Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

On cały czas zwraca uwagę na inne, czy wszyscy faceci są tacy?

Polecane posty

Gość gość

Fecet, który twierdzi że mu sie podobam i bardzo mnie lubi, zwraca uwage na inne kobiety. Może nie tak jawnie, przy mnie, ale i tak to widze mimo woli;/ Dla jasności - nie jesteśmy parą...chciałabym, ale narazie staram się trzymać dystans, boje się że co łatwo przyjdzie, szybko przeminie... Nie narzekam na powodzenie więc chyba nie jestem nieatrakcyjna, chociaż mam bardzo niska samoocene. Moze dlatego tak robi ? Chociaż czesto odnoszę wrażenie, że wszyscy faceci, nawet w związkach itp. zawieszają oko na kobiety bardzo często, czy tak jest z każdym ? Z czego to wynika ? I nie chodzi o to, że jestem zazdrosna, po prostu czasem myślę, że jednak nie mam szans u niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sie nie patrzysz na roznych facetow? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposob to robi? Mojemu tez na poczatku zdarzaly sie glupie teksty. Byc moze dla innych to norma ale ja mualam od zawsze problemy z akceptacja siebie i in mi nie ulatwial. Powiedzialam w koncu wszystko i skonczylo sie jak reka odjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy pracowałam w towarzystwie mężczyzn, to tak z 60% z nich ze mną flirtowało. Z tych flirtujących może jeden nie był żonaty, bo rozwodnik. Podobno rozwodnik, a kto wie jaka prawda. Fakt, że to były flirty tylko takie dla zabicia nudy, ale to chyba odpowiedź na Twoje pytani, czyż nie? Tak, oglądają się za innymi nawet mając żony. Nie wszyscy ale wielu tak robi. I nie robią tego by na serio poderwać te inne, ale żeby popatrzeć, czy dla zabicia nudy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko patrzy, tak jakby zerka...nic nie mówi. Ale i tak mnie to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też w pracy często się z tym spotykam, tylko własnie nie wiem czy jak ktoś tak flirtuje to nie ma na myśli czegoś więcej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno...jak ktoś mi się podoba to zwracam uwagę tylko na niego i nie ogladam się za innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci tak mają, sądzę że nie trzeba się tym przejmować. Potrafią sie gapić bezczelnie albo rzucać glupimi tekstami, ale nic poza tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy nie jest tak, że jeśli facet rzuca takimi tekstami lub spojrzeniami, to jednak myśli i chciałby czegoś więcej z tą osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiedzcie proszę jak jest u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj w zwiazku jestesmy, też tak robi, to wedlug mnie prostackie, moj byly pewnie tez to robil ale przynajmniej subtelnie i nie czulam ze jestem jedna z wielu a tutaj niestety tak czuje, to przez samoocene wszystko, i jeszcze bardziej spadła.Mam wrazenie wtedy, ze jest ze mna z braku laku a wszystkie inne go kręcą.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja wyzej, mowilam facetowi, ze mnie to martwi, ale On chyba nie rozumie, po prostu myśli, ze jestem zazdrosna i ze to normalne, ze kazdy facet tak ma i to nie znaczy, ze od razu chce ****** czy coś. No ale kurde, idziemy a ten widze ,ze gapi sie na tyłki, czy to wielki, czy mały, kazdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka_gosc
Moim zdaniem to nie jest normalne, ale toleruję to bo chcę z nim być :( Też mam niską samoocenę i tez po takich akcjach jest z tym jeszcze gorzej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem u mnie tak samo, u mnie pomagalo jak szlam z nim i szedl jakis typ to zawieszalam na nim chwile wzrok i tyle :D i od razu mowie Ci zmiana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to coś zmienia, jesli napisze ze nie jesteśmy para ? Zanosiło się, że będziemy, ale teraz już nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy są słabi i nie mają szansy na lepsze (bez urazy) i są z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabi ? To chyba ja jestem słaba i mam obniżoną samoocenę, czego zresztą nie kryję;/ Nie chwale się ani nie wyolbrzymiam, ale przez ten czas gdy go znam wielu facetów się o mnie staralo, sporo też przystojniejszych, ale ja nie chce innego...............:( Może za bardzo mi zalezy ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12345678
zostaw go. moj facet jest taki sam. po latach bedziesz sie czula jak zerooooo. znajdz kogos kto swiata poza toba nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×