Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

okropne nazwisko...

Polecane posty

Gość gość

Czy macie ladne nazwiska? Za mna sie ciagnie moje paskudne nazwisko... Wstydze sie go, jak mam sie przedstawic to nazwisko mowie cichutko... Wiem ze nie wybieramy sobie nazwiska tylko dziedziczymy je ale moje jest takie obciachowe... W pracy wydaje mi sie ze wszyscy mama takie normalne nazwiska tylko ja jak jakas rzecz... Nie moge sie doczekac kiedy wyjde za maz, moj narzeczony ma normalne nazwisko. Ktos czuje sie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
nazwisko chyba można sobie zmienić ,urzędnik rozpatruje wniosek i zmieniają lub nie. Ja mam bardzo trudne nazwisko i przez to problemy np z korespondencją ,ludzie mówią ta ula no ta z tym dziwnym nazwiskiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdradze Bo sie wstydze. Zwierzece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzece ?? To chyba jakis Padalec mi przychodzi do glowy by sie go wstydzic...z reguly odzwierzece dobrze sie kojarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złóz wniosek do USC i zmień. Po co być nieszczęśliwą. Z facetem tez moze być tak, ze się wycofa, jak mialby cię przedstawiać, jako swoją narzeczoną, np. Ewa Larwa. No glupio! Zrób to teraz. Zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Sa inne ktore moga wrowadzac w okropne kompleksy... I jeszcze zlosliwi mowia po nazwisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale zeby zmienic nazwisko trzeba miec wazny powod. Nie jest to obrazliwe nazwisko wiec tak maprawde nie ma powodow zeby je zmienic... Ale dla mnie to od malego przeklenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
to dam ci radę ,idz do psychiatry i niech ci wypisze że masz nerwice i depresje z tego powodu,papierek dołącz do wniosku o zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscula dobry pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
moja znajoma ma na nazwisko kukułka i jest samotną matką ,to dopiero lipa,na szczęście nikt jej nie dokucza a ona nie wie kim są potocznie zwane"kukułki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy jakie macie nazwiska? Nigdy nie chcieliscie zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
albo pani od matmy mojego dziecka ,Baran :P a super mądra babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje tylko mojej bratowej, swoje nazwisko miala sliczne, takie dostojne a przyjela nasze nazwisko... Moi znajomi mieli podobna sytuacje tylko ze ON mial brzydkie nazwisko I przyjal nazwisko zony I po klopocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie mam pieknego nazwiska:) ale nie przejmuje sie tym, nie taka miara mierzy sie ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega ma na nazwisko Bubel:D Przyjal nazwisko zony po slubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze slyszalam o dziewczynie ktora ma na nazwisko Dela. Nic w tym strasznego gdyby nie imie:) zgadniecie? Marta! MARTA DELA! :D ale ja starzy urzadzili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale siara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta Dela, pocieszylas mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że złe nazwisko jest jak najbardziej dobre. Taki kontrast. np. "Ciamajda" a okazujesz się fajną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałem zmienić imię na Yepać i nazwisko na Rzond ale urząd się nie zgodził :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ladne nazwisko dlatego po slubie zostaje przy swoim, poniewaz moj narzeczony ma okropne nazwisko : KURZAWA . znam tez dziewczyne , ktora sie nazywa Truskolaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurzawa fajne nazwisko Truskolaksa też :D wysmyrałbym jakąś fajną truskolaskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem brzmi intrygująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci powiem, że mam całkiem zwyczajne, normalne nazwisko z zakończeniem an "ski" z niczym się nie kojarzy bo nie ma takiej rzeczy czy słowa, ale i tak go nie lubie :D dla mnie jest jakieś dziwne, poważne i nie pasujące do mnie, trudno :) Dobrze, ze chociaż swoje imię lubię. Jeżeli nie jest obraźliwe to moze spróbuj na nie nie zwracać uwagi w końcu nazwiska używa się głównie w sprawach urzędowych a wtedy to w sumie wszystko jedno. A moze niedługo zmienisz stan cywilny i nazwisko :) ja też na to liczę, ale na razie nawet kandydata nie mam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka ma na nazwisko Ciołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×