Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ok, to komu tak na prawdę karmienie piersią realnie pogorszyło życie seksualne

Polecane posty

Gość gość

bo czasem mówi sie, że sutki są wielkie, obślizgłe, kobieta spi przy dziecku, laktacja czasem obniża libido, kobieta tworzy poprzez kp więź z dzieckiem, która przysłania jej świat i inne rodzaje uczuć. I czasem słyszę na forum, że piersi są wtedy tylko dla dziecka i mężyczna się ich brzydzi, bo to taka pedofilia wtedy dla Niego na ile takie historie sa prawdziwe i jak kp wpłynelo na wasze zycie rodzinne, uczuciowe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ujp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest naturalny proces, praktykowany od zawsze. Tak samo jakby kobietę brzydzilo, ze facet sika penisem, bo to nie seksualne (no chyba, że fetysze jakies, ale nie o tym mowa). Nie trzeba spać z dzieckiem, jak usnie odkłada się je do lozeczka. No i nie wiem kto normalny ma problem oddzielenia karmienia dziecka od pieszczot seksualnych. Przecież przytulacie też rodziców, czy dzieci i nie czujecie chyba pociągu do nich tak, jak w wypadku przytulania partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd ty wieści czerpiesz. To jakiś twój fetysz? Przyznaj się, działają na ciebie mleczne piersi. Matka cię nie karniła i jakieś deficyty masz. Deprecjonujesz kp, żeby jakoś pogodzić się ze stratą. Freud ze mnie żaden ale nawet kompletny laik potrafi z twoich wypowiedzi odczytać, że wszystkich w domu to ty nie masz. A może ojcu ssać musiałaś jako dziecko, dlatego takie negatywne skojarzenia masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×