Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

On i my dwie...co robić..

Polecane posty

Gość gość

No więc tak poznałysmy ze znajomą mężczyznę..i tak zaczęło się od wspólnych spotkań rozmów..w trójkę..po pewnym czasie powiedział nam ze się w nas zakochał..pokochał nas obie..a my obie kochamy jego jak szalone.. niewiemy co robićmy obie sie bardzo lubimy ale niewyobrażalne jest dla.mnie być w takim związku w trójkę...a jednocześnie ciężko mi się oderwać od nich..bo jak ja chce odejść to ona też i on nas potem prosi o powrót..powiedział ze nie potrafi między nami wybrać bo kocha nas obie tak samo..już tyle razy próbowalismy zerwać ta znajomosc ale jest ciężko . On za niedługo bierze rozwód, rozwód już planował przed poznaniem nas bo nie układa mu się z żona praktycznie od początku. ona wie ze on już kogoś poznał bo jej mówil..przyjęła z godnością. on będzie chcial z którąś z nas być tylko pytanie jak sprawdzic którą on naprawdę kocha w tej sytuacji? teraz się nie będziemy widzieć całe dwa miesiące bo wyjeżdżamy ze znajomą . kontakt będziemy mieć z nim wirtualny..niby obie chciałybyśmy z nim być ale żadna żadnej nie chce ,,wygryzc" bo się lubimy..on też nie umie wybrać być może nie chce by ta druga której powie ze nie chce z nia być by nie cierpiala bo ją lubi..to jest strasznie ciężka sytuacja...poradzcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serdecznie polecam wrozkę Sofii. Rozwiałaby Twoje wątpliwosci i pokazalaby do czego to wszystko zmierza.Wrozy online i konkretna i szybko wysyła odpowiedź. Wróżę u niej systematycznie i uważam , ze ma bardzo wysoką sprawdzalność. Polecam . tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że powinnyście być wobec siebie uczciwe i się nim dzielić. Umówcie się na wspólny seks w trójkącie. Pozwólcie żeby wasze wzajemne emocje się wyklarowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ruxhajcie sie z nim we dwie, przecież on taki biedny, nie moze sie zdecydować, a serce nie sługa!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna z nim nie spala...nawet się nie całowalismy z nim tak w usta... to narazie rozgrywa się w znajomosci przyjacielskiej wszystko..jesteśmy wobec siebie uczciwi...ale na dłuższą metę tak się nie da bo jednak każda chciala by go mieć dla siebie..a on nie umie wybrać bo się boi ze jak będzie z jedną to po czasie stwierdzi ze kochał tamtą i na odwrot...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obie jesteście głupie skoro zastanawiacie się nad tym kobieciarzem. Ja z przyjaciółka postanowilysmy ze jeśli obie się w kimś zakochamy to żadna z nas nim nie będzie no chyba ze się w nim odkocha, a w waszej sytuacji odpuscilabym sobie tego babiarza nie tylko dla samej siebie ale i dla przyjaciółki. Powinniście obie o nim zapomnieć, za jakiś czas dojdzie jeszcze pewnie trzecia i czwarta dziewczyna i co? wszystkie się spotkacie i ustalicie która z nim chodzi w jaki dzień? Zostawcie gnoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko poly
polyamoryzm to nowa moda w USA, 2+1 lub 1+2, lub 1+3, bardzo szczęśliwe związki, nie ma zdrad, konfliktów, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego uważacie ze to prowo..co jest dziwnego w takiej sytuacji???:/ on nie jest kobieciarzem...nawet ze swoją żona był lata choć już jej nie kochał...nie śpią ze sobą od 10 lat..nie spał ani z nia ani z żadną inną w tym czasie..także bez przesady..! nigdy nawet nie przygaduje o seksie z nami czy jakoś porządliwie nie patrzy na nas..my obie jesteśmy zwykłymi przeciętnymi dziewczynami on natomiast jest bardzo przystojny i jakby chcial mógłby mieć lepsze...problem w tym ze on nie chce innych..tylko nas..mówi ze on z żadną nie będzie jak my go zostawimy bo nie będzie potrafił..to człowiek bardzo wierzący i dobry..nie jakiś cwaniak z bmw co wyrywa laski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tu gadu gadu a on z twoją psiusiolka ruch ruch pompki ćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Wam powiem bez żadnego wróżenia. Facet od żony nie odejdzie. Ściema z rozwodem stara jak świat. Rozmawiałyście z żoną obie? Nie. Pewnie wierzycie mu że prawdę mówi, a on się bawi w najlepsze, bo ma dwie naiwniary do wykorzystywania i ciągnie to, co mu same narzucacie - czyli wielkie niezdecydowanie. Podjął grę i ma z was bekę, oraz seks hahaha. Aleście durne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaliscie poprzednie posty moje ??? bo widać ze nie...żadna z nas z nim nie spała...on nawet z żona nie śpi od 10 lat. bo jej nie kocha i dlatego nie chcial jej do siebie jeszcze bardziej przywiązywac bo planował z nia się rozwiesc już dawno tylko jeszcze dziecko mieli małe więc czekał aż podrosnie , tak by moglo zrozumiec sytuację i by nie zawaliło edukacji...jego żona wie o tym ze kogoś poznał bo jej niedawno powiedział ,rozwód biorą za niecały miesiac..my z koleżanką jesteśmy obie teraz za granicą na dwa miesiące także wracamy jak on już będzie w trakcie rozwodu więc po co by miał wymyslac ze rozwód już za miesiac...on jest prawnikiem więc to dla niego nie problem..my nie chcialysmy się z nim nigdzie pokazywać a on się uparł ze nie ma zamiaru się z nami kryć..więc napewno nie jest tak ze nie traktuje nas poważnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaliscie poprzednie posty moje ??? bo widać ze nie...żadna z nas z nim nie spała...on nawet z żona nie śpi od 10 lat. bo jej nie kocha i dlatego nie chcial jej do siebie jeszcze bardziej przywiązywac bo planował z nia się rozwiesc już dawno tylko jeszcze dziecko mieli małe więc czekał aż podrosnie , tak by moglo zrozumiec sytuację i by nie zawaliło edukacji...jego żona wie o tym ze kogoś poznał bo jej niedawno powiedział ,rozwód biorą za niecały miesiac..my z koleżanką jesteśmy obie teraz za granicą na dwa miesiące także wracamy jak on już będzie w trakcie rozwodu więc po co by miał wymyslac ze rozwód już za miesiac...on jest prawnikiem więc to dla niego nie problem..my nie chcialysmy się z nim nigdzie pokazywać a on się uparł ze nie ma zamiaru się z nami kryć..więc napewno nie jest tak ze nie traktuje nas poważnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś coś jeszcze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwiazanie jest proste. Żadna z was z nim nie powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mówilysmy sobie ale nie umiemy zerwać z nim kontaktu..bo albo my tęsknimy i się odezwiemy po paru dniach albo on i wtedy tymbardziej ulegamy ..obie go kochamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadnej z was nie zna naprawdę,glupie gadki szmatki przy kawusi,zauroczenie dwiema cipkami,dla mnie odpada za rozdwojenie ,rozdzielone uwielbienie to tylko jego polowa ,ja zawsze mam cale dla siebie wiec taki facet by mnie nie interesowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta twoja milosc do niego to tez tylko zauroczenie,po co używasz wielkich slow na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałem, nawet było chętnych więcej. Ale wydaje mi się, że więcej sobie wyobrażacie niż jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic sobie nie wyobrazamy... skoro mówię jak jest ze on nam nawet nie pozwala odejść..zerwać kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagrajcie w oczko o niego. Ktora wygra jest jego pania ,ktora przegra moze wam po fajki lecieć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×