Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OLX

Polecane posty

Gość gość

Po co ludzie dodają ogloszenia na olxie i zachecaja jak pozniej jak przyjdzie co do czego, odczytają wiadomosc i nawet nie racza odpisac...?????wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na kogo ogłoszenie trafiłaś, to na pewno dowód na to, że lepiej że ta osoba nie odezwała się do Ciebie bo mogłabyś stracić swoje pieniądze. Nie wiem co chciałaś kupić? ale jeśli coś u mnie Ciebie zainteresuje zapraszam na bloga https://annabadowska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Anno, ja chcialem kupic zestaw uzywanych majteczek od jednej wystawiajacej na olx, chcialem kupic wiecej, a ona mnie olala. Czy masz w swojej ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście! Czy interesują Pana majteczki wyłącznie z intymnym zapachem czy również takie z widoczną draską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwie sie bo tania rzecz to nie byla.. ludzie to dla jaj robia czy jak? widze ze chyba pieniazki komus smierdza jednak, czlowiek tylko nerwy traci bo cos fajnego znajdzie a taki cwok nawet nie odp. Kiedys tez jakis mi odp z kolei, ze zgubil ta rzecz ktora wystawił.. bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo łaske robia ze sie w ogole napisze i zbywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Draski nieee nie jestem zbokiem. Tylko uprane używane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzezenie dla wszystkich kupujacych na olx.pl! Nie polecam pani Alicji Pacer z Pabianic- moze rowniez podawac sie za Alicje Nowak, ul. Mokra. Na poczatku maja wplacilam pieniadze za buty- do dzisiaj nie otrzymalam ani paczki ani pieniedzy. Posluguje sie nickiem Alexia0501, email alexia0501@wp.pl Sprzedaje na sprzedajemy.pl, olx.pl, kiedys tez na allegro. Numer konta: 02 1020 3437 0000 1502 0136 8927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olx wcześniej tablica to portale gdzie kupuje sie osobiście z ręki do ręki trzeba być naiwnym zeby przelew robic w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA OLX konto Mariusz 1 Gdańsk - próbujesz zakupić towar natomiast jak pada hasło proszę wysłać za pobraniem ( bo jest tako opcja w opisie zamieszczonym przez sprzedawce ) to kontakt się urywa i cisza - pewnie tak samo jest jak wyślesz do Mariusz 1 Gdańsk przedpłatę na konto za towar !!!!! Pozdrawiam Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×