Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Okulary Ray Ban. Gdzie kupię najtaniej i czy warto w nie inwestować?

Polecane posty

Gość gość

Postanowiłam zainwestować w porządne okulary przeciwsłoneczne i padło na ta markę. W vision express mój wymarzony model kosztuje 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyraźniej nie masz pojęcia co znaczy słowo inwestycja. Patrz słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie masz ochoty mi doradzić to po co się wypowiadasz? To moja sprawa na co chce wydawać moje pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma takich okularów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam , ale korekcyjne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALERT!!! ALERT!!! Hipster detected!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ray bany za 200 nie wierzę, na allegro roi się od podróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki model jeśli mogę wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fb ktoś za 15 złoty sprzedawał w różnych kolorach,poszukaj to.było chyba na 3- mieście ogłoszeniach lub toruniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze w persolach i sa duzo lepsze a do tego mniej popularne. przede wszyskim kupuj szlane z polaryzacja i nie baw sie w tanie cuda. wtedy bedziesz miala roznice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani nie szukam tanich podróbek tylko porządne okulary do auta (dużo jeżdżę taki zawód) wiec muszą spełniać swoją rolę. Oczywiście jeśli znacie inne marki to chętnie skorzystam z takich rad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spojrzałam na persole cenowo i stylistycznie zbliżone do Ray Bana. Czym się od nich różnią jeśli chodzi o jakość? Jakiś znaczący szczegół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre okulary, wytrzymałe, nie rysują się, co dla mnie jest szczególnie ważne. Ale jeśli nie trafisz na promocję na ich stronie albo w sklepie, to trzeba się liczyć z wydatkiem w okolicach 500 zł i w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie sa "modne". takie okulary nie sa spotykane na ulicy. po drugie maja bardzo ciekawa kolorystyke oprawek. naprawde stonowane klasyczne wzory. po trzecie lepsze szkla, lepsze materialy i fajne smaczki jesli chodzi o mechanizm nausznikow. sam mam 2 modele i to jeszcze pod zamowienie i bardzo mi sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię markowe okulary, bo według mnie są lepszej jakości, poza tym lepiej w nich wyglądamy, ja swoje kupiłam w Tarnobrzegu w http://kosinski.tarnobrzeg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że warto kupować drogie i markowe okulary przeciwsłoneczne bo są lepsze, wytrzymalsze i faktycznie chronią oczy, ja modne okulary kupiłam ostatnio w salonie optycznym www.siejka.pl w bardzo okazyjnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że warto kupować droższe okulary. Te tańsze i podróbki często nie mają nawet filtra uv. Co fo tego gdzie kupić trochę taniej ray bany to polecam ten sklep http://opticalchristex.pl/sklep/pl/ Taniej niż na innych stronach alejak toś chce kupić za 50 złoty to niestety nie oryginalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w zeszłym roku kupiłem okulary z filtrami ochronnymi w sklepie e-Okulary i do dziś jestem bardzo zadowolony. W ofercie było wiele modeli dedykowanych dla kobiet, mężczyzn oraz dla dzieci i znaleźć można było najmodniejsze na rynku modele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno warto... świetny design oraz marka która od dawna pozwoliła wypracować dobre jakościowo oraz skuteczne we własnych zastosowaniach okulary powodują ,że to chyba jedne z najlepszych okularów na rynku Oryginalne Ray Bany można kupic na stronie http://czteryoczy.pl/ray_ban.html Jest to jedna z najbardziej wiarygodnych i sprawdzonych stron. Ja tam kupuje. Na stronach aukcyjnych takich jak allegro jest bardzo dużo oszustów, sama się kiedys o tym przekonalam. Dlatego teraz zwracam dużą uwagę na strony na których kupuję, a czteryoczy.pl mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze okulary to nie jest inwestycja. To jest zwykła konsumpcja, coś z czego nie będziesz miała dochodu więc jeszcze raz podkreślam że nie można mówić że to inwestycja. Czy warto? To zależy od tego ile zarabiasz, jakie masz oszczędności i jak bardzo ważne jest dla Ciebie szpanowanie. Jeśli zarabiasz =>5000 na rękę to kup sobie. Okulary mają naprawdę świetną jakość pomijając już samą markę (czyt. szpan). Osobiście polecam Ci kupić podróbki. Sam kupiłem za 5 euro na straganie, nie wiem gdzie znaleźć takie w PL ale dla chcącego nic trudnego. Wizualnie nie da się rozpoznać czy oryginał czy podróba, ale wiadomo że różnice są, chociażby w jakości materiałów (porównywałem z oryginalnymi). Podsumowując nie warto wydawać kasy na głupoty jeśli nie masz jej sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam sobie tutaj http://sklep.opticalchristex.pl/ było taniej niż na zalando i w innych miejscach w których widziałam. Nie mówie tu o różnicy jakiejś niebotycznej ale zawsze taniej. Ale wracając do tego co chciałam napisać kupiłam i nie żałuje. Dopiero teraz wiem co to znaczy dobry filtr UV zawsze od okularów mnie bolały oczy w tych nie mam tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timenka
a trzeba szykać po internecie. tylko nalezy zwracać uwagę na podróby bo to teraz tego plaga jest. ja kupiłam swoje na opticalchristex.pl i wiem ze nie sa to podróby, no i miałam spory wybór!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×