4380 zł, ale jest dostępny również w wersji testowej. Po zainstalowaniu programu należy podłączyć telefon do komputera. Wtedy program tworzy obraz telefonu. Dzięki temu można odzyskać nie tylko skasowane wiadomości sms, ale także utracone kontakty czy zdjęcia. Jedynym minusem programu jest to, że niestety nie współpracuje on ze wszystkimi modelami telefonów komórkowych. Drugim programem służącym do odzyskiwania plików komórkowych jest O&O UnErase dostępny na stronie www.oo-software.com (kosztuje około 120zł). Nie jest on skomplikowany w obsłudze. Wystarczy podłączyć telefon do komputera i uruchomić program, a resztę zrobi za nas program. Jeśli nie posiadamy pieniędzy na zakup licencji programu to możemy skorzystać z bezpłatnego programu PC Inspektor File Recovery. Dostępny jest on na stronie www.pcinspector.de. Dzięki niemu możemy odzyskać nie tylko wiadomości sms, ale także skasowane przez przypadek zdjęcia lub pliki wideo. Program jest również łatwy w obsłudze- dane można odzyskać bez żadnej wiedzy informatycznej, to program pokieruje naszymi działaniami i dostarczy nam cennych wskazówek. Tylko niektóre wiadomości zapisują się na karcie SIM (jeśli jest zaznaczona taka opcja w telefonie). Więc jeśli usuniemy takie wiadomości ze skrzynki odbiorczej, to jednak wciąż będą one zapisane na karcie SIM. Wystarczy przełożyć naszą kartę do innego telefonu, następnie wejść w opcję Skrzynka odbiorcza, a następnie Wiadomości SIM. Wtedy bez problemu odczytamy nasze wiadomości, które pozornie zostały utracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik koncernu
Pierwszym sposobem na odzyskanie utraconych wiadomości sms jest instalacja programu Paraben Device Seizure. Jest on dostępny na stronie www.paraben.com. Program kosztuje ok. 4380 zł, ale jest dostępny również w wersji testowej. Po zainstalowaniu programu należy podłączyć telefon do komputera. Wtedy program tworzy obraz telefonu. Dzięki temu można odzyskać nie tylko skasowane wiadomości sms, ale także utracone kontakty czy zdjęcia. Jedynym minusem programu jest to, że niestety nie współpracuje on ze wszystkimi modelami telefonów komórkowych. Drugim programem służącym do odzyskiwania plików komórkowych jest O&O UnErase dostępny na stronie www.oo-software.com (kosztuje około 120zł). Nie jest on skomplikowany w obsłudze. Wystarczy podłączyć telefon do komputera i uruchomić program, a resztę zrobi za nas program. Jeśli nie posiadamy pieniędzy na zakup licencji programu to możemy skorzystać z bezpłatnego programu PC Inspektor File Recovery. Dostępny jest on na stronie www.pcinspector.de. Dzięki niemu możemy odzyskać nie tylko wiadomości sms, ale także skasowane przez przypadek zdjęcia lub pliki wideo. Program jest również łatwy w obsłudze- dane można odzyskać bez żadnej wiedzy informatycznej, to program pokieruje naszymi działaniami i dostarczy nam cennych wskazówek. Tylko niektóre wiadomości zapisują się na karcie SIM (jeśli jest zaznaczona taka opcja w telefonie). Więc jeśli usuniemy takie wiadomości ze skrzynki odbiorczej, to jednak wciąż będą one zapisane na karcie SIM. Wystarczy przełożyć naszą kartę do innego telefonu, następnie wejść w opcję Skrzynka odbiorcza, a następnie Wiadomości SIM. Wtedy bez problemu odczytamy nasze wiadomości, które pozornie zostały utracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotanie przedsionków
Bardzo dziękuje za informacje. Szkoda, że jestem laikiem w takich sprawach. Ale jeszcze raz dziękuje. Może jakoś spróbuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik koncernu
Do usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola021
Dane da się odzyskać z telefonu za pomocą programu albo oddać telefon do http://www.odzyskiwanie.pl/ Technologia poszła bardzo do przodu dlatego uszkodzenie urządzenia nie musi oznaczać utracenia wszystkich potrzebnych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk1234567
TANIO odzyskuję dane z kart SIM (SMSy , rejestr połączeń, spis telefonów) , karta może być nie aktywna. Nie prawdą jest że na karcie SIM nic się nie zapisuje zazwyczaj jest tak że na karcie sim zapisuje się do 25 pierwszych SMSów dalej zapisują się w telefonie (zależy od telefonu) , bywa tam też rejestr połączeń , czasem też książka telefoniczna do 250 numerów !!! Odzyskam też zdjęcia i filmy ze skasowanych kart pamięci i inne dane z dysków i pendrive. Wszystko realizuję wysyłkowo. NIE POBIERAM DOPŁAT ZA SZYBKI CZAS REALIZACJI Wiecej informacji na maila : alarmy.monitoring@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×