Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

On nie liczy się z moim zdaniem

Polecane posty

Gość gość

Więc tak. Jestem z moim chlopakiem od ponad roku. Mimo tego że ja mam lat 15 a on 18 to nie widzimy tej różnic wieku. Do pewnego momentu bylo dobrze. Po pewnym czasie on zaczął zabraniać mi różnych rzeczy, np nie mogłam wychodzić bez niego, no i wtedy ja zaczelam robic to samo.. Nauczył mnie tak naprawdę zazdrości i również zakazywania mu różnych rzeczy. No i ostatnio rozstalismy sie, na początku chciał czasu przez to że się klocilismy.. Tylko że po kilku dniach dowiedziałam się że pocałowała go taka jedna dziewczyna, ale on zgonil winę na mnie że to przeze mnie nasz związek się rozlecial. Ale jakoś koniec końców wrocilismy do siebie i nie jest jak było. Mimo tego ze mowie mu że jego zachowanie nie jest fair bo mi zabrania wszystkiego a sam kompletnie olewa moje zdanie i nie mam nic do gadania to i tak robi co chce. Kiedy pisze z dziewczynami ktore są w nim zakochane (bo są takie dwie) to nie mogę nawet mu tego zakazać.. Bo uważa że to nic złego i wgl. Bardzo nie chce go stracić bo dużo razem przezylismy i tak samo w wielu rzeczach mi pomógł tak jak i ja jemu. Boje się zerwania i tak naprawdę czuje że jestem bezradna.. Przez czas kiedy nie byliśmy razem strasznie się zmienił. Kiedyś zrobiłby dla mnie wszystko, teraz totalnie olewa mnie moje zdanie i to co czuje kiedy on sie tak zachowuje. Nie wiem co mam robić dlatego piszę tutaj z nadzieją ze ktos coś mi doradzi bo ja próbowalam juz na wszystkie sposoby na niego wpłynąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że wczoraj przy znajomych powiedział że go w******m i nazwał mnie szmatą.. Kompletnie nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym wszystkim nie wiesz co robić? Młoda jesteś, niedoświadczona i to widać. Masz przykład tego, jak nie powinien wyglądać związek i jak facet nie powinien traktować kobiety. Wyciągnij z tego wnioski, a jego kopnij w dupę, skoro go wkurwiasz. Masz jeszcze sporo czasu na to, żeby poznać kogoś normalnego, kto będzie cię szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób sobie z nim bliźniaki i nazwij je Brajanek i Alan a jak dziewczynki to Nikola i Dżesika dziewczyno masz zadatki na patologejszyn weź się lepiej do nauki a buraka olej masz dopiero 15lat jeszcze sobie faceta znajdziesz a nie takie coś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×