Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BoBo63

OGRÓD ZDROWIA Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski - Opinie

Polecane posty

Witam. Byłam ostatnio na badaniach organizowanych przez firmę Ogród Zdrowia i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Zakupiłam sobie masażer, który jest doskonały na obolałe mięśnie kręgosłupa. Kupiłam też krem tej firmy - WINOGRONO-KASZTANOWIEC polecam szczególnie wszystkim tym, którzy mają problemy z żylakami. Proszę o Wasze opinie na temat tej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna D_Arc
Ja również byłam na prezentacji Ogrodów Zdrowia i jestem przerażona tym, co robią. Oszukują ludzi, wprowadzają ich w błąd, odradzają zalecone przez lekarzy zabiegi i operacje. Najgorsze jest to, że narażają ludzkie zdrowie i życie. Producent i polski dystrybutor masażerów wyraźnie mówią o przeciwwskazaniach do ich stosowania i o sytuacjach, w których należy się skonsultować z lekarzem. Pani prelegent z Ogrody Zdrowia twierdzi, że poza ciążą i rakiem przeciwwskazań nie ma, co gorsza - zaleca masowanie ran pooperacyjnych np. po wszczepie endoprotezy. Czy naprawdę musi się coś stać, żeby ludzie przejrzeli na oczy, żeby ktoś ukrócił te praktyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość koninianka
ja również dałam się nabrać na takie badanie i też potraktowano mnie podobnie. Pan zamknął mi drzwi przed nosem, żadnego wyniku mi nie wydano bo nie siedziałam przez ponad godzinę na sali i nie czekałam na jakiś wykład. W zawiadomieniu o badaniu nie było wzmianki o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSyrena
byłam na badaniach prowadzonych przez Ogród Zdrowia Gorzów. Panowie przeprowadzający badania bardzo mili.Po zakończeniu badań była prezentacja urządzeń do masażu oraz kremów. Pan prowadzący prezentację nikogo nie zmuszał do pozostania na prezentacji ani do zakupu prezentowanych urządzeń oraz kremów. Każdy z kremów był opisany na jego opakowaniu oraz otrzymanej ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dadsdadad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienaiwna
Samo zaproszenie jest już podejrzane. Dlaczego jest anonimowe, czyżby wstydzili się sami siebie.Wiadomo,że chodzi o naciągnięcie ludzi na zakupy,czyli jak to się określa -względy komercyjne. Całujcie się w nos...cwaniaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  wrobiony na pokaz
Szkoda czasu na takie badania.... to był wybieg żeby ściągnąć ludzi na pokaz urządzeń do masaży czy też kremów. Pani Syrena , opowiada głupoty że nie trzeba było czekać do końca na wyniki. Pan naciągał czas jak tylko mógł. Jednym słowem Ludzie szkoda naszego cennego czasu, Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOD
Podają się za rehabilitantów, a nimi nie są latają w białych fartuchach powinien tym zając się UOKIK. Brak słów wszystko co opisujecie jest niezgodne z prawem i obowiązującą Ustawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOD
Wszystkich, którzy mają problem z przedsiębiorcami oferującymi produkty i usługi na pokazach zachęcamy do skorzystania z porad na stronie UOKiK oraz do pobrania wydanego przez Urząd poradnika. Porady udzielane są pod też darmowym numerem: 800 007 707. Skargi można zgłaszać także do Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej i UOKIK Podst.prawna m.in ... poprzez ukrywanie handlowego celu spotkania, stosowanie fałszywych upustów oraz informowanie i podawanie się za osoby, którymi nie są {art.286kk}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam właśnie z "badania" układu kostnego na które dostałam skierowanie od....??? Logo umieszczone po lewej stronie jak i procedura rejestracji (należało zadzwonić pod jeden z trzech podanych nr tel., a następnie otrzymałam numerek, godzinę i dzień badania) sugerowało, że jest to badanie organizowane przez instytucję medyczną. Na miejscu okazało się, że badanie i owszem (choć według mnie zupełnie niewiarygodne), ale należy poczekać godzinę na wynik. W trakcie tej godziny odbywała się prelekcja na temat dbania o kręgosłup sugerująca kupno kosmetyków. Ja zorientowałam się, że jest to zwykłe naciągactwo i oszustwo, ale było tam sporo starszych osób, które dały się wciągnąć w tą szopkę i pokupowało produkty tam przedstawione. Żal mi tych osób i siebie, bo straciłam czas i niestety również wiarę w ludzi. Do osób w białych fartuszkach, które są organizatorami tego przedstawienia i biorą w nim czynny udział: Ludzie!!!, czy Wy nie macie sumienia???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj byłam na spotkaniu w Kościerzynie . Wielka ściema. Zaproszono gości ze wskazaniem na badania UKŁADU KOSTNEGO. Okazało się, ze to tylko pretekst. Głównie chodziło o sprzedaż masażera na kręgosłup, za ponad 4 tys. Kto się dał nabrać to w dniu prezentacji około 3 tyś. z zakupem na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam właśnie jestem na badaniach tej firmy i jestem przerażony tym co Pani tu opowiada! Masakra ludzi naciagaja na kase!2 sprzety 1za4170zl a 2za2500zl naciaganie starszych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także dostałam zaproszenie na badanie a że ciekawa byłam tego badania to poszłam. Od razu zorientowałam się, że to podstęp. Bo gdyby zapraszali na pokaz czegoś i za prezent na wejście to nikt by nie przyszedł. Ale jak na badanie? a skierowanie sugerowało, że to z przychodni to poszłam. Szkoda czasu, wszystko było jak tu panie opisują.Taką matę masującą kupiłam cztery lata temu na Jarmarku Dominikańskim firmy "Casada"ale po dwóch dniach wyczytałam, że przy osteoporozie nie należy robić takich masaży, chciałam oddać reklamując bo nic mi o tym nie powiedzieli. Niestety nawet wtedy wmawiali mi, że nie ma takiego zakazu i oczywiście nie przyjęli. Niemcy dzięki takim naiwnym Polaczkom żyją a my się nabieramy i dajemy im zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, myśleć trochę, to nie boli !!!! Kolejna grupa cwaniaczków, którzy mają cudowny lek na wszystko, trochę ładnych ilustracji, trochę skopiowanych tekstów, i to cały ich sposób na "biznes". Historia pokazuje że zawsze byli tacy cudotwórcy którzy próbowali naciągnąć naiwnych na swoje pseudo-leki, a to na łysinę, a to na otyłość, a to na objawy starości, a to na wszelkie nieuleczalne choroby świata, teraz na raka :) Niestety naiwnych, zdesperowanych nie brakuje. A te wszystkie ich certyfikaty świadczą tylko o tym że stosowanie produktu wam nie zaszkodzi, to dokładnie tyle samo co pierwsza lepsza woda mineralna ze sklepowej półki. NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGAĆ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od trzech miesięcy nie mogę doprosić się o zwrot pieniędzy za poduszkę. Tak nie postępuje rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio3
Oszukane osoby proszę o kontakt: studio3@10g.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo nałożonej kary na firmę (poczytaj w necie) dalej jeżdżą i naciągają ludzi. Wiedza tych ludzi jest bardzo niska nie mają nic wspólnego ze służbą zdrowia a badania to kartka papieru o zerowej wartości. Zwykli naciągacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz podać jakiś link odnośnie kar które zostały na nich nałożone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewagreg
Własnie wróciłam ze spotkania.Przepadana, wymasowana ba, nawet próbka kremu wyladowała na twarzy,Miło, serdecznie i nikt mnie nie zmuszał do niczego.I tak szczerze gdybym juz nie miała masazera innwej firmy , pewnie skusiłabym sie na poduszke masująca ..Tak ..było miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAello
Wciskają maty o wartości 500 zł za 4 tyś. W tym chińskim badziewiu nie ma żadnego nefrytu, jest tylko plastikowa rolka. Jak ludzie są durni i wierzą w bajki to potem jest płacz. Rozejrzyjcie się trochę. Firma Cas... której produkty sprzedają pilnuje cen - podpisujesz lojalkę. Później są takie kwiatki, że sprzęt sprzedaje się 8 razy drożej naiwniakom. Te cudowne kremy jak Kur-a-san w innym opakowaniu można kupić za 12 zł. Krem na żylaki za 9 zł, lepszy za 15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otoqo
Temat wałkowany milion razy, a ludzie nadal wierzą.... Matę można kupić ok. Przy regularnym używaniu naprawdę pomaga. Tak samo jak każda inna. Nie trzeba płacić 4 tyś. Tym bardziej, że w hurcie kupują je po 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie płacą Faktur. To nierzetelni kombinatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam tez z nimi problem jak odzyskać pieniądze za maty, zero kontaktu, nie odpisują na mejle, nie odbierają telefonu. pewnie skieruje sprawę do UOKIK potem sąd , komornik. Nie polecam, naciągacze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wróciłam z tzw.badania. Kartka papieru która nic nie mówi a zeby było śmieszniej to co wyczytałam nic nie potwierdza mojej choroby. Mam RZS i osteoporoze. W badaniu wyszło że nie mam osteoporozy. Ciekawe biorąc pod uwagę że tydzień temu wróciłam ze szpitala z diagnozą. Pokaz mat masujacych i kremów czyli jedno wielkie naciaganie ludzi..ale emeryci łykli to wszystko i kupowali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×