Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ogląda ktoś ślub od pierwszego wejrzenia?

Polecane posty

Gość gość

obstawiam ze znów będą 3 rozwody, a najbardziej będą się kłocić nowobogaccy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADRAAA PANI8
ogladam i za ch* nie rozumiem jak mozn aysjc za mąż za kogos kogo sie nie zna...to nieetyczne,niemadre i nie ludzkie, wbrew prawom. Jak taki psycholog mogl sie na to zgodzic? zakpic sobie z prawa i ludkzich uczuc? uwazac ze mozna polaczyc pary i zmusic ich do zycia bez uczuc??? czy to sa szczury na eksperyemnty??? czy zapraszani na slub goscie...nie znajac panny mlodej nie mają mlodego za czubka????czy rodzice takiej panny nie wybiją tego pomysłu z łba coruni??? ogladałam z mamą wczoraj i sie pytałam jej czy To tak ma wygladac? O slubie powiadamia cię jakis obcy psycholog...nie ma pierscionka,Po sukienke szybko lecisz w 7 dni. Pytam mamy czy by tego z łba nie wybila:) bo ja bym sobie sama to wybiła. Ps.proram dla prawikuw ktorych zadna kobieta nie zechce i ktos ich musi zeswwatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy oni sobie nie slubują milosci i wiernosci az do smierci??? obcemu?jak w sredniwoieczu? a co potem z rozwodem???jak śąd nie przyzna rozwódu to co???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki eksperyment byłby spoko gdyby nie angażować w to rodziny. Porąbany program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co dyskutować że zawieranie ślubu z obcym to zło? Ten program jest na całym świecie i ludzie sie na to decydują, każdy jest dorosły i ma prawo do swojego wyboru Takie gledzenie jakie to głupie , a jakie bezsensu to wyglada jak ględzenie starych bobek na ławce pod klatką. A wy też dokonujecie wyboru który inni ludzie uważaja za idiotyzm więc każdy ma prawo do swojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim.trzeba byc debilem zeby wychodzic za maz / żenić sie z kimś kogo sie nie zna. to jest program dla ludzi mających parcie na szkło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że każdy ma prawo do swoich wyborów, nie widzę nic złego jeśli ktoś chce ze swojej woli spróbować w taki sposób kogoś znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oglądam, wkręcam się powoli i juz czuję, ze para z tym facetem w okularach (ten żartowniś) nie przetrwa, a para blondynka + facet z kolczykiem zapowiada się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psycholodzy tez są sprzedajni ,dla kasiory ,studia nic nie znaczą ,nikt cie nie nauczy mądrości a desperatów miłosnych wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladał ktoś wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zak mi tej przedszkolanki. A perfekcjonosci- zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program w którym biorą udział idioci, którzy nie potrafią sobi znaleźć drugiej połówki jak normalny człowiek. Telewizja schodzi na psy. Coraz więcej g****a leci. Trudne sprawy, dlaczego ja, ukryta prawda, i od uja innich mózgo-rozpuszczalnikow, a to kolejny. I banda idioto biaraca w tym udział. Ślub z nieznajomym hahaha niech zrobią program seks na pierwszej randce. Rzygam tv. Wolę poczytać książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszystkim żal przedszkolanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i na pierwszy rzut oka głupi pomysł, ale małzeństwa aranżowane istniały od wieków, różnica tu jest taka, że kiedyś decyzję podejmowali rodzice czy jakieś ciotki a tutaj "eksperci". ale jak "eksperci" dobrali przedszkolance męża to nie wiem, musieli byc bardzo nie w formie. Ona płakała i chciała uciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×