Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

OjaaaaCie!

Polecane posty

Gość kato
you're also so beautiful for me Wróziu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżbella, czy miałas wcześniej nicka Oszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne Ty sluchasz DiscoPolo, jeden rytm, zero wysilku gardlowego.. czyli nic nazwyczajnego. prosta melodia, proste slowa w sam raz dla prostego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm wysilku gardłowego mówisz ? :D Dziecinko, nie masz pojęcia o czym wgle piszesz, więc racz stulić ryjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym spiewasz? Chyba nie dupą? Ewentualnie wazna jest też przepona. Ale wszystko w calosci musi ze soba współgrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, kiedykolwiek, mieliśmy o czym rozmawaiać ? O czym można gadac z 20 letnim dzieckiem ? Nie jesteś partnerka dla mnie do prowadzenia konstruktywnej konwersacji, because your brain i so small, but you dont understand this🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie moge wszystkich wrzucac do jednego wora. Discopolowcy starej daty musieli poprawnie i dobrze spiewac, gdyz kiedys nie bylo tyle programow wygladzajacych i upiekniajacych glosy jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a to zes mi teraz pojechal po ambicji, rozumiem, ze nie umiem rozmawiac o twoim ulubionym temacie, czyli seksie. Faktycznie jest to bardzo konstruktywna rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kato
Dla ciebie jestem w stanie nawet zaśpiewać nawet O Sole mio zwieraczem jak Ace Ventura Psi Detektyw Wróziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho kolejny anglik jak chcesz napisac ze za maly to too small a nie taki maly bo w tym wypadku jej slodzisz a nie pojezdzasz hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kato dziś dokladnie, rozumiem, ze juz nigdy sie do mnie nie odezwiesz! Uff Dzieki Bogu, w koncu mam Cie z glowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kato prawiku forumowy, idź ty lepiej wyrywac blachary pod remizą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×