Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olccia

OLCIA

Polecane posty

po co pisze......? nie wiem lubie pisac i lubie sie użalać nad sobą. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej, że tym razem będe pisała obiektywną prawdę....o sobie i tym co robie!Nie licze na wasze komentarze, baa nawet spodziewam sie negatywnych...jednak, podświadomie chciałabym.... spróbuje pisać co dzień,co dzień coś ciekawego,dla siebie w poczuciu,że ktoś slucha....czyta.... Mam na imię Ola, właściwie Olga, 19 lat....i oczywiście uważm sie dorosła na tyle żeby podejmować życiowe decyzje(dojrzeje to sie przekonam czy tak było)! jak każdy mam lepsze i gorsze dni....dziś jest ten lepszy ten w którym mam pewnośc,że szlam w odpowiednią stronę, że nie myliłam życiowej drogi, że każdy krok byl krokiem do celu.... no własnie celu? czy tego ,żeby nauczyć sie profesjonalnie tańczyć? czy tego żeby miec drewniany domek z kominkiem w salonie (i w zimie uprawiać seks z mężczyzna mojego życia przed tym kominkiem na podłodze:P)aha i z wielką wanną w ogromnej Lazience? czy do tego celu aby wychować dzieci i miec wnuki i być wystrzałową babcią? czy do tego żeby trafic do nieba i....żeby żyć wiecznie w drewnianym domku z dziećmi i wnukami i od czasu do czasu tańczyć? ehhhh........do jutra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolcia - Olcia
ocho! schizole na kafe przybywaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aahai
To ma być Twój blog????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolcia - Olcia
blog ? tak "b" pietro 3 sala 12 {izolatka}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aahai
No chyba gdzie indziej:P Pomylily Ci sie adresy, dziecinko? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostess
Olcia tak trzymaj.W życiu zawsze potrzebny jest cel .Jeden już osiągnęlaś. Umiesz pisać i nie robisz błędów ortograficznych , co się niestety większości Twoich rówieśników zdarza. Zyczę spełnienia któregoś z pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam....wkońcu mam wakacje, więc nikogo nie powinno dziwić,że śpie do 10.....śnło mi się coś fajnego, coś co ogromnie podnosi na duchu! Tylko nie pamiętam co? Słyszeliście, że kiedy po przebudzeniu spojrzy sie w okno, zapomina sie sny? ja zawsze patrze....a patrzę po to żeby tak po prostu zobaczyć niebieskie niebo i słonko! Gorzej jak pada...... Wiele znaczyło dla mnie, że ktoś napisał, że ja potrafie pisać! Świeżo po maturze myśle o studiach....no i przydałoby sie ładnie pisać kiedy planuje się robić to co ja w przyszłości. Mam takie marzenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i nie przerywaj swej drogi, bo żyć to znaczy iść do celu..... bądź ciągle w drodze, choć na szczyt wejdzie na pewno niezbyt wielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×